Смяна на жилището :(

  • 1 656
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 108
Здравей wavey
Не се притеснявай за излишни работи. newsm12
И на мен ми се наложи да си сменя квартирата точно когато бях в 5 месец.
Ще имаш достатъчно време да си наредиш и подредиш нещата - също така има и кой да ти помага , докато аз бях сама и почти всички неща аз сама съм ги подредила.Съпруга ми е само в събота и неделя при мен.
Няма страшно - всичко ще се оправи.Само мисли за бебчето.  ylinfant




# 16
  • Мнения: 1 107
Радвай се на промяната! В новото жилище няма да се наложи нито основен ремонт, нито основно чистене, което е страхотно - дори и да се наложи, ясно е, че няма ти да правиш тези неща! Ние се местихме в шестия месец и още с влизането се почувствах по-добре, свиква се лесно  Simple Smile Естествено, през цялото време на преместването само ще гледаш как се мъкнат багажи, а имаш достатъчно време да си наредиш бавно и спокойно каквото искаш  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 534
Аз пък ще се местя сега , когато детето е на годинка .
Вижда ми се доста по-трудно , да се занимавам и с нея и с прибирането на багажа ...
Така че , радвай се , че е в теб и мирува , ако ли не с едно погавалне на по корема ще решиш проблема  Laughing, а при мен е малък ад Wink

# 18
  • Мнения: 1 541
на мен ми се наложи 8 месец и то след като прекарах няколко дни в болница. Излязох и след 3 ,4  дена се местихме ве4е - майка ми подрецдаше нещата аз само седях и давах напътствия. Естествено 4е и аз подреждах от време на време защото не мога да седя мирно и да гледам как някой ми пипа нещата пък било то и майка ми. Simple Smile Но в общи линии беше ок - изморително , но без проблеми , слава богу

# 19
  • Мнения: 4 358
Здравейта, искам да попитам дали на някого му се е налагало де си сменя жилището в последните месеци от бременността....
Да, наложи ми се. Сменяхме квартира, когато бях в края на седми месец. Помагах колкото можех, но гледах да не вдигам тежки неща. След пренасянето правихме основен ремонт на едната стая.
Няма нищо страшно  Wink

# 20
  • Мнения: 4 068
Хич даже не се притеснявай от преместването. Аз съм в седмия месец и току що се пренесохме за втори път за две седмици. Преди две седмици мъж ми намери една квартира и аз без да я видя той я наел и платил и аз като я видях изпаднах в такъв ужас, че за малко депресия щях да си докарам. Пренесохме целия багаж там, почти го разопаковахме, но аз не издържах и започнах да търся нещо по-подходящо и чистичко/щото онова си беше пълна дупка/. Сама обикалях като луда по агенции и накрая намерих. Пак сама събрах целия багаж и миналата събота се нанесохме в новата квартира. През няколкото почивни дни по празниците се скъсахме от чистене и подреждане и вече всичко ни е готово. За три дни подредих цялата къща със все покъщнината.
Случват се и такива работи. Така че не се притеснявай излишно. Още повече, че ще имаш и помощници. Ти ще си нещо като директор. Само ще раздаваш заповеди кое къде, а те ще носят, местят и нареждат. Може и забавно да ти бъде даже.
Пожелавам ти бързо да свикнеш с новото жилище и да изживееш безброй щастливи мигове в него!

Общи условия

Активация на акаунт