Мами в БЕЛГИЯ - 4

  • 22 217
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Благодаря ви , момичета!
Тъкмо се прибрахме от партито за рождения ден! Беше невероятно!!!  Hug Празнувахме с децата, с които си прекарах майчинството. Не се помниха, но си прекараха страхотно и се сприятелиха. Неверопятно е как от бебета са станали малки човечета!!!  Heart Eyes

Срещи досега сме имали точно една! Срамота!!!! Не е задължително да е в Брюксел, така че ако има мами без коли или не могат да се придвижат до други градове, ще съобразим това. Само желание да има Wink

За бебето се надявам да не ме изненада с много ранно раждане, че както смятам да излизам по майчинство 2 седмици преди термин, да не го родя в офиса или оше по-лошо - в колата Wink Абе само да е здраво...доста време има до появата му Simple Smile

# 271
  • Мнения: 198
Just a girl честито, прекрасна новина, пожелавам ти лека бременност  Heart Eyes извинявам се, че се намесвам в темичката ви, понеже аз не живея в Белгия, но това ми предстои живот и здраве, догодина и редовно ви чета  Hug поздрави от Варна, времето тук е страхотно, само за плаж, разходки и хубави преживявания  Heart Eyes

# 272
Здравейте,

От няколко месеца ви чета, но едва сега се престрашавам да пиша, а и имам нужда от съвет. С мъжа ми живеем в Брюксел от 2006 г. и скоро ще си имаме нов член на семейството. Исках да ви помоля, ако някоя от вас има информация за яслите в Etterbeek да я сподели с мен. Малко сме притеснени тъй като съм вече в 5 месец, а не сме се записали никъде. Интересуват ни както общинските ясли така и частните.

Предварително благодаря и приятен ден!

# 273
  • Мнения: 1 572
Ани здравей , каква е причината да заминаваш за белгия , и аз съм от варна , пиши ако искаш може и на лични да "обменяме опит" ,
Красси за детските ясли не мисля че предварително трябва да се записваш , и аз мисля да дам детето от есента на ясла и да почна почасова работа , виж най-добре в местното  Кind en gezin те ще ти дадат информация

# 274
Jeje,

Аз проверих списъка на ONE, но ми се щеше да чуя някакви отзиви евентуално за конкретни ясли. Иначе те съветвам да започнеш колкото се може по-скоро записването в ясли тъй като аз вече ударих на камък на 2 места за юни 2009 и съм в списък на чакащите.

# 275
  • Мнения: 1 572
Jeje,

Аз проверих списъка на ONE, но ми се щеше да чуя някакви отзиви евентуално за конкретни ясли. Иначе те съветвам да започнеш колкото се може по-скоро записването в ясли тъй като аз вече ударих на камък на 2 места за юни 2009 и съм в списък на чакащите.
сериозно ли , аз докато се наканя .........,а  какво е ONE
добре де много са ми интерсни как да запиша на ясла неродено дете ;

# 276
  • Мнения: 27 524
kraSSi_BXL , когато отидох на преглед за установяване на бременността, бях на един месец бременна, след прегледа гинеколожката ме запита коя ясла съм си избрала и каза, че дори сега да кажа заявка, едва ли ще има места. Проблемът тук с яслите е огромен и да, винаги записват още при първия преглед. По принцип гинеколозите дават такава информация  Thinking Аз съм против яслите и не съм го пускала засега, не знам, за съжаление, подробности. Може и в ОНЕ да питате. Успех и добре дошла в темата  Hug

Ани, и на теб  Hug

# 277
Добро утро,

Jeje ONE е френския вариант на К&G. Принципно не си закъсняла много, но ще е добре при първа възможност да започнеш акция по намиране на ясла. На нас на 2 места вече ни отказаха записване тъй като нямало места до септември. В частните ясли положението е уж по-добро.

Блонди, аз разгледах списъка на яслите на страницата на ОNE и започнах да звъня подред. Иначе и аз не съм голям привърженик на яслите, но какво да се прави с такова кратко майчинство....

# 278
  • Мнения: 198
Jeje, Блонди, благодаря  Hug

Jeje - писах ти на лични

# 279
  • Мнения: 27 524
Момичета, днес откриха килима от цветя на Гран Плас, отиваме да го видим  Simple Smile

# 280
  • Мнения: 27 524
Ето килима тази година:



Страшна лудница беше, както винаги. Но е красиво и оживено  Simple Smile

# 281
  • София
  • Мнения: 3 123
и ние ходихме да го видим,едва се ръгахме с количката(щото забравих кенгуруто  ooooh!),но си заслужаваше. Mr. Green

# 282
  • София
  • Мнения: 15 486
Леле Блонди, много е красиво! Аз миналата година как не разбрах кога го правят? Пропуснах да ходя да го видя и ужасно съжалявам.

# 283
  • София
  • Мнения: 3 123
Тайна,той се прави на 2г и миналата не е имало.

# 284
  • Мнения: 27 524
Да, Мариянче, миналата нямаше, така че не се ядосвай  Hug

Вчера имах рожден ден и пак бяхме на панаира, откарахме до 2 часа  Crazy Имам страхотен подарък - билет за концерт на Мадона на предни, седящи места  Party Много съм щастлива, това ми беше голяма и стара мечта, не съм вярвала, че точно тя ще може да се осъществи  Blush

Общи условия

Активация на акаунт