Как да си избеля муцуната?

  • 6 913
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 401
 Пигментирала съм се здраво от последната бременност, трябва да направя нещо. Препоръчайте крем, процедура, маска, каквото и да е. Само да е подходящо за над 30 годишна кожа. Мерси.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 398
Мизи, и аз имам същия проблем.Процедурите фотоподмладяване действат добре, но се правят есента и зимата. Една две процедури са достатъчни.  Сега може да пробваш с трите стъпки на клиник (аз ползвам само първа и втора), избистрят тена. През лятото задължително крем с висок фактор.

# 2
  • Мнения: 3 376
Нищо не ми помогна на мен... Tired

# 3
  • Мнения: 2 386
Баба ми ползва Акромин (май така се пише, не ми се става да видя) - бяла е като сирене, даже луничките и се махнаха.

# 4
  • Мнения: 630
Процедури в салон и поддържаща козметика предполагам, че ще помогнат
ФИТО ИЗБЕЛВАЩА ТЕРАПИЯ
Избелващата терапия е изцяло на растителна основа и е подходяща за отстраняване на пигментация от всякакъв вид и особено след бременност.Може да се прилага целогодишно и е подходяща за всеки тип кожа.Основната съставка е комплексът Etioline® - депигментационен комплекс на растителна основа, подходящ за всеки тип кожа, който блокира 99,5% от действието на меланина и по този начин уеднаквява тена и предотвратява появата на петна. Резултатът е здрава и регенерирана кожа с чист и равномерен тен, без петна.

Процедурата е с козметиката на Д-р Рено. Имат и избелваща серия. Нямам лични впечатления, но от това, което използвам от марката съм доволна, пък и щом се използва в салоните..
Успех  Hug

# 5
  • Мнения: 2 401
Миси, утре ще ми обясниш.
Еве, много здраве на баба ти.
Креми, мерси за инфото, къде се прилага тази терапия?

# 6
  • Мнения: 824
Баба ми ползва Акромин (май така се пише, не ми се става да видя) - бяла е като сирене, даже луничките и се махнаха.

Ахромин.Майка ми преди мноооого години също го използваше и много го харесваше.Не го бях виждала дълги време на пазара,но напоследък често го срещам в магазините.

# 7
  • Мнения: 630
Креми, мерси за инфото, къде се прилага тази терапия?
Ами би трябвало във всички салони, които работят с тази марка,Dr Renaud. Иначе сигурно и с други марки правят някакви избелващи процедури

# 8
  • Мнения: 7 723
Освен Ахромин, на пазара има доста видове избелващи кремове.
Биле, Кокона....а на Амрита има и депигментиращ лосион  Wink Peace

# 9
  • Мнения: 517
Преди няколко години цялото ми лице беше с пигментни петна, най-много около очите, челото, над горната устна. Ходих при дерматолог /доктор Пешева/ и тя ми препоръча йонофореза при козметик и май и нещо за мазане, ама съм забравила. След 10 процедури йонофореза петната изчезнаха. Да чукам на дърво, от тогава не съм имала проблеми.

# 10
  • Мнения: 3 459
Майка ми също ползваше Ахромин и беше доволна  Wink

# 11
  • Мнения: 162
        И аз имах такива проблеми след раждането. Две зими ходих на козметик. Правих си процедури на Мари Кор-избелващи. Резултатите са поразителни-избистрат тена, кожата е много мека и сияйна, премахва и лунички. Бенките , които ми излязоха по време на бременноста си останаха и до днес- тях само операция може да махне. Сега вече е късно за избелване, но можеш да си вземеш нещо за избистряне на кожата, което да смесваш с крем с многооооо висок слънцезащитен фактор, а октомври да опиташ някоя козметична процедура.

# 12
  • Мнения: 1 541
Виждам, че вече има доста предложения, но все пак. Майка ми имаше доста повяхнал тен и петна по лицето и си направи пакет процедури с някакъв апарат, май пак на принципа на фото-подмладяване, в един салон (който, ако те интересува ще ти кажа на лс) и ефектът беше наистина поразителен! Наистина обаче вече е малко късно мисля за тези процедури и за сега може да заложиш на козметика и много висок фактор на слънчева защита, а към есента да започнеш офанзивата.
Иначе има доста терапии, които дават страхотни резултати- само трябва да си избереш  Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 2 401
Ти пък какво си надула тия бузи?

Мацки, в три салона бях и никакви  избелващи процедури не предлагаха, затова питам и тук. А това фотоподмладяване не е ли прекалено агресивно? Май-съм по-навита за кремчета.

# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Сега определено не е подходящ момент за избелващи процедури. Хубаво е да изчакаш до късната есен, защото има риск да се пигментираш повече.

# 16
  • Мнения: 148
Майка ми също ползваше Ахромин и беше доволна  Wink
Аз пък си го купих по съвет на майка ми преди 10дена,баба ми го е ползвала.Наистина виждам подобрение за този кратък период Wink

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз от Ахромина се обривам,почервенявам и всякакви други....От години се опитвам да го ползвам и резултата е все раздразнена кожа...... не е за всяка кожа.....

# 18
  • Мнения: 1 354
Не знам като предложение за тази ситуация дали е подходящо,но моята майка по два пъти в седмицата си маже лицето с кисело мляко.
Слага слой мляко с висока маследност-3,6%;4% и като постой около 15 мин взима мляко от филията и си слага на лицето,стой така докато засъхне и после го отмива.
Определено хубаво избелва и страшно омекотява,но за твоя проблем незнам дали ще бъде достатъчно силно.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 322
Ахромина е страхотен точно за такъв тип петна.

# 20
  • Мнения: 6 443
Има един крем в аптеките-Витасин  Peace Страхотен е и е доста евтин  Peace

# 21
  • Мнения: 233
Аз от първата бременност нямах но от втората ми се получиха над устната.Вчера си купих от билла крем-маска Ахромин и ще пробвам с нея.Майка ми преди години го е ползвала и каза че е много ефикасен.

# 22
# 23
  • Мнения: 2 762
Здравейте, аз в момента съм бременна и от 3 седмици съм с петна по бузите-взех си избелващ лосион на Кокона. Дано помогне. Мисля да го съчетая с крем за лице с SPf, но се чудя какъв да си взема, че ми се ще и да е за ранен стадий на бръчки, че чукнах вече 26 ooooh! Thinking

# 24
  • Мнения: 233
Има също така и един крем,, Кокона и майка,,с който една приятелка си избелва петната след раждане.

# 25
  • Мнения: 24
Здравей! Аз нямам проблем с лицето, а с краката и използвам Mela D, ето и линк: http://www.laroche-posay.com/index.aspx. Взех си това за ръце и тяло и съм страшно доволна  Sunglasses, само за седмица и вече има видим резултат, защото майка ми забеляза, а тя дори не знаеше, че съм взела ново мазило  Naughty. Имат и такова за лице. Аз преди 2 години пак ползвах такова за краката, но тогава "добросъвестна"  #2gunfire аптекарка ми е продавала все това за лицето. То е по-нежно като продукт и доста по-скъпо. Причината за петната ни е доста различна, но все пак разгледай информацията в сайта. Това е един от малкото козметични продукти, който съм повтаряла. Също така на Led има серия за петна. Тя също е добра, ползвала съм два продукта Trio D и Trio E. Това последното е серум, но ми излиза доста скъпо за целите крака. Разгледай и помисли, но аз виждам доста по-бързи резултати от Mela D, но пак повтарям, че причините са различни. Успех!  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 126
plioki, при мен "МЕЛА Д" изобщо не помогна, така че наистина е мн. индивидуално...

# 27
  • София
  • Мнения: 38 698
Направете от дефекта ефект!
Мажете се с автобронзант за лице. Така ще изравните цвета, но към по-тъмен.
Иде лято! Laughing

# 28
  • Мнения: 4 753
О, тази тема е тъкмо да споделя за моите избелване. Снощи бях на козметик за да си махна ужасните пигменти мустаци  Tired Така и не разбрах какво ми маза, но било пилинг и по това време на годината не се правел обаче аз я изнудих.  С триста зора успях да изкопча, че това били плодови киселини. Духна ме на пара, намаза ме и ме изпрати да си ходя като каза да се измия чак след четири часа. Това мацване беше на цена 80 лв Mr. Green Все едно ми бяха намазали л..но над горната устна, не ме питайте как се прибирах до нас. Предупреди ме че ефект като се измия няма да има видим, просто през следващите няколко дни кожата щяла да почне да се лющи. Е, днес нищо не ми се лющи но съм като макак в устата  Tired и ми се искаше да питам дали някой си е правил подобно нещо за да знам дали да очаквам наистина видим резултат.
 Иначе ме накара да си взема и един крем на BIODERMA SPOT +50 , който да ползвам задължително и да си пазя чного лицето от слънце.

# 29
  • Мнения: 9 991
Аз съм си правила домашен пилинг с лосион на Биотрейд май беше, ако някой се интересува ще проверя, ами и аз май не се обелих , поне не значително излющване , така както ако съм изгоряла на плажа например. Да , задължително с висок фактор защото може да се пигментираш.Там където е излющена кожата е по нежна и по чувствителна и различна от другата ако не се мажеш с фактор ще има разлика, но и с висок фактор пак се изгаря, избягвай силното слънце като цяло, ходи по сенките и без плаж и солариум.

# 30
  • Мнения: 4 753
избягвай силното слънце като цяло, ходи по сенките и без плаж и солариум.
О, аз от солариум си го докарах това чудо Sad Дано да има ефект, защото сумата не е малка и би ме било яд.

# 31
  • Мнения: 78
Аз съм много доволна от Soya на RoC. Определено избелва, и е подходящ за 30г кожа. Но по правило тези продукти се ползват главно есен и зима...за лятото е задължително ползването на висок фактор.

# 32
 Искам да използвам темата за да попитам:
Дали този ахромин би помогнал на петна от пъпки?
Имам кафеви петна от пъпки, които не се махат с нищо (изсветляват с времето но не се махат).
Благодаря!

# 33
  • Мнения: 126
"...................."  при мен и ахромина не помогна Cry

# 34
  • Мнения: 2 401

 Иначе ме накара да си взема и един крем на BIODERMA SPOT +50 , който да ползвам задължително и да си пазя чного лицето от слънце.

Ходих при една спецка и тя ми каза да не правя нищо сега а да си купя Биодерма.. Tа купих си Bioderma Hydrabyo UV  и сега се плескам с него, хем дълбоко хидратира, хем варди от слънцето  Laughing Има и малко ефект на евтин фон дьо тен в началото, ама става.

Общи условия

Активация на акаунт