Мами в БЕЛГИЯ - 4

  • 22 204
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 572
леле Блонди супер подарък наистина и честит рожден ден на патерици , страхотна идея на този който ти е организирал тази изненада , предполагам е мъжа ти
а кога е концерта- къде в брюксел ли и аз бих отишла ама няма на кого да оставя детето и затова даже не се и замислям за такива мероприятия

# 286
  • Мнения: 27 524
От мъжа ми, да. Ще водим нашите в Париж за два дни и точно го е организирал за тези два дни да е, та хем екскурзия, хем ще гледат вечерта малкия.  Simple Smile Концертът е в Париж; за звезда от ранга на Мадона, Белгия е малка и не може да си го позволи.  Grinning Има два концерта - на 20 и на 21-ви в Париж, третия е... в Ница май беше  Thinking, три прави тази година във Франция.

# 287
  • София
  • Мнения: 3 123
Честито на патерица Блонди!Да си здрава и много щастлива,а подаръкът е страхотен!

# 288
  • Мнения: 27 524
angels, благодаря ти  Hug

# 289
  • Мнения: 1 959
Привет от мен  Hug
Хвърлям по едно око на вашата тема,
че Блонди пуска страхотни красоти за гледане.
А пък се намъквам, защото ще съм сватбарка по белгийско.
Булката ми е приятелка-състудентка, момчето е местно.
Аз ще я поразпитам, но все пак да ми кажете, какво мога да
очаквам от една белгийска сватба?
В Бг, знаете как е.., тук в UK се обличат като за прием при кралицата,
а при вас.... Идеята е да не се изложим, мдам  Crazy

# 290
  • Мнения: 27 524
Здравей, Толумбичке  Hug
Ние сме си българи и сме се женили по нашенско  Grinning Наши приятели подписаха тук, заради престоя, просто формално в общината. Знам, че кмета ги венчава тук, как му остава време на този човек и това да прави - не знам  Grinning Църковната церемония не знам как минава, едните сме православни, другите християни - та, не съм наясно кой за какво отстъпва и дали може заедно  Thinking
Иначе в общината - нищо грандиозно и специално, като у нас  Simple Smile
Но аз говоря за франкфоните, де, при фламандците може да има нещо по-специално, зависи женихът какъв е  Simple Smile

# 291
  • Мнения: 1 959
Точно теб дебнех, Блонди  Flutter
Сватбата ще е във Virton.
Тя ще е доста многонационална.
Приятелката ми работи в Европейския съд и има познати от къде ли не...
На мен ми е ясно, че след двете питиета всички сватби са едни и същи  Crazy
Но ми се искаше и нещичко от кухнята...
Ще ви разказвам значи после аз, как се правят сватби по вашенско... 

# 292
  • София
  • Мнения: 3 123
ей така протичат:http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6992397 Mr. Green.
Миналата седмица ходихме до военният музей в Бюксел и пред него едни тъпани,едни хора ,едни шалвари-имаше сватба.Направо не можех да повярвам,какво виждат очите ми. Laughing

# 293
  • Мнения: 1 959
Ох, да са живи и здрави.
Единственото ми успокоение е, че тук поне не ни управляват...
Но много народ, много нещо, по целия свят са...



 

# 294
  • Мнения: 27 524
Здравейте, момичета, Криско е болен, в 5 ще го водя на лекар, навън вали и е хладно и сиво, абе, сговнясан ден днес  Tired
Ще трябва нова темичка да отваряме  Simple Smile

# 295
# 296
ей така протичат:http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6992397 Mr. Green.
Миналата седмица ходихме до военният музей в Бюксел и пред него едни тъпани,едни хора ,едни шалвари-имаше сватба.Направо не можех да повярвам,какво виждат очите ми. Laughing


Просто УЖАС!!! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт