Как да си избеля муцуната?

  • 6 904
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Сега определено не е подходящ момент за избелващи процедури. Хубаво е да изчакаш до късната есен, защото има риск да се пигментираш повече.

# 16
  • Мнения: 148
Майка ми също ползваше Ахромин и беше доволна  Wink
Аз пък си го купих по съвет на майка ми преди 10дена,баба ми го е ползвала.Наистина виждам подобрение за този кратък период Wink

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз от Ахромина се обривам,почервенявам и всякакви други....От години се опитвам да го ползвам и резултата е все раздразнена кожа...... не е за всяка кожа.....

# 18
  • Мнения: 1 354
Не знам като предложение за тази ситуация дали е подходящо,но моята майка по два пъти в седмицата си маже лицето с кисело мляко.
Слага слой мляко с висока маследност-3,6%;4% и като постой около 15 мин взима мляко от филията и си слага на лицето,стой така докато засъхне и после го отмива.
Определено хубаво избелва и страшно омекотява,но за твоя проблем незнам дали ще бъде достатъчно силно.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 322
Ахромина е страхотен точно за такъв тип петна.

# 20
  • Мнения: 6 442
Има един крем в аптеките-Витасин  Peace Страхотен е и е доста евтин  Peace

# 21
  • Мнения: 233
Аз от първата бременност нямах но от втората ми се получиха над устната.Вчера си купих от билла крем-маска Ахромин и ще пробвам с нея.Майка ми преди години го е ползвала и каза че е много ефикасен.

# 22
# 23
  • Мнения: 2 741
Здравейте, аз в момента съм бременна и от 3 седмици съм с петна по бузите-взех си избелващ лосион на Кокона. Дано помогне. Мисля да го съчетая с крем за лице с SPf, но се чудя какъв да си взема, че ми се ще и да е за ранен стадий на бръчки, че чукнах вече 26 ooooh! Thinking

# 24
  • Мнения: 233
Има също така и един крем,, Кокона и майка,,с който една приятелка си избелва петната след раждане.

# 25
  • Мнения: 24
Здравей! Аз нямам проблем с лицето, а с краката и използвам Mela D, ето и линк: http://www.laroche-posay.com/index.aspx. Взех си това за ръце и тяло и съм страшно доволна  Sunglasses, само за седмица и вече има видим резултат, защото майка ми забеляза, а тя дори не знаеше, че съм взела ново мазило  Naughty. Имат и такова за лице. Аз преди 2 години пак ползвах такова за краката, но тогава "добросъвестна"  #2gunfire аптекарка ми е продавала все това за лицето. То е по-нежно като продукт и доста по-скъпо. Причината за петната ни е доста различна, но все пак разгледай информацията в сайта. Това е един от малкото козметични продукти, който съм повтаряла. Също така на Led има серия за петна. Тя също е добра, ползвала съм два продукта Trio D и Trio E. Това последното е серум, но ми излиза доста скъпо за целите крака. Разгледай и помисли, но аз виждам доста по-бързи резултати от Mela D, но пак повтарям, че причините са различни. Успех!  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 126
plioki, при мен "МЕЛА Д" изобщо не помогна, така че наистина е мн. индивидуално...

# 27
  • София
  • Мнения: 38 523
Направете от дефекта ефект!
Мажете се с автобронзант за лице. Така ще изравните цвета, но към по-тъмен.
Иде лято! Laughing

# 28
  • Мнения: 4 734
О, тази тема е тъкмо да споделя за моите избелване. Снощи бях на козметик за да си махна ужасните пигменти мустаци  Tired Така и не разбрах какво ми маза, но било пилинг и по това време на годината не се правел обаче аз я изнудих.  С триста зора успях да изкопча, че това били плодови киселини. Духна ме на пара, намаза ме и ме изпрати да си ходя като каза да се измия чак след четири часа. Това мацване беше на цена 80 лв Mr. Green Все едно ми бяха намазали л..но над горната устна, не ме питайте как се прибирах до нас. Предупреди ме че ефект като се измия няма да има видим, просто през следващите няколко дни кожата щяла да почне да се лющи. Е, днес нищо не ми се лющи но съм като макак в устата  Tired и ми се искаше да питам дали някой си е правил подобно нещо за да знам дали да очаквам наистина видим резултат.
 Иначе ме накара да си взема и един крем на BIODERMA SPOT +50 , който да ползвам задължително и да си пазя чного лицето от слънце.

# 29
  • Мнения: 9 991
Аз съм си правила домашен пилинг с лосион на Биотрейд май беше, ако някой се интересува ще проверя, ами и аз май не се обелих , поне не значително излющване , така както ако съм изгоряла на плажа например. Да , задължително с висок фактор защото може да се пигментираш.Там където е излющена кожата е по нежна и по чувствителна и различна от другата ако не се мажеш с фактор ще има разлика, но и с висок фактор пак се изгаря, избягвай силното слънце като цяло, ходи по сенките и без плаж и солариум.

Общи условия

Активация на акаунт