Липса на цикъл при 9 месеца кърмене?

  • 3 836
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Все още нямам и това изобщо не ме притеснява,даже ме  радва newsm44 smile3501
При всяко кърмене се отделя хормон окситоцин който потиска узряването на яйцеклетките,при разреждането на  кърменията нивото на хормона спада и жената си възвръща цикъла.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 658
на мен ми се възобнови цикъла, когато малката беше на 10 месеца, при условие, че изобщо не съм разреждала кърменията. Тя и до сега суче на поискване.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 804
Да, нормално е, на мен ми дойде когато Митаче беше на 1г и 6м
Е, това вече е за завиждане Wink
Моят пък дойде, когато Ники беше на 7 месеца 10 дни  Close

# 18
  • Мнения: 221
     Ще се възползвам от темата да попитам, дали е нормално след като веднъж се е възстановил цикъла (при мен на петия месец), да е нередовен или със закъснения от по 10-15 дена?  newsm78 Изключваме бременност. И аз много се радвам за всички, на които им прескача все още. Sunglasses Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 428
Гениколога каза,че е нормално.

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
А това че ми е дошло предния месец ,означавали че ми е намаляла кърмата?
Като се има предвид че кърмя на поискване,не давам вода и не съм захранвала още.Само залъгалка защото иначе си суче пръстите.
Добре наддава на 4 мес. беше 6,850 кг.

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 14:14 от pavletutka

# 21
  • Мнения: 1 555
Аз тъкмо се зарадвах, че още поне годинка няма да имам цикъл, а то пък взе че ми дойде миналия месец, сега го очаквам, но нещо закъснява... или още не се е регулирал, или пък ... Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 603
И аз още нямам, честно казано и аз вече се чудя кога ще ми дойде.

# 23
  • Мнения: 96
И аз се бях  newsm78 за цикъла, който все още липсва при мен...
но вече разбрах  Grinning
Благодаря ви!  Hug

# 24
  • Мнения: 14
Абе момичета и аз съм от клуба дето още нямат цикъл - вече 7 месеца кърмя и точно се чудех дали е нормално и аз... Но както и да е, исках да ви попитам и нещо друго - освен цикъла възвръща ли ви се желанието за секс, защото при мен помен няма от такива мисли??? Що така не знам, мъжа ми вече в чудо се е видял, горкия  Joy Ама аз взех да се притеснявам дали само при мен така или е нормално, сигурно се дулжи на разбърканите хормони, но само за бебето мисля и дори ако имаме малко време за усамотение, изобшо не ми е до това и не мога да се отпусна.
Пишете моля ви вашия опит по въпроса! newsm78

# 25
  • Мнения: 2 829
И аз бях така, никакво желание за секс и само за бебето мислех.... Отминава, не се тревожи Grinning

# 26
Благодаря ви момичета толкова се притесних че си направих тест за бременност. Първия месец ми дойде макар че кърмих а сега ми закъснява с  8 дена .

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не се притеснявай и на мен не ми е от най-редовните МЦ, но след като кърмя няма много място за притеснения.

# 28
първото ми дете не искаше да суче и с цикъла всичко си ми беше наред. Пък и сега съм със секцио затова помислих че има проблем.Сега съм по спокойна.Още веднъж благодаря че ви има. lovekiss

# 29
  • у нас
  • Мнения: 5 716
напълно нормално е. И на мен първия път ми дойде в 9-тия месец. Е, иначе ходих на лекар, че то наистина е притеснително, макар да знам, че който кърми по-късно му идва, но за всеки случай и за мое спокойствие  Peace

Общи условия

Активация на акаунт