Ексфолиращите маски за лице на Swiss Formula - къде ги има?

  • 4 105
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 578
аз онзи ден си купих тук в Лозенец на ул. Кричим има една парфюмерия малка. Не знам в кой квартал си и дали ти е удобно. Също така и в кв.Гоце Делчев на Деян Белишки има една парфюмерия - там също имаше.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
И аз го харесвам този с кайсията. Скоро не съм го купувала обаче.
Ако не го намериш, ти препоръчвам пилинга с бял чай от серията Planet Spa на Avon - частичките са доста едри и е много икономичен.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 798
Ще използвам темата да попитам, а има ли екфолианти на Freeman подходящи за суха кожа ?

# 18
  • Мнения: 202
Ще използвам темата да попитам, а има ли екфолианти на Freeman подходящи за суха кожа ?


Те са само два вида кайсия и малина и на двата пише че са подходящи за всеки тип кожа, но лично според мен кайсията е за мазна защото са и по едри частичките и доста по агресивна ми се струва , а малината не е така Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 289
По мои наблюдения Freeman изместиха Swiss Formula от пазара отдавна. Wink

Аз лично въобще не съм доволна от Freeman - имам две маски и хич ги няма...  Tired

# 20
  • Мнения: 1 012
ИЛя, моят на Фрииман е с дива череша и е за суха кожа, много щадящ и хубав...

# 21
  • Мнения: 202
Тук в Бг няма с дива череша за съжаление иначе добре звучи Laughing

# 22
  • Мнения: 341
Един недостатък на Freeman според мен е именно това, че не указват на продуктите си кой за каква кожа е. Описват с какво действие са и от това трябва да гадаеш за каква кожа са.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 477
Така, е защото са от типа масова козметика, която няма определена таргет група.
Предназначени си за всеки тип кожа, пък от там- всеки сам си решава. Wink

Общи условия

Активация на акаунт