Какво ли става?

  • 1 739
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
вече бих отишла

# 16
# 17
  • Мнения: 3 695
И аз мисля, че може да се дължи на някакви хормонални смущения, но задължително се обърни към лекар. Peace
Peace

# 18
  • Мнения: 411
Малко трудно ще ти отговорим какво става.
Не се ослушвай,а иди на лекар за да се успокоиш ... или да се зарадваш...  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 960
почти три месеца е дълъг период без месечен цикъл.Аз досега бих се прегледала отдавна при доктора си.Непременно иди да те видят  PeaceСигурно наистина не си бременна ,но все пак нещо става ,така че трябва да си обърнеш внимание.Успех.

# 20
  • Мнения: 1 367
Няма нужда да се чудиш какво става.Отиди на лекар,за да се успокоиш.И аз мисля,че едва ли е бременност.

# 21
  • Мнения: 728
Отиди на лекар, най вероятно това се дължи на хормони и вероятно ще ти изпишат някакви хапчета

# 22
  • Мнения: 8 999
Бременна, небременна - на лекар трябва да отидеш задължително.

# 23
  • Мнения: 756
и аз съм с два месеца закъснение , много объркан ми стана цикъла , а преди беше като по часовник - и аз ще ходя на лекар , въпреки че тестовете са отрицателни , няма друг изход

# 24
  • Мнения: 3 500
Според мен е хормонално. Иди на лекар да се  види какво става.

# 25
  • Мнения: 222
СПОРЕД МЕН НЕМОЖЕ ДА СИ РОДИЛА ПРЕДИ 5 МЕСЕЦА И ДО СЕГА ДА НЕ СИ Отишла НА КОНТРОЛЕН ПРЕГЛЕД ПРИ ЛЕКАР, ще ТИ ДАМ ПРИМЕР С МЕН, НА 5 ТАТА СЕДМИЦА СЛЕД КАТО РОДИХ ОТИДОХ НА ПРЕГЛЕД И ПОЗНАЙ - ОСТАТЪК ОТ ПЛАЦЕНТА, СЛЕДВАТ Хапчета, КОИТО НЕ ПОМОГНАХА И В ПОСЛЕДСТВИЕ КюРТАЖ,А АКО НЕ БЯХ Отишла, СРАСТВАНИЯ И ПРОБЛЕМИ ПРИ ЕВЕНТУАЛНА Следваща БРЕМЕННОСТ. НЕ СЪМ Маниачка, НО ХОДЯ НА Профилактичен ПРЕГЛЕД МИНИМУМ 2 ПЪТИ В ГОДИНАТА.

ТАКА че ЗАМИСЛИ СЕ

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ТОНА , НО НЕ СЕ СДЪРЖАХ, ПИСНА МИ ДА чета ТЕМИ ОТ РОДА ИМАМ ЕДИ КАКЪВ СИ Гинекологичен ПРОБЛЕМ ...КАКВО ДА ПРАВЯ , АМИ КАКВО ДА Правиш ПЪРВО ИДИ НА ЛЕКАР , ПЪК ПОСЛЕ СЕ ЖАЛВАЙ ВЪВ ФОРУМА

# 26
  • Мнения: 3 314
Бременна, небременна - на лекар трябва да отидеш задължително.
   Peace 

# 27
  • Мнения: 681
Аз мисля,че е най-добре да отидеш на лекар  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 802
Така и така знаем за проблема ти, поне ни дръж в течение какво се случва  Thinking

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз мисля,че е най-добре да отидеш на лекар  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт