"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 287 893
  • 500
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 425
SAANITA,мила как го няма детето ти?Четох назад,но не разбрах.То е починало ,нали?Извинявай за вьпроса,но не разбрах какво търсиш?Моето сльнце,когато почина сьщо не ми го дадоха да си я погреба,а я изгориха.Не искам да говоря за това,че умирам само като си го представя.

Детенцето ми го няма , няма гроб , няма го и моргата , но има акт за раждане и смъртен акт , няма как да го изгорят , търся го от февруари и никой не може да ми каже къде е ...Sad

За съжаление наистина ги горят,като биологичен отпадък...,и моето така,но ми го показаха... Cry Cry Но  имам познати,на които не са им го показали ,мамата сега си има други 2,но вече 15г.чувства ,че първото им по4инало=изчезнало бебе е живо.... Cry Sad

# 451
  • Мнения: 73
SAANITA,мила как го няма детето ти?Четох назад,но не разбрах.То е починало ,нали?Извинявай за вьпроса,но не разбрах какво търсиш?Моето сльнце,когато почина сьщо не ми го дадоха да си я погреба,а я изгориха.Не искам да говоря за това,че умирам само като си го представя.

Детенцето ми го няма , няма гроб , няма го и моргата , но има акт за раждане и смъртен акт , няма как да го изгорят , търся го от февруари и никой не може да ми каже къде е ...Sad

За съжаление наистина ги горят,като биологичен отпадък...,и моето така,но ми го показаха... Cry Cry Но  имам познати,на които не са им го показали ,мамата сега си има други 2,но вече 15г.чувства ,че първото им по4инало=изчезнало бебе е живо.... Cry Sad
Моето детенце има акт за раждане и смъртен акт и нямат право да го загробват , няма гроб и това е незаконно  по законите на Р България , за мен детенцето ни е живо и се надявам да го намерим, ще търся докато разбера истината, това е , нека Господ е с нас и ни помогне да си го върнем!

# 452
  • Мнения: 425
SAANITA,мила как го няма детето ти?Четох назад,но не разбрах.То е починало ,нали?Извинявай за вьпроса,но не разбрах какво търсиш?Моето сльнце,когато почина сьщо не ми го дадоха да си я погреба,а я изгориха.Не искам да говоря за това,че умирам само като си го представя.

Детенцето ми го няма , няма гроб , няма го и моргата , но има акт за раждане и смъртен акт , няма как да го изгорят , търся го от февруари и никой не може да ми каже къде е ...Sad

За съжаление наистина ги горят,като биологичен отпадък...,и моето така,но ми го показаха... Cry Cry Но  имам познати,на които не са им го показали ,мамата сега си има други 2,но вече 15г.чувства ,че първото им по4инало=изчезнало бебе е живо.... Cry Sad
Моето детенце има акт за раждане и смъртен акт и нямат право да го загробват , няма гроб и това е незаконно  по законите на Р България , за мен детенцето ни е живо и се надявам да го намерим, ще търся докато разбера истината, това е , нека Господ е с нас и ни помогне да си го върнем!


Неведоми са пътищата господне...! И аз се моля да го Откриете !!!  bouquet Моето ангелче се върна,като се прероди.... Blush Heart Eyes

# 453
  • Мнения: 73
Днес 4.11.2013 се навършват мъчителните девет месеца от както детенцето ни го няма! smile3518 smile3518 Не мага да си намеря мястото , вече не спа , защото искам да разбера истината! Незнам дали и живо или не! Единственото нещо което ме стимулира е някакъв отговор за това и ще го търся докато съм жива...!
И нека Господ им прости , аз не мога

# 454
  • Мнения: 273
saanita сьжалявам за всичко ,което преживяваш миличка.Много се обьрквам от постовете ти и незнам ти живо дете ли тьрсиш или починало.Прости ми,ако бьркам в раната ти.Не е с лоша умисьл. HugНе мога да  разбера как така имате смьртен акт,а не са ти дали детето да го погребете.На моето бебе изобщо нему изкараха акт за раждане,а направо го писаха мьртвородено и нямах никакьв шанс да си го взема,но при теб явно е по-различно,а пак не са ти го дали.Тези наши закони са абсурдни направо.В мьката на хората не помагат ,а те убиват повече.Сьжалявам за детенцето ти. Hug

# 455
  • Мнения: 73
saanita сьжалявам за всичко ,което преживяваш миличка.Много се обьрквам от постовете ти и незнам ти живо дете ли тьрсиш или починало.Прости ми,ако бьркам в раната ти.Не е с лоша умисьл. HugНе мога да  разбера как така имате смьртен акт,а не са ти дали детето да го погребете.На моето бебе изобщо нему изкараха акт за раждане,а направо го писаха мьртвородено и нямах никакьв шанс да си го взема,но при теб явно е по-различно,а пак не са ти го дали.Тези наши закони са абсурдни направо.В мьката на хората не помагат ,а те убиват повече.Сьжалявам за детенцето ти. Hug

И аз незнам , уж е починало детенцето , а няма гроб, това ме навежда на мисълта , че е живо.Не може да има издаден акт за раждане и да го загробват като отпадък, това е недопустимо , а и да го карат чак в Сливен, при положение , че в Бургас погребението е безплатно ! Дано си намерим детенцето , само това искам ...Благодаря за подкрепата!!

# 456
# 457
  • Мнения: 991
Гледах предаването на Милен Цветков и там казаха, че напусналата лекарка е неонатоложка, каква е истината всъщност?

И до ден днешен не мога да си представя каква е тази немърливост и простотия, честно ви казвам! Направо не ми го побира акъла!

# 458
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Грешките на лекарите са под земята...   smile3518

# 459
  • Мнения: 73
опитват се да се прикриват , ама няма да станеее.... Naughty

# 460
  • Мнения: 18
Поклон пред паметта на свидната ти рожба! Нека почива в мир!!!


# 461
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
zarumitu smile3518 smile3518 Hug Благодаря Cry

# 462
  • Мнения: 73
на 04.12.2013 г ще се навършат мъчителните  десет месеца от както детето ни го няма ..тази трагедия не може да се опише с думи....  smile3518 Дано си намерим миличкото слънчице .. дано прокуратурата си свърши добросъвестно работата и ни намерят детето ... Къде ни е детето ? Къде? Как може такава подигравка ? Всеки ден си задавам въпроси на който все още чакам отговор .. Кога ще свърши този кошмар ? Немога да си намеря място , не мога ... искам истината ... ГОСПОДИ искам си детето .... Praynig

# 463
  • Мнения: 73
днес 04.12.2013г. се навършват десет месеца от както детенцето ни го няма... дано го намерим само това искам ....Господи , моля те от цялото си сърце и душа , помогни ни да си намерим детето и моля те дай ни сили ! Нека бъде волята ти както на небето , така и на земята... амин

Надявам се , че на коледа стават чудеса ...

# 464
  • Мнения: 273
Saanita,миличка не се измьчвай.Знам,че това е невьзможно,но аз си мисля,че детенцето ти е вече на по спокойно място и не иска да те гледа така да страдаш.Знам,че те боли до полуда и не можеш място да си намериш,знам,че няма утеха за тази болка,но ми е мьчно като чета постовете ти и виждам каво преживяваш.Как да ти помогна миличка?Всеки пьт когато те чета се врьщам в АДА.Истината е,че трябва да приемеш,че рожбата ти я няма вече и да се научиш да живееш с тази мисьл,иначе ще полудееш.Аз бях на рьба.По цял ден плачех и четях тук ,в този форум.Тези майки ми помогнаха да си стьпя на краката.Някьде тук бях чела,че има няколко фази на тьгата ,когато загубиш любим човек.Не ги помня точно,но беше нещо такова-пьрвата фаза е отричането,не искаш да повярваш ,че го няма.Втората е гнева мисля,т.е. обвиняваш всичко,за загубата му.и накрая идва болката,когато осьзнаеш,че нищо не можеш да промениш.Казват,че колкото по бьрзо стигнеш до болката и я изживееш,толкова е по-добре за теб. Hug

Общи условия

Активация на акаунт