Къщата на инфлуенсърите - Тема 4 (сезон 2)

  • 42 827
  • 563
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 27 175


14 участници
Награда: 25 000 лв.


„Къщата на инфлуенсърите“ e първият онлайн риалити формат в България“: 14 инфлуенсъри живеят изолирани в продължение на 30 дни. Те са популярни от Youtube, Instagram, TikTok и дори OnlyFans.  Сред тях има участници от "Ергенът", "Игри на волята" и други риалити програми

Нови епизоди: всеки понеделник и четвъртък - 19.00 ч.
Коментарно студио: "Ще си кажат": всяка събота - 19.00 ч. (на живо)




Водещи: Павел Колев и Христо Стефанов
Диктор: Антоан Петров
Локация: в.з. Делта Хил (обл. Перник)








ВСИЧКИ ЕПИЗОДИ - СЕЗОН 1
ВСИЧКИ ЕПИЗОДИ - СЕЗОН 2


Резултати от Анкета 3:
(За кого ще стискате палци в новия сезон?)
Кумбата - 84 гласа
Ивка - 67 гласа
Дидо - 47 гласа
Александра - 45 гласа
Перси 38 гласа
Ронси - 34 гласа
МарианOFF - 23 гласа
Людмил - 21 гласа
Елеонор - 18 гласа
Томас - 17 гласа
Веселка - 12 гласа
Гош - 11 гласа
Габриела - 7 гласа
Анджела - 7 гласа
(220 гласували)



ОБРАТНО КЪМ ТЕМА 1 / ТЕМА 2 / ТЕМА 3

Последна редакция: пт, 10 ное 2023, 13:53 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 865
Благодаря за темата!
Отчетох се в анкетата с три гласа.

# 2
  • София
  • Мнения: 27 175
diziler е възпрепятстван и ме помоли да пусна новата тема. Анкетата също е негова идея.

Е, да видим днес какъв ще е отзвукът на трезва глава след глупостта на Ронси...

# 3
  • София
  • Мнения: 22 947
Благодаря за темата. По-категоричен вот в анкета не помня да съм давала - Вероника.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 570
Интересно как четирима се отличават в анкетата, за Анджела и Гош е ясно, но другите две дами в миналата анкета бяха на челните места по най-харесвани. Александра очаквах, никога не съм я харесвала и бях сигурна, че без помощ от продукцията, ще блесне. Има късмет, че им дават телефони и не е пълна изолация, това сваля напрежението.

Ронси ми е изненадата, очаквах много повече от нея, беше дала и заявка за мислеща в играта.

Промото за довечера:
https://www.instagram.com/reel/CxK0E-mN-Mz/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Игра Страх, ще има змии, паяци, червии.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 15:24 от Niya-

# 5
  • Мнения: 646
Запис в новата тема и веднагически негативен глас за Ронси като най-антипатичен участник в къщата по мое мнение.
Между другото една вметка от мен: подозирам, че участничката от други риалити формати, заради която са се изпокарали Анджела и Гош е Марешка Бардем.
Имаха се доста, подкрепи я при влизането в къщата, но малко след това се изпокараха.
Иначе точно Марешка отговаря на описанието на Анджела и Гош: уж е сгодена и има мъж.

# 6
  • Мнения: 3 151
Епизод 23:

# 7
  • Мнения: 4 355
Скрит текст:
Хубава игра, ама Дидо беше много прецакан с тоя отбор от заплеси и Кумбата, който се справи супер.
За първи път в предаване игрите са ми по-интересни от разговорите и стратегиите 😁

# 8
  • София
  • Мнения: 11 570
Скрит текст:
То и Дидо се справи зле, голямо пищене, само паникьоса Алекс, която се държеше сравнително. Когато усети чужд страх, човек инстинктивно изпада и той е паника. Ако им говореше спокойнп той и Кумбата, щяха да се справят по-добре.

Най-зле беше Габи, ако тя беше тръгнала добре и другите щяха да са по-бързи. Тя беше трагедия.  

Сините бяха значително по-добри. Хареса ми епизодът, ще го запомнят.

Следващото отпадане май ще е с игра. Очаквам Габи да отпадне. Дават, че Дидо е забил, но едва ли ще е повече от нея.

# 9
  • Мнения: 986
Скрит текст:
Оххх така съм се смяла на истериите на Кумбата, Алекс и Дидо Satisfied Габи беше трагична на тази меко казано елементарна задача, Дидо с право се ядосваше. Аз мисля, че заради нея изгубиха. Отбора на сините беше много добър, въобще не се страхуваха! Ако бях аз на тази игра със сигурност щях да избера червеите, най-безобидната станция. Много се радвам, че от продукцията не са гадняри като повечето и позволоха на участниците сами да преценят на коя позиция да бъдат. Честно казано, очаквах да направят така че Митко да е при змиите. Радвам се, че не са го направили!

Тази косачка на Кумбата откъде се дяна хахах поне им оправи градината.

На НВП битката Марианов верно май не беше се подпрял, но беше близко. Радвам се, че не спечели Ронси! Реално наградата е, че не могат да гласуват за теб или? 

# 10
  • Мнения: 4 355
Да, който е MVP има имунитет за следващите номинации.

# 11
  • Мнения: 473
Скрит текст:
Хареса ми играта, ама Дидо пак най-специален се изкара.. Не че е хубаво да те лазят хлебарки, ама със сигурност не е като да те хапят плъхове. Той пищя и врещя все едно скорпиони му бяха пуснали..
Алекс и тя паника.. Язък, че се натискаше толкова за мястото на най-хладнокръвна. Габи според мен просто заби тотално, иначе задачата не беше трудна. Останалите много добре се справиха.
Перси напоследък му гледам реакциите в неговия канал и ми прави впечатление, че когато не се прави на шут много ми прилича на Дидо - винаги успехите им са щото са много добри, а за загубите никога не са виновни те, а все нещо друго е виновно - някакви външни фактори, независещи от тях. И сега на хлебарките много подобно реагираха - най-гадния пост бил, най-трудния.. После пък за МВП битката таза му се схванал.. На търсенето на числата в мола 10 пъти повтори на реакцията, че за 30 секунди намирал магазините, но се забавил на единия, защото не бил очаквал да е на толкова лесно място числото ?!? Демек предобрил нещата, а не че той е зле Grinning
За следващия път който и да отпадне няма да е голяма загуба. Май само Кумбата ми е горе-долу интересен от тези, които ще се бият за оставане. Може би и Дидо искам да остане до известна степен, за да има кой да плете стратегии. Котарачето и Габи са статисти, а от отпадането на Алекс можем само да спечелим Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 27 175
Хубави игри им дадоха.

Аз бях сигурен, че червените ще загубят заради Габриела и Александра. Мислех, че ще издънят играта. Така и стана и то това важи за Габриелита най-вече.
Дидо прекалено много врещя.

Браво на сините. Там само Ронси се забави повече.

На битката за МВП отново познах. Като видях играта си казах, че Нори ще ги отвее и така и стана.
Добре, че не спечели Ронси.

Утре трябва да видя играта преди да дам прогноза. Не знам каква ще е играта.
Дано да отпадне Ронси. Ако не е тя да е Алекс или Котарачето.



Томас е гост в ''Ще си кажат''

# 13
  • Мнения: 144
Йоанна реагира на сестра си при Мъци:

Нори и Томас били излизали на среща след предаването, но явно нищо не е излязло. Спането им в едно легло било тайна мисия?

# 14
  • Мнения: 402
Сигурно и целувката е била мисия 😅

Общи условия

Активация на акаунт