Кога започнахте с покупките за бебчо

  • 3 854
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 666
Започнах същинско пазаруване от седмия месец нататък, но преди това все си купувах по нещо малко и обикалях по магазините да сравнявам цени и да избирам. Пазаруването за бебо беше най-голямото ми удоволствие по време на бременноста, усещането е невероятно. Не се замисляй за никакви глупави суеверия, а си купувай на воля.  Hug

# 106
  • Мнения: 78
Ние със жена ми започнахме да пазаруваме за бебето след като се роди

# 107
  • Мнения: 54
Аз започнах с покупките някъде към 5-6 ти месец, веднага след като разбрах пола на бебчо. Когато влязох в 9-и месец вече имахме всичко - абсолютно всичко. само изчаках да направим основното почистване и изпрах и изгладих дрешките. Пазаруванто за бебчо е невероятно удоволствие, което не бих преотстъпила на никой.

# 108
  • София
  • Мнения: 2 381
смятам като излезна по майчинство да купувам всичко необходимо!
суеверията са си суеверия, но ти смяташ ли, че таткото ще се справи сам с покупките
И аз съм н асъщото мнение. От 9 май съм в болнични и смятам да си почивам и да ходя по магазините. Само легло-кошарка сме взели...

# 109
  • Мнения: 1 006
След 7-мия месец започнах едно по едно да купувам необходимите неща и до 9-тия месец бях купила всичко необходимо.Не мисля,че таткото би се справил успешно с тази задача.

# 110
  • Мнения: 136
Към края на осмия месец купихме всичко необходимо.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 524
Почнах рано, рано. Май беше около петия месец.

# 112
  • Мнения: 1 428
Купих някои неща за болницата.Други ги бях капарирала.

# 113
  • Мнения: 441
След 7-мия месец започнах едно по едно да купувам необходимите неща и до 9-тия месец бях купила всичко необходимо.Не мисля,че таткото би се справил успешно с тази задача.
и аз така направих  Peace

# 114
  • Мнения: 67
В началото си мислех да купя само най-необходимото. Нямах никакви опасения свързани с бабини деветини, но ни предстоеше да се местим в ново жилище и никак не ми се искаше да мъкна нагоре-надолу и нещата на бебето. Но... постепенно това "необходимо" стана една камара дрешки, козметика, биби, шишета и каквото се сетите Laughing Laughing Laughing Беше истинско удоволствие да пазарувам за бебето. Забравях всякакви притеснения. В крайна сметка се оказа, че до началото на деветия месец вече имах всичко нужно за бебо до навършването му на 6 месеца Joy Joy Joy

# 115
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
След като родих.

# 116
  • Мнения: 384
Аз пък започнах да купувам на третия ден, след като видях двете чертички. И не се спрях девет месеца.

# 117
  • Мнения: 1 674
Не вярвам на суеверия.Купувах след третия месец до края на бременността си.Приятно пазаруване! Wink

# 118
  • Мнения: 391
Аз основните не-та накупих след 6тия месец, но първата дрешка понеже мн ми хареса купих накъде в 3ти 4ти. Друг е въпроса че никога не а облякох, аз тогявя не разбирах от размери, на етикета пишеше 00, което ми се вида странно, оказа се за седмачета Laughing Багажа за клиниката беше готов някъде от края на 7ми, все си мислех че ще родя по-рано. Не вярвам на такива поверия, а и ние сме сами с мъжа ми и ако нещата не са готови няма как да се ооправим, тъй като мъжлето работеше докато ние с бебчо седяхме в клиниката.

# 119
  • Мнения: 439
Прекрасно е ти да си напазаруваш каквото ти хареса и каквото сметнеш за необходимо
можеш да започнеш когато ти предцениш
аз започнах, когато бях в деветия месец, тогава имах предостатъчно време
Напазарувай си всичко, дрешки, бебефон, може да имаш подръка шише с биберон, количка, шезлонг, завивки и тн
Безпроблемно бременнене и леко раждане

Общи условия

Активация на акаунт