Насладете се на любимата пържена храна без угризения. Тествайте Philips Airfryer

  • 55 627
  • 445
  •   1
Отговори
  • Мнения: 368
Philips отправя предизвикателство към вас, а темата, която ще дискутираме, събира на едно място здравословния начин на живот и всички онези любими пържени изкушения на масата.
Дойде момент да сложим край на гузната съвест всеки път, когато хапнем от любимите пържени картофки, пържолка или кюфтенцата на баба. Новият уред Philips Airfryer позволява да пържим само с няколко лъжички или дори без мазнина. Технологията с нагорещен въздух прави храната сочна отвътре и хрупкава отвън. А на вас и вашето семейство остава да се насладите на вкусна, разнообразна и полезна храна, с до 80% по-малко мазнини.



Едно от най-хубавите качества на уреда е, че ви осигурява разнообразие на масата. Освен да пържите, с него може да запичате, печете на грил и да приготвяте дори и десерти като суфле например.
Philips Airfryer e подходящ и за големи семейства. Той е с капацитет от 1,2 литра (побира до 5 порции). С цифровия екран управлявате времето и температурата на готвене лесно и стриктно. Има и бутон за запаметяване на рецепта, така че следващия път да приготвите любимото си ястие само с едно натискане.



Но стига приказки. Сега имате възможност да тествате уреда и да споделите впечатления и резултати. През следващите две седмици това, което трябва да направите, е да отговорите на различни въпроси, които ще ни помогнат да се запознаем с вашите кулинарни навици. Първият от серията е: „Кое е вашето любимо ястие, което избягвате да похапвате заради високото съдържание на мазнини, но бихте го пробвали в Airfryer?“

Темата ни ще бъде активна в следващите 2 седмици, след което ще изберем три от вас, които ще имат възможността да тестват Philips Airfryer! Трите дами ще могат да пресъздадат емоциите си от срещата си с господин Airfryer.

Тук можете да се запознаете с общите условия на нашата активация.

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 16:14 от Адри́

# 1
  • Мнения: 129
Аз лично избягвам пърженото като цяло в готвенето,но дъщеря ми много обича пържени картофи(като всяко дете).Гледам да й отвлека вниманието и желанието с нещо,но все още не съм открила нищо което да замени пържените картофки.Така че с радост бих пробвала вашия уред,дори и да не го спечеля.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 483
Обожавам пържени картофи- много прозаично, но много вкусно. И малко сирене отгоре! Другото много, много любимо пържено нещо са пържените филийки за закуска, които бих правила за закуска.
С удоволствие бих приготвила тези две неща и за децата ми, които хапват пържени картофи 2-3 пъти годишно, а филийки никога не са яли заради мазнината.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 987
не ме притеснява мазнината в храната, а процесите, които се случват, когато растителната мазнина се загрее над 180 градуса. в този смисъл този уред ще ми е от полза, защото съм сигурна, че не допуска по-високи температури.
Обожавам пържени тиквички, но никак не обичам времето до тигана Wink

# 4
  • Мнения: 1 788
Моето любимо ястие, което избягвам да похапвам заради високото съдържание на мазнини, но бих го пробвала в Airfryer е пържени тиквички. Винаги поемат много мазнина при пържене, дори и при тефлонов тиган. Избягвам да ги правя и хапвам, а много ги обичам!

# 5
  • Мнения: 2 487
Като морско чедо обичам пържена цаца, но не и времето прекарано за приготвянето й. А пържените тиквичките с домашно кисело мляко, чесън и копър отдавна не съм приготвяла именно заради мазнината и пърженето...но с този уред изглежда е възможно отново да се насладя на любими храни Simple Smile))

# 6
  • София
  • Мнения: 974
Вкъщи всички много обичат картофени кюфтета. Отдавна ги приготвям печени на фурна, но вкусът просто не е същия.  С удоволствие бих тествала уреда с тях, също така и с мекички, които обожавам,  но правя изключително рядко,  заради пърженето.

# 7
  • Мнения: 47 981
„Кое е вашето любимо ястие, което избягвате да похапвате заради високото съдържание на мазнини, но бихте го пробвали в Airfryer?“
И ние обичаме пържени тиквички и картофки, но ги избягваме заради мазнините и процеса на пържене. Предпочитаме  да се храним здравословно, така че с готовност бихме изпробвали Pfilips Airfryer. Вече ползвам кухненски робот Philips и съм възхитена от качеството и функциите му, така че съм сигурна че и този кухненски помощник е не само полезен, но и ненадминат като качество и функционалност

# 8
  • Мнения: 3 020
Избягвам пърженето вкъщи не само защото е доста мазно и заради голямото количество мазнина, което е нужно, но най-вече защото в кухнята нямаме аспиратор, тавана е нисък и всичката миризма на готвено се разпределя из стаите. Затова и чакам по-топлото време, за да изнеса котлона навън.

С Philips Airfryer обаче бих се развихрила и приготвила кюфтета, картофи, тиквички, пилешки крилца, пържени лучени кръгчета, та дори и нещо толкова тривиално като пържени филийки, които децата харесват за закуска. Интересно ми е дали вкуса ще се запази същия и дали те ще ги одобрят.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 16
Може да ви звучи смешно... но много обичам пържени трътки ...Отдавна не хапвам, защото при пържене стават още по мазни и всичко ми се лепи Simple Smile

# 10
  • Мнения: 243
Обичаме пържени картофи и тиквички ,но избягвам да ги готвя ,заради високото съдържание на мазнини и миризмата ,а и картофките не мога да ги направя ,като в Младоналдс ,колкото и нездравословно да звучи.С Philips Airfryer обаче бих приготвила картофи,тиквички  ,риба ,а мога да експериментирам и нови рецепти.

# 11
  • Мнения: 12
Обожавам пържени картофки и с удоволствие бих ползвала уреда. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 988
„Кое е вашето любимо ястие, което избягвате да похапвате заради високото съдържание на мазнини, но бихте го пробвали в Airfryer?“
Като цяло в къщи се пържи много рядко, именно заради високото съдържание на мазнини.
Синът ми, като повечето деца, обожава пържени картофки и ако изберете мен, това ще първото нещо, което ще пробваме заедно с него  Peace
Наред с картофките, бихме пробвали пържена риба/цаца/, пържени кюфтета с доматен сос, чушки, пържени тивквички с кисело мляко и чесън, хрупкави пилешки хапки.... все храни, които избягваме заради стремежа към здравословно хранене.
Не съм пробвала нищо, приготвено на този уред и ми е интересно дали вкусът е същият като при това пържено във фритюрник или на тиган, още повече, че няма да го има досадното висене на котлона и оставащата миризма, която попива навсякъде /особено рибата/  Thinking

# 13
  • Мнения: 135
Моето любимо ястие, което избягвам да похапвам заради високото съдържание на мазнини, но бих го пробвала в Airfryer са пържени тиквички с кисело мляко.

# 14
  • Мнения: 8
Вкъщи обожаваме пържени пилешки крилца,но се опитваме да ги избягваме поради високото съдържание на мазнина, която поемат. Винаги сме си мечтаели в дома ни да има уред, с който притесненията за пържени храни ще изчезна и ние ще се наслаждаваме на здравословна и вкусна вечеря,каквато не сме имали възможността да приготвим до този момент. Joy

Общи условия

Активация на акаунт