"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 287 800
  • 500
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 0
Д-р. Христина Баева АГ   гр .Свиленград  http://stmost.info/obshtestvo/41-obshtestvo/342-smurt-na-bebe-rodi-skandal.html

# 346
  • Мнения: 34
Точно преди 2 месеца почина моето бебе на 26.08.2010.Родих в Сливен в окръжна болница при доктор ДИМОВ.Когато ме приеха той доите да ме види и каза че скоро няма да родя и ме остави при акушерката която си пишеше и не ме поглеждаше втори път дойде и започна да слуша тоновете на бебето те се губеха.Аз му казах да ме оперира но той не сметна за необходимо че се губят тоновете.Започнах да раждам и го извикаха.За първа бременност родих много бързо,но ми сложиха някаква инжекция преди да родя и ми се въртеше тавана не бях много в съзнание.Като се роди бебето казаха че се на гълтало с около плодни води в който той се изхожда вътре.И от тази химия която поглъща се увреждат много органи.Това е единия доктор който не преценил че детето щом се губят тоновете значи започва да страда и да ме оперира а той му се спеше и бях 3 за нея вечер не му се занимава със мен и по време на раждането ми държеше ръката.При докторката дето ходех на консултации док.ГУГУВА тя ме преглеждаше по 2 минути и всичко е наред нито изследвания нищо всичко ми даваше личния лекар тя само ми взимаше парите от здравната каса.На док.ГУГУВА казах че искам операция а тя ми каза много ми е горещо не ми се прави операция. #2gunfire #2gunfire #2gunfireДОКТОР ДИМОВ И ГУГУВА В СЛИВЕН са виновни за моята болка сега.АКО СЪМ ВИ ОТЕКЧИЛА ИЗВИНЯВАЙТЕ.

# 347
  • Мнения: 991
Една майка никога не може да е отегчителна в мъката си....
Съжалявам за бебето ти, нека почива в мир малката душичка...

# 348
  • Мнения: 384
Tanq,iskrenni suboleznovania!Ima BOG i viarvam che nemoje da ostanat nenakazani tezi "griji"!

# 349
  • Мнения: 6
нямам думи да изразя чувствата си след историите което прочетох;не мога да повярвам че е възможно толкова некомпетентни и немарливи лекари да останат ненаказани!
мили момичета,сърцето ми плаче с вас.

# 350
  • Мнения: 18
Лекарите в тази окаяна държава,са толкова безкруполни,безсърдечни и арогатни,че просто е бесмислено да ги охарактезирам.Всички ние,сме се слъсквали с тяхното поведение.за тях е поредния пациент,а за нас болката.

# 351
  • Мнения: 991
Бих ви посъветвала да си потърсите правата, но не зная дали си заслужава...
Съдебната система в България е толкова опорочена, че освен още едно разочарование надали ще ни поднесе нещо по - различно.

И все пак може би трябва да започнем да го правим...Това е нещо непростимо и не е нормално просто да свеждаме глави пред жестокостта на тези, от които зависи животът ни...

# 352
  • Мнения: 5
МОЙТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ newsm45прегръщам ви силно.Тук е мястото да кажа как и моето ангелче си отиде БЛАГОДАРЕНИЕ ''на добрите грижи на специалистите'' от наното в Монтанската болница.На18.06.2006год.се роди моята принцеса и на 24.06.2006год.почина в техните ръце.Като чели след толкова години още нямам сили да говоря подробно за всичкия ужас който преживяхме със съпруга ми и дъщеря ми(имам голяма щерка на 13 в момента  Kissing Heart)След като почина малката ми наговориха куп глупости и оправдания дори шефката на наното се покри и из4езна яко дим други се наложи да ни се обясняват и най лошото е че ти казват ''ВИЕ СТЕ МЛАДИ ще ИМАТЕ И ДРУГО ''какво значение има млад ли съм стар ли съм и друго да имам какво аз тези деца ги раждам ей така днеска утре и да загубя някое няма страшно идват следващите smile3511 що за абсурдно успокоение.Да сега тази година януари родих синът си  newsm32 много си ги обичам и двамата но болката в душата ми по загубеното бебе тя се казваше Александра никога няма да отмине и двамата със мъжа ми всеки по своему си страда и си мисли за нея няма как да я забравим.ПОчИВАЙ В МИР СЛЪН4ИЦЕ.

# 353
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
много мъка има на този свят, уви повечето е причинена от един индивид на друг! съжалявам за болката ви и мъката ви! непоносимо е да гледаш поредна лекарска незаинтересованост - защото доеи и да ве било предрешено е можело поне да ви обгрижат, а не да ви изхвърлят!

# 354
  • Мнения: 18
Плача с вас.Няма нищо по-страшно от това,да загубиш любим човек,но да загубиш дететоси само тези които са го изпитали знаят каквое? Съчуствам на всички родители.Ще страда ме докато сме живи. БОГ с Вас и мир на душите им!!!Те са нашите АНГЕЛИ,ще живеят в нашите спомени.

# 355
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
 smile3518 smile3518

# 356
  • Мнения: 425
Бих ви посъветвала да си потърсите правата, но не зная дали си заслужава...
Съдебната система в България е толкова опорочена, че освен още едно разочарование надали ще ни поднесе нещо по - различно.

И все пак може би трябва да започнем да го правим...Това е нещо непростимо и не е нормално просто да свеждаме глави пред жестокостта на тези, от които зависи животът ни...

В РБ ЩЕ СЕ ПРОДЪЛЖАВА ДА СЕ УБИВА ОТ БЕЛИТЕ ПРЕСТИЛКИ ДОКАТО БГ Съдебна система НЕ ЗАПОЧНЕ ДА РАБОТИ ЗА РБ,А НЕ КАТО МИТНИЧАРИТЕ НИ..... Money Money Money Twisted Evil Naughty

Благодарение на Спонсорство от Убиеца в бяла престилка вече 2г. СГП мислиииииии ДАЛИ Е ВИНОВЕН....,като експертизите им доказаха че ми е фалшифицирал мед.досие за да се оневини..... #Crazy ooooh!

Какво можем да направим за да спрът да убиват невинни душички и да си понесът наказанието за действията си = на бездействие.... newsm78

# 357
  • Мнения: 3 659
Хора, приемете, че сте в България. Обречени сме.

# 358
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Хора, приемете, че сте в България. Обречени сме.

Ако всеки мисли така,да наистина тогава сме обречени.
 Hugза вас, мили майчета.

# 359
  • Мнения: 72
Със сълзи на очи добавя д-р Иван Радков от МБАЛ Хаджи Димитър - Сливен . Може да научите повече тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=537766.0

Общи условия

Активация на акаунт