Американски палачинки

  • 74 297
  • 204
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 221
Ще пробвам утре, сториха ми се интересни. Ще рапортувам какво е станало.

# 151
  • София
  • Мнения: 10 858
Ето един друг вид пенкейкс, жестоки са просто!
Много са лесни и ужасно вкусни:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=350349.0

# 152
  • София
  • Мнения: 10 858
enamorada сега отворих да си запиша и твоите, и искам да те питам за соса - тъй като има сметана, а аз рядко купувам и повечето пъти нямам в къщи, може ли да се замени с прясно мляко?

# 153
  • Мнения: 1 505
Вивиан ,разбира се,че може,радвам,се,че си ги забелязала,а освен това и соса не е за изпускане,ако ги опитате да ви е вкусно.

# 154
  • Мнения: 221
enamorada, благодаря за рецептата, станаха страхотни.   Peace

# 155
  • Мнения: 1 505
Джейда* ,о,мила благодаря ти много,много ме зарадва да занеш.

# 156
  • Мнения: 2 562
Толкова отдавна търся рецепта за американски палачинки!Дори ми бяха донесли от Америка готова суха смес,че там не ги бъркали като нас...Довечера това ще е десерта  Grinning

# 157
  • Мнения: 767
Днес правих баница и ми остана от сместта. Чудих се какво да я правя(не ми се хвърляше) и ...сътворих американски палачинки със сирене. Чудни станаха.   chef

# 158
  • Мнения: 419
Здравейте момичета,
Благодаря и аз за рецептата, наистина са чудесни.  bouquet
 От известно време ми е хрумнало нещо, но исках преди да експериментирам да го споделя с по-опитните сладкарки тук. : Това тесто неможе ли да се използва за блат за торта? Имам предвид да се опекат 2-3 големи палачинки /моя тиган е 22 см./ и да се намажат с някакъв млечен крем. Дали пък някой вече не го е пробвал?

# 159
  • Мнения: 1 352
Мисля че е много добра идея, може всеки блат да се направи с различен аромат например. Ще пробвам и аз.

# 160
  • Мнения: 1 167
Аз пък използвах палачинките за да направя хапки с кашкавал, с филе. Станаха много вкусни.

# 161
  • Мнения: 1 352
Наистина, палачинките са много лесни и могат да се използват за направата на много неща. Не се бях замисляла досега  Thinking.
Давайте снимки, моля.

# 162
  • Мнения: 419
Здравейте момичета,
Благодаря и аз за рецептата, наистина са чудесни.  bouquet
 От известно време ми е хрумнало нещо, но исках преди да експериментирам да го споделя с по-опитните сладкарки тук. : Това тесто неможе ли да се използва за блат за торта? Имам предвид да се опекат 2-3 големи палачинки /моя тиган е 22 см./ и да се намажат с някакъв млечен крем. Дали пък някой вече не го е пробвал?
PeaceНаправих я! Стана супер! Няма нужда да се напояват тези блатове дори, защото не са сухи. За съжаление немога да кача снимки, защото още незнам как става  Embarassed, пък и вече тортата я няма. Laughing

# 163
  • Мнения: 1 352
С какъв крем я намаза?

# 164
  • Мнения: 419
Кремът го направих млечно-шоколадов, с помоща на течен шоколад /Нутела/. Всъщност направата му е съвсем проста - мляко, нишесте, захар, течен шоколад, ванилия. Но пък става фантасичен, заради шоколадово-лешниковия аромат.Прави се малко по-гъст от десертен крем. Приблизително 700 гр. мляко, едно пакетче нишесте + 1 пълна лъжица брашно, разтворени в част от студеното мляко, захар - в зависимост от кол. на шоколада т.е. на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт