Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен.
Честита нова темичка.
Да Ви кажа снощи много ме придърпваше от едната страна, незнам точно на какво се дължи,
може нещо бебо да шава, макар че ми се струва, че е рано.
Засега това е от мен.
Лек и успешен ден на всички мами.   bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 183
Добро утро, мамчета! Най-после и аз да се излюпя в прилично време. Вчера имах много работа (на компютъра де Wink) и вечерта така ме боля гърбината....за пръв път от няколко месеца приготвих и вечеря и днес имам мускулна треска Crazy Явно цялото това лежане си е казало думата. Ще трябва да се раздвижвам постепенно.

Доки каза, че е невъзможно усещанията ми да са от бебока Rolling Eyes Да съм имала търпение и това ще се случи скоро. Били червата Mr. Green Ама и аз като само се услушвам пък и незнам какво точно да очаквам, как да не се заблуди човек. Embarassed

Гери, просто кажи на мъжа ти, че сега си бременна и си преценила, че е по-добре да платиш на съседите вместо да се разправяш с тях и да се нервираш. И, че по-скоро той ще пожали нервите ти отколкото "тъпите съседи". Дали ще има смелостта да се разправя с теб?! Въпреки, че всеки си познава най-добре половинката. Има хора, които палят от малко или пък по незначителни поводи. Гери, най-добре сама прецени ситуацията.

Успех на всички, които имат среща с доки днес Peace Ще ви чакаме да се похвалите с добри новини.

shareez, много с трудни отношенията в големите блокове. Не, че в по-малките няма търкания, но колкото повече хора трябва да постигнат консенсус, толкова е по-малка вероятността това да се случи. Дано се оправите поне с асансьора.

8Eos8, благодаря за календара  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, милички!
мен ме бройте към групата от младост, живея в младост 4, до бизнес парка.
Аз днес на обяд съм на лекар, да видим колко е пораснала малката госпожица, а и имам някакво бяло течение, за което се притеснявам.
Приятен ден, после пак ще пиша!

# 48
  • Мнения: 132
.Добро утро!
Казах му и го прие много добре даже hahaha
Сега си купих новия брой на моето дете с книга "Бебето от глава до пети" Много е хубава книгата започва с начините на раждане, и всичко свързано с него голямо ли е бебето, недоносено и т.н. и после за всички болести никнене на зъби и т.н.Лично на мен ми се вижда много интересна цената на списание + книга е 9.49

# 49
  • Мнения: 1 020
Здравейте и от мен....
аз докато се включа и нова тема Simple Smile сега отивам да ви чета и ще пиша повече..
сега дочитах предната темичка и преди да съм забравила mylili ти беше споменала, че днес трябва да се чуеш с доки за нещо и не трябваше да забравих да го/я питаш дали и кога да спираш Утрогестан или някакво такова... дано се сетиш, че аз преди малко го прочетох  hahaha
айде до след малко Simple Smile

# 50
  • Мнения: 920
Добро утро момичета кокичета  bouquet
толкова много сте писали от вчера вечерта, че едвам успях да изчета Laughing
mylili знам какво е усещането да си лежал много време, аз бях почти два месеца на легло, след като тръгнах наработа ми идеше доста нагорнище. ПОстепенно ще свикнеш, гледай да се разхождаш.Моят мъж първо ме извеждаше за по-малко пред блока, а сега ме "опъва" всяка вечер след работа от Орлов мост до ПЛиска пеш през Борисовата градина. Така повлязох в час малко, но определено началото е по-трудно. Hug
gery_roz кое е това списание, да си го купя и аз?
trixy убедена съм, че всичко ще е наред, стискам палци Praynig
shareez стискам палци всичко да е наред Praynig  bouquet
Лек и успешен ден на вси1ки момичета Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 183
Еличка, ти направо ме разби Laughing Като органайзер го раздаваш, благодаря ти. Ама на мен мозъкът ми наистина функционира напоследък на половин мощност. Ходя с един нашарен тефтер и си записвам всичко.

bebo4ka, нямах представа, че си била като мен, дано сега си в перфектно здраве. Гледам, че си правите големи разходки. Супер! Наканила съм се да отида някой ден от нас (до зала Фестивална) до Плиска да п;оогледам малко магазините в подлеза, но в момента това за мен е огромно разстояние.

# 52
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен в по-прилично време за капучино!
Вчера бях на преглед и гледах най-страхотния филм:) Бебо не спря да се движи, почесваше се, има си всичко, апаратът му сканира дори мозъка, правейки множество разрези на снимките - всичко е наред. Вече е 124 грама и отговаря на 15-16 г.с. Относно пола - докторът в началото каза 90% момиче, а към края на прегледа стана 90% момче:) Така че засега е неизвестно.  newsm78
Днес съпругът ми е рожденник, черпя ви с по едно коктейлче, а аз се захващам с подготовката на партито:

# 53
  • Мнения: 132
Честито на рожденника!!!

# 54
  • Мнения: 1 020
За кг. аз за 4 месеца качих 2 кг., а от 10 април до сега съм качила още 2 Sad
нещо много бързо ги трупнах  hahaha ще се търкалям  Joy
по таблицата гледам, че съм качила нормално.... но явно след като ни е минал периода на гаденето, и вече ни се дояжда е нормално да си качваме... той доктора ми много ми се скара че не съм била яла.... сега ще му покажа кой не яде  hahaha
ааа също забелязах че откакто пия Малтофер имам повече апетит... четох някъде че при анемия има липса на апетит... може и затова да не ми се е яло много много последните 4 месеца, освен заради гаденето  newsm78
DEZIRELA на сайта на Марков пишеше, че най-добре ФМ да бъде направена в периода 20-22 г.с., така че тогава си запиши! а и то ако сега тръгнеш да запазваш при него... май за тогава точно ще има свободни часове Simple Smile
kali_k  да ти е жив и здрав и много да те слуша Simple Smile
 
 

# 55
  • Мнения: 920
Кали честито на рожденика, да ти е жив и здрав и много д ате слуша Wink
mylili аз бях с повръщане Sick, но толокова бях  изтощена, че не можех да се мръдна от леглото.  ooooh!Само лежах и така почти два месеца, без храна и движение.
r_adi  и мен ме придърпаше яко от едната страна и доктора ми каза, че това е от разтяганто на връзките на матката, сега също от време на време бая ме опъват  Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 965
Здравейте мили момичета!
Ето ме и мен - тъкмо се записах вчера в предишната тема , а от дена вече има нова  Embarassed
Признавам - не съм успяла да ви дочета  Embarassed
Утре съмна лекар - и на мен докторката ми каза , че 15 - 19 седмица съм на БХС...а аз се бях нагласилаза утре,.,,,
Да ви се оплача и аз...много съм уморена..и работа ми е такава..и се изнервям..и просто ми е ад  Tired
Казах най накрая на всички във фирмата и ми олекна  Whistling
Сега си ходя с прилепнали блузи и хич не се крия....а и много ми личи вече  Wink
Писах във форума в темата за счетоводнивъпроси отново...
передишния път ми бяхаказали, че ако изляза болнични до ражаднето, майчинството ще ми се определя на 6 месеца преди датата наболничния..и аз така си мислех..но вчера пак питах и ми отговориха този път друго - че се взимат 6 календарни месеца назад от датата на първия ден от полагаемите 45 дена болнични преди раждането  Crossing Arms
Моля някоя мама дами разясни нещата...  Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Мнения: 44
Хей момичета,имаме новина!
Ани Цолова чака бебе!Но познайте кога се очаква бебето?Разбира се през Октомври,трябва да и предложим да се присъедини към нас.

# 58
  • Мнения: 1 336
Честито на рожденника!   bouquet

И на мен ми писна от любопитни погледи и подмятания в офиса и все си мисля да им пусна един мейл  Joy и да спрат да ме оглеждат  hahaha
Вече съм 5 кг отгоре, както ви казах предния път качих 25 и още от родилния дом излязох -14, после за около 2-3 месеца си върнах старите, а 6 месеца по-късно вече бях 3 кг под теглото преди да забременя  Peace така че не съм особенно притеснена, а и непрекъснато съм гладна  Embarassed

# 59
  • Мнения: 1 336
Хей момичета,имаме новина!
Ани Цолова чака бебе!Но познайте кога се очаква бебето?Разбира се през Октомври,трябва да и предложим да се присъедини към нас.
може и да е сред нас  newsm78 а да не знаем коя е  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт