Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Всички му се мазнят. Страхът е лоша работа.

# 16
  • Мнения: 3 268
Шоуто  им стана отврат!! Въобще не го гледам! По-добре е Азисчо да гледам, отколкото тях! ooooh!
Мда,така е.Слави като го видя и ме втриса вече. Sick

# 17
  • Мнения: 765
 Росен ми е толкова, ама толкова антипатичен, че няма накъде. Не се сещам за някой, който да ми е по-антипатичен. Бих понесла Вучков и Азис заедно , но не и Росен сам. Не мисля, че е умен и начетен, заблуждава с фалшива емоционалност.
 Въобще външността и смеха са му последният проблем на това растение.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тоя монголец отдавна ми е антипатичен.  Sick

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Шоуто  им стана отврат!! Въобще не го гледам! По-добре е Азисчо да гледам, отколкото тях! ooooh!
Мда,така е.Слави като го видя и ме втриса вече. Sick

 ooooh! ooooh! ooooh! O! Sancta simplicitas! 
Само като си чуя, че някой гледа тоз мазен циганин и си правя извод за това, което се намира под косата му.

# 20
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Аз рядко го гледам това шоу, обикновено в понеделник, но ми направи впечатление, че всички от екипа им се струва много смешен и забавен росеновия смях, едва ли не го провокират, че още повече да се смее  Sick
Този човечец нищо не ми е направил, но ми е адски антипатичен още от самото начало - един такъв самоуверен мазен тип, много ми прилича на Сергей Станишев (друг мой 'любимец')

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
ММММММ да и аз ненавиждам смеха му, втриса ме .... поне да не е близко до микрофона като се смее.

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Росен Петров е изключително неприятен човек като цяло, много, много груб и всичките си претенции да е умен и блабла се държи като бавноразвиващ се, що се отнася до директен разговор. Смеха му е някакво допълнение, истински или не.

# 23
  • Мнения: 1 352
Незнам за дървото Росен Петров, но по-противно същество от Иван Кулеков в това шоу н я м а! И какъв е този мерак да си налага противната физиономия и разсъждения незнам Stop.

# 24
  • Мнения: 3 268
Иван Кулеков е гнусно влечуго.Рядко употребявам такава дума за някого.

# 25
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На мен Росен Петров ми харесва, обаче смеха му не го трая.

# 26
  • Мнения: 4 496
Много ми е неприятен РП. Прилича ми на плъх.

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
... Прилича ми на плъх....

...с една вежда

# 28
# 29
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Щом не ви прилича на едноок смок ...   Twisted Evil Joy

Общи условия

Активация на акаунт