На каква възглавница спят 2-годишните ви малчовци?

  • 4 448
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
На никаква.

# 16
  • Мнения: 1 146
Спи на една много тънка възглавничка.

# 17
  • София
  • Мнения: 508
Купила съм му възглавницата на чико за след 6м., но рядко му е там главата  Mr. Green обикновенно си паркира дупето на възглавницата  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 607
От 2 годишен спи на една много тънка бебешка възглавничка, купена от магазин за спално бельо. Много често я намирам на пода през нощта. Той си слага ръцете под нея и така заспива, но след това я избутва, защото много се върти като спи.

# 19
  • Мнения: 2 309
Доскоро на никаква. Напоследък спи на ниска бебешка възглавница, а когато може се прикълъмява на мойта. Умира си така да се просне, че за мен да няма място. Голям смях пада, гоямо чудо Crossing Arms

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
На Чико - голяма, но не висока. Иначе иска да спи и на нашите, сега от няколко дни си е завлякла в кревата едната от нашето легло.  Нямам претенции на каква да спи, щом й е удобно и се чуства добре.

# 21
  • Мнения: 2 609
Горе -долу на тази възраст и смених бебешката възглавница с обикновена такава. Може би малко по- тънка, но без проблем спи и на нашите.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 086
Още спи без възглавница.Мисля по-нататък да му купя от Нани една детска силиконова.

# 23
  • Мнения: 3 500
А откъде мога да си я купя тази възглавница на Чико?

# 24
  • Мнения: 293
И моите деца спят без възглавници, и след консултация с ортопед засега отложих купуването на този аксесоар.Постоянно се въртят и няма смисъл да им купуваме.
А откъде мога да си я купя тази възглавница на Чико?
Преди съм я виждала в няколко онлайн магазини , но сега не я намирам.

# 25
  • Мнения: 4 629
На 2 години синът ми спеше без възглавница. Отскоро спи на един плюшен Мечо Пух. Пасва му точно Simple Smile

# 26
  • Мнения: 8 917
На 2 годинки имаше възглавничка, която бе редовно в краката, но не е там където трябваше да бъде. Сега вече може да се каже, че спи на малка възглавничка.

# 27
  • Мнения: 2 950
Все още дъщеря ми не спи на възглавница - 3 г. За бебетата няма какво да обяснявам.

# 28
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Моят син спи, както му скимне - когато е болен за да не се стичат сополките и за да диша малко от малко по-спокойно, спи на висока т.е. като нашите и си я търси даже, но като е здрав спи на много тънка бебешка, и то защото аз му я пъхам Peace
От лекар знам обаче, че възглавничката трябва да е толкова, колкото е разстоянието от главичката до рамото.В противен случай им е неудобно и заспиват по корем, и така крачетата се изкривявали, защото не са в нормалната, а с обърнати стъпала.

# 29
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
А откъде мога да си я купя тази възглавница на Чико?

Би трябвало във всеки магазин на Чико да я има. Нашата сме я купили от този на бул.Н.Вапцаров, с/у София Ленд - "9+" се казва магазина.
А преди няколко месеца при едно ходене до "9+", се наложи да търся банкомат и се оказа че на задната улица има още по-голям магазин на Чико, но не съм влизала.

Общи условия

Активация на акаунт