*~*~*Ла Лече Лига среща в Пловдив, 26.04., събота, 11ч.*~*~*

  • 1 452
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Вече срещите са в градската градина. Бу по принцип дава карта, но този път се е отплеснала.  Laughing
Щом ще е в събота няма да можем да дойдем.  Cry

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Дано да е хубаво времето, има ли резервен вариант ако пак е като днес  Rolling Eyes

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Обнових поста Grinning Приложих карта Grinning

Мисля, че времето ще е много приятно - ако съдим по синоптиците (които дори познаха времето за последните два дена!!!)
Ако не - мисля, че няма да сме много народ, ще се преместим във Верди да седнем на масите вътре или вън (покрив или тента), ще пием по кафе и ще поговорим предпразнично Grinning

Впрочем, отбелязваме 2 години на нашата пловдивска група Grinning Не е ли страхотно?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Да, и това щях да питам - пак ли ще има журналисти като миналата година - да се подготвим  hahaha newsm03

Рожденият ден на срещите в Пловдив върви ръка за ръка с нашия рожден ден  Blush

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мне, мисля, че сами да си изпразнуваме тихичко е най-добре Grinning
Да, Калина е съвсем ЛЛЛ бебе в случая Grinning

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ние още се кърмим, но за жалост ми е много натоварена програмата. първо сме на детски рожден ден, после яйца ще боядисвам, курабийките ще си украсявам ..... и 2 торти ще правя  ooooh! Иначе за друг ден с преголямо удоволствие  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 132
Ако вали направо във Верди ли или първо през градинката?

# 22
  • Мнения: 1 691
За утре на първо място в графика са ми козунаците (яйцата и курабийките ги отметнах още в четвъртък). Но ако е хубаво времето, ще се опитам да дойда.

# 23
  • Мнения: 2 467
Боядисах си яйцата, купих  Blush козунаците, изпратих си гостите и съм готова за среща  Simple Smile

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако вали направо във Верди ли или първо през градинката?
Aко вали, във Верди (дано са отворили по това време вече) - но се надявам да не вали Simple Smile

# 25
  • Мнения: 481
Еее, жалко, утре ще боядисвам яйца и ще меся козунаци и пак няма да мога да дойда. Надявам се, че след месец ще сме на линия.
Весели празници на всички!

# 26
  • Мнения: 2 467
Без нас днес. Хлапето будно от 2 часа. 100% ще спи здраво в 11 часа.

Честит Рожден Ден   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 132
Времето поне за сега ми изглежда хубаво Laughing

Общи условия

Активация на акаунт