Откъде купихте торта за първия рожден ден в София

  • 11 189
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
За първия поръчахме любимата ни торта(бискивитено-шоколадовата) на "Скайлайн"  в детски вариант.
За втория - от сладкарница "Теа" в Изток, беше страхотна

# 16
  • Мнения: 116
За първия рожд. ден поръчахме торта от Дайски (това беше преди близо 5 год.). За втория беше от сладкарница Пчела, за останалите до сега 3 рожд. дни поръчваме от Двете фукли. От всякъде сме били доволни.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Като за първи РД и Неделя стават. При тях тортите(детските) само на външен вид се различават, на вкус са едни и същи, т.е. писват с времето.

# 18
  • Мнения: 804
Най-страхотната торта за детски рожден ден която съм виждала беше от сладкарницата в Симеоново: Романс. Беше невероятна, стояхме около нея като хипнотизирани. Но бяхме гости и не знам колко струваше?  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 309
100 гр.сладки и двата пъти. Последния път останах леко разочарована. Тортата нямаше почти никакъв блат и беше тъпкана с някакъв мус, от който на мен ми стана лошо.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Тортата нямаше почти никакъв блат и беше тъпкана с някакъв мус, от който на мен ми стана лошо.

Точно такива бяха и двете торти, които съм купувала и аз от Гаврош и от Laguna- само мус. Тази от Laguna уж беше еклерова с баварски крем, която в обикновения й вариант е супер, но в детския беше едно нищо. Tired

# 21
  • Мнения: 47 996
Доволни сме от Романс и ***
За първия рожден ден взехме от Романс, за втория вкъщи- също
В детския клуб беше на Лгуна и не беше лоша
ето тук има снимки на тортите, за съжаление снимките са сканирани и не се вижда подробно, но от Романс е на първата снимка, тортата е със скиори, в яслата беше с мостче и коли пак от романс, а в детския клуб е кола от лгуна
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=34210&photo=166

# 22
  • София
  • Мнения: 790
За първия РД на Рали аз си направих тортата. За втория поръчахме от Неделя, хареса ни  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 928
Поръчахме от Неделя и останахме доволни. Тортата беше много оригинална, а и вкусна  Peace

# 24
  • Мнения: 959
На мен ми харесват, тортите на Laguna.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние поръчахме от сладкарница Лъки в ЦУМ. Много съм доволна и на вид, и на вкус беше превъзходна. Имаше форма на пита кашкавал/сирене с дупки от които излизаха мишки Grinning

# 26
  • Мнения: 27 524
Поръчах и платих през интернет от сайта на Двете Фукли. Страшно съм доволна от всичко  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Първата майка ми я купи от Неделя. Останалите 4 боря са от Гаврош, като там смятам да поръчвам и занапред  Grinning

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Преди 2 дни купихме 2 торти от ЛАГУНА. Супер бяха-еклерови с баварски крем/не виждам защо да има разлика в пълнежа на детските newsm78/ Видът им беше точно като в сайта, а и цената е съвсем прилична...

# 29
  • Мнения: 8 917
Досега сме купували от Лагуна и от Неделя.Биват.

Общи условия

Активация на акаунт