За здравето на СЕПТЕМВРИйските деца, ще боядисваме червените яйца!

  • 11 593
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Добро утро на всички!

Juliko, честит рожден ден мила ! Още много рождени дни да се чувстваш така и да вярваш, че най- прекрасните мигове тепърва предстоят Hug
Вчера се срещах с колегите ми от магистъра, който завърших преди по-малко от година. Зарадваха ми се на бузките и коремчето Grinning като на малко дете. Чак ме напуши на смях.
Един колега, който има дъщеричка на 1 година ми разправя - "ей, Люси край на партитата" Mr. Green
Шейла, и мен днес много ме мързи. Ужас, направо не ми се ставаше. Настроила съм се купонджийски от вчера още и само мисля къде да отида по празниците.

# 61
syjalqwam za kirilicata i 4e pisha kato gost, no ne sum v ka6ti i nadniknah tuk i nqma kak da propusna da 4estitq praznika na Juliko  Simple SmileSimple Smile  bouquet  bouquet newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525
mili4ka, pojelavam na teb i twoeto semeistwo predi vsi4ko zdrawe,za6toto to e nai wajno, posle ti pojelaam cqloto 6tastie na sweta... Simple Smile pojelawam ti ot kusmet da ne se ottarwesh i nakraq 6te ti pojelaq mnoooogoooo pari za wsi4ko ostanalo koeto se setish... priqtno izkarwane

# 62
  • Мнения: 2 658
Добрютро  Mr. Green ,
Juliko,да си жива и zдрава и много щастлива,а най хубавия подарък да почака до септември   bouquet
Няма да работим,щом каzвате(че иначе пък аz съм от работните,та..........)
А да zнаете от няколко дена как съм се раzяла...,не zнам кво стана,не че глад ме гони,ям си май е така zа спорта..Купих си вчера нещо като куzунак,тука продават,прилича,та не спирам от вчера.Сама май ще си го иzям. Дано ми мине това,че ще стана колкото висока толкова и широка,ако продължа така.
Много целувки на всички  Hug

# 63
  • Мнения: 53
Juliko Честит Рожден Ден! Желая ти всичко най-хубаво, още много хубави рождени дни и едно прекрасно малко съкровище през септември!  bouquet
Отивам да хапна една тортичка за твое здраве  Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 7 673
Juliko,   bouquet newsm59 nbirthday  Gift  party023 newsm38  cook Tada  party002 Gift  ura dance dazzler1  bigdance2  Party Time  costumed034 Tada

# 65
  • Мнения: 343
Juliko да си жива и здрава! Пожелавам ти много здраве и любов!  nbirthday

# 66
  • Мнения: 57
Добро утро сладки Hug
Juliko мила ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm59  Gift пжелавам ти да си жива и здрава и цялото ти семейство,много вкусна почерпка аз ще си хапна от всичко за твое здраве Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 413
Juliko  Честит рожден ден миличка!   Да си много здрава, а за това че ще си щастлива не се и съмнявам с това мъниче в теб!  

# 68
  • Варна
  • Мнения: 9
Благодаря за пожеланията момичета - да ви се връща и на вас


Желая на всички нас здрави  или  на есен!

 

# 69
  • Мнения: 26
 newsm59  Juliko все така щтастлива и на есен едно здраво и весело бебче!!! smile3504
Лек ден от мен на всички аз отивам да се уча!!!

# 70
  • Мнения: 21
Juliko, честит рожден ден,  povelaniq za hubawi emocii /i prez septemwri/! newsm47 hbday

# 71
  • Мнения: 29
Juliko   ura - жива,здрава,красива и много щастлива  happy bd

# 72
  • София
  • Мнения: 1 189
Честит рожден ден Juliko! Всичко НАЙ!
Мама телкиня и синче девчо идеално ще си паснете, от личен опит ти казвам  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 7 673
Мама телкиня и синче девчо идеално ще си паснете, от личен опит ти казвам  bouquet
А деца телец и дева?

# 74
  • Мнения: 11 329
Мама телкиня и синче девчо идеално ще си паснете, от личен опит ти казвам  bouquet
А деца телец и дева?
Това и за мен е любопитно. Ирина, моя син е на 9 май. Wink

Юлико, жива и здрава да си! Най-щастливата бременност ти желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт