"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 287 989
  • 500
  •   1
Отговори
# 135
Здравейте майчици!!!
Аз също искам да се включа в тази тема , защото има доста некомпетентни лекари . Убедих се , че може и да имат уж съвременна и добра апаратура , но май нищо не виждат с нея. Аз съм майка на едно момиченце , което се роди с увреждания на 15.09.2008г  и почина на 02.12.2008г. , но всичко това можеше да не се получи , ако д-р Надя Дюлгерова от МЦ" Надежда " гр. Варна и д-р М.Давидков също от Варна си бяха свършили работата както трябва." Благодарение " на тези "Доктори " аз и моето семейство страдаме , а травмата за цял живот ??? smile3518 smile3518 smile3518

Здравейте, повече от година всеки ден преглеждам форума и някак машинално отхвърлям решението да пиша. Може би от страх, че ще се събудя и ще призная ,че кошмарът продължава и наяве !!!
Благодарение на " д-р"  Надя Дюлгерова от МЦ " Надежда" в гр. Варна аз и семейството ми изживяваме най-ужасното,което всички тук сте изживели- загубата на второто ни момченце-Боримир. Роди се с увреждания в 32 г.с.  на 29.12.2007 и живя само 4 дни, а аз дори не можах да го прегърна...Увреждания, които при едно адекватно и професионално проследяване на бременността могат да се установят съвсем на време...

# 136
  • Мнения: 425
Така е защото стават лекари само с мисълта за ПАРИ И САМО ПАРИ, КУПУВАТ СИ ДИПЛОМИТЕ И ДРУГО НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВА:

Отг. на Етичната комисия НА БЛС: ....нали си млади4ка, ще имаш друго .... #Cussing out, А КАК ДА ИМ ПОВЕРЯ ЖИВОТА НА ДРУГОТО...?!

 Crossing Arms

# 137
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Това с младостта е най-нелепото оправдание #Cussing out. Няма значение на колко години си болката си е болка. Аз не съм губила дете, но съм губила много близки хора през годините и независимо от възрастта ми болката и загубата бяха огромни

# 138
  • Мнения: 49
ДОБАВЯМ ОЩЕ ЕДИН В ЧЕРНИЯ СПИСЪК-дори не мога да го нарека д-р и това е ШИК от мбал Бургас
не бих искала да обеснявам ,но благодарение на него сега нашето ангелче не  е до нас и.... newsm45 не мога да продължа
но ето че списъка се увеличи

# 139
съжяльвям мила  eva v.Но не се отчайвай дано Бог да е с теб и следващият път всичко мини нормално.Явно така е било писано.И аз имам много изгубени бебенца.Но Господ ме дари с една прекрасна дъщеря.

# 140
  • Мнения: 9 973
чета и плача,чета и плача  Cry Cry Cry..... Cry

# 141
  • Мнения: 49
elinor_72 скъпа наистена Господ не ни забрави и ни дари с прекрасна дъщеря,нашето слънце и голяма обич/за две години две бремености и две раждания/с едната взема с другата дава  bouquet Praynig

# 142
  • Мнения: 93
Нямам думи...  Cry Cry Cry
Съчувствам ви за болката, но едва ли мога да изпитам вашата мъка. Прегръщам ви и се надявам искрено, че ще гушкате здрави бебета! А може би тъгата винаги ще я има...  Sad
Моля се за по-добро бъдеще!  Praynig
 Hug :love
:

# 143
  • Мнения: 197
Останах втрещена...Думи нямам да опиша,дълбоко съм разтърсена от мъката ВИ Cry Cry CryСъвети от сорта "млада си ще си имаш друго","така било писано"мисля,че са доста нелепи-САМО ВИЕ СИ ЗНАЕТЕ КАКВО ВИ Е НА СЪРЦЕТО Sad Приемете мойте искренни съболезнования!Дано намери ме начин да се справим с изродите,носещи незаслужената титла"доктор" и повече да не могат да си правят експерименти с нас и нашите деца!

# 144
  • Мнения: 66
чукам на дърво , чета какво сте написали и косата ми се изправя . с насълзени очи ви пиша - кураж майчета , вашата болка е неописуема , но има господ и възмездие . дано некадърниците си получат заслуженото !!!

# 145
  • Мнения: 425
 Praynig Praynig Praynig,

ДАНО,ДАНО,ДАНО ВСЕКИ ДА СИ ПОЛУ4И ЗАСЛУЖЕНОТО ПОНЕ ТАМ В СЛЕДВАЩИЯТ ЖИВОТ:bad-words:,

4Е ТУК КОПУПЦИЯТА ВЛАДЕЕ ЗЕМЯТА НИ :
КОМИСИЯТА НА МЗ=РЦЗ, КОНТРОЛИРАЩА КА4ЕСТВОТО НА МЕД.УСЛУГИ ЗАКЛЮЧИ В ЛЕКАРСКАТА ПОЛЗА, КАТО ВЗЕ МЕД.ДАННИ ПО ПОДПРАВЕНИЯТ МИ МЕД.КАРТОН, А ПРЕДИ ТОВА пък НЗОК ГО АНУЛИРА=ПРИЗНА ЗА ФАЛ6ИВИ АЛ С ПОДПРАВЕНИЯТ МИ ПОДПИС..., а МЗ КАЗА 4Е ? не бил в тяхната ком-я а за СГС , АБЕ ИЗМИХА СИ РЪЦЕТЕ, НО СА ПРИБРАЛИ ПАРИ4КИ ОТ НЕКАДЪРНОТО ДОКТОР4ЕР4Е-УБИЕЦ НА ДЕЦА = ИВАН ВАСИЛЕВ ДИМИТРОВ ОТ МЦ СВЕТИ ДИМИТЪР-СОФИЯ-ДО ПИРОГОВ!!! #Cussing out

# 146
  • Мнения: 666
 cry cryМНОГО съжалявам за вашите бебенца.Няма думи,които ще могат да ви оспокоят.Бъдете силни и се надявам някой ден така наречените "лекари" да си получат заслуженото  censored

# 147
  • Мнения: 2
искам да напиша още едно име в черния списъл д-р Гергов от Тина Киркова в София,благодарение на него изкарах едн кошмарен месец в болница,направиха ми секцио,объркаха всичко за бебенцето и то се роди мнг малко,живя 20 дни в кузиоз и всички се опитваха да ни обедят,че всичко ще е наред докато една вечер не се обадиха от Майчин дом и ни казаха,че моето бебенце е починал.Искам да благодаря на д-р Панова от Тина Киркова,защото ако не беше тя нямаше да сеъм сред живите и аз.

# 148
plakah za vsqka edna ot vas,no znam,4e tova nqma da vi pomogne
badete mnogo,mnogo silni

# 149

Общи условия

Активация на акаунт