Какъв бански полzвате?

  • 5 715
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 562
Преди с половинки, но сега се замислям за цял (с тези мои прекрасни форми Sunglasses)

# 16
  • Мнения: 5 539
Аз пък точно като ученичка носех цял бански. После ме хвана непукизма и почнах да нося от 2 части, но винаги бикини, никога прашка. Последните не харесвам за бански, един единствен път съм виждала една жена със страхотно дупе и прашка, всички останали ме хвърлят в потрес...на ум за части от секундата.  Crossing Arms
ФлаШ4е,по въпроса за праШките:миналата година си бяхме в Бг и ходихме на морето. Аз такава концентрация на дами с бански_праШки не бях виждала Rolling EyesИ Щом на мен ми се зави свят на мъжа ми да не ви казвам какво му стана Shocked Най_интересното беШе ,4е въпросните дами бяха от вси4ки възрастови групи ( хита беШе майка и дъЩеря  ooooh!) Освен това по задните 4асти се забелязваха с просто око такива огромни култивации от целулит,4е направо да ти се додрайфа  Sick Twisted Evil Да им имах само4увствието  ooooh!
Миналата година едно семейство дебели германци ми обраха точките. Всичките - майката, таткото и дечицата бяха с еднакви черни прашки. Таткото особено беше много ефектен Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз се движа така - като дете бях по-срамежлива и с цял, после като се поразджвъчках - с половинки, сега най-вероятно ще е по монокини, защото ще ми се наложи да кърмя на плажа и горнището само ще ми пречи LaughingА, след второто дете ще стана нудистка явно Laughing

Уф, де да ставаше така....За съжаление имам слънчева алергия на гърдите и ще трябва пак с горнище SadПфу

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Половинки.

# 19
  • Мнения: 7 186
Монокини-прашки Sunglasses.Не съм фен на шарения загар,ама така или иначе в последно време наблягам на солариума и на плажа си кисна повече на сянка и чат-пат на слънце,отдавна ми е втръснало да се пържа като невидяла,и без това слънцето е доста вредно вече.А ако съм ходила предварително на солариум след печенето на плажа се сдобивам с чудесен шоколадов загар и то без много усилия Wink.

# 20
  • София
  • Мнения: 786
Аз преди ходех по монокини и с прашки, ама сега ще си купувам половинки, че поне да прикрия част от ужасните стрии които съм си завъдила по цялото дупе.

# 21
  • Мнения: 1 645
От както се помня, нося само половинки.Мислех тази година вече да си сменя банският - но след като все още ми става,пък и аз много си го харесвам - ще го отложа за другата година.

Даниел - 21.04.2004г.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Аз пък точно като ученичка носех цял бански. После ме хвана непукизма и почнах да нося от 2 части, но винаги бикини, никога прашка. Последните не харесвам за бански, един единствен път съм виждала една жена със страхотно дупе и прашка, всички останали ме хвърлят в потрес...на ум за части от секундата.  Crossing Arms
Flash, ще ме прощаваш ама аз ходя да се пека не да се показвам (нудистка съм от поне 15 години). Поради невъзможност да ходя често извън града ходя по прашки на най-слабо посещаваните части от плажа. И много ми е интересно какви карикатурки са мацките като се съблекат ако тена им е от бикини пък са обули (иначе безкрайно удобните) прашки бельо .......... като се изразява брат ми (тоже нудист), като задницата на благороден елен

# 23
  • Мнения: 1 464
ами ходех с монокини-прашки ама тая година newsm78май водолазен костюм ще ми трябва да скрия всички  стриииииииииии

# 24
  • Мнения: 7 186
Flash, ще ме прощаваш ама аз ходя да се пека не да се показвам (нудистка съм от поне 15 години). Поради невъзможност да ходя често извън града ходя по прашки на най-слабо посещаваните части от плажа. И много ми е интересно какви карикатурки са мацките като се съблекат ако тена им е от бикини пък са обули (иначе безкрайно удобните) прашки бельо .......... като се изразява брат ми (тоже нудист), като задницата на благороден елен.
Хихихи,и на мен това ми е много смешна гледка Grinning.Аз пък съм забелязала на плажа,че ако някой има някакви недостатъци по задния двор,то и бикините не могат да ги скрият,колко повече прикриват от прашките?Само дето са неудобни и остава гадна разлика.А целия бански на плажа ми се вижда абсурд,той е подходящ по-скоро за закрити басейни и за плуване.Е ако става дума за много едрогабаритни дами разбирам,но една нормално сложена жена какво толкова има да крие?

# 25
  • Мнения: 5 539
На бургаския плаж ходя само по долница-бикини. Не си харесвам трътката и не бих я изтипосала на показ с прашка. Разликата не ме притеснява, защото когато ходим на нуди, компенсирам. А пък и рядко ми се случва да се събличам чисто гола пред други, освен пред мъжа ми, на него му е все едно дали ми е бЕло дупЕто Mr. Green

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Разликата не ме притеснява, защото когато ходим на нуди, компенсирам.
eй то тогава още по-голям купон става........ изпича ти се само белия задник (и цици) и става огнено червено, като маймунско дупе  hahaha

# 27
  • Мнения: 3 153
Аз пък точно като ученичка носех цял бански. После ме хвана непукизма и почнах да нося от 2 части, но винаги бикини, никога прашка. Последните не харесвам за бански, един единствен път съм виждала една жена със страхотно дупе и прашка, всички останали ме хвърлят в потрес...на ум за части от секундата.  Crossing Arms
Flash, ще ме прощаваш ама аз ходя да се пека не да се показвам (нудистка съм от поне 15 години). Поради невъзможност да ходя често извън града ходя по прашки на най-слабо посещаваните части от плажа. И много ми е интересно какви карикатурки са мацките като се съблекат ако тена им е от бикини пък са обули (иначе безкрайно удобните) прашки бельо .......... като се изразява брат ми (тоже нудист), като задницата на благороден елен
Не мисля така NaughtyКво значи-не съм отишла да се показвам? Естествено, че се показваш, щом всички те виждат така или иначе! А ако човек няма прекрасно дупе, за да носи прашка, това че ще му остане част от задника бял, мисля му е последният проблем, на фона на друсащото се месо отзад hahaha

# 28
  • Мнения: 2 258
И аз съм с половинки:)Щастлива съм ,че разлика отпреди да забременея и сега почти няма:)Намислила съм тези дни да отида да си купя нов:)

# 29
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Flash, ще ме прощаваш ама аз ходя да се пека не да се показвам (нудистка съм от поне 15 години). Поради невъзможност да ходя често извън града ходя по прашки на най-слабо посещаваните части от плажа. И много ми е интересно какви карикатурки са мацките като се съблекат ако тена им е от бикини пък са обули (иначе безкрайно удобните) прашки бельо .......... като се изразява брат ми (тоже нудист), като задницата на благороден елен

 LaughingЕто, всеки нещо не харесва, лошо няма!
Важното е, човек да се чувства комфортно и да се забавлява, нали за това е отишъл на плажа!

Общи условия

Активация на акаунт