Кога започнахте с покупките за бебчо

  • 3 861
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 618
След като се роди, дотогава купих само спално бельо.

# 61
  • Мнения: 3 316
като бях в 7 месец започнах да си купувам разни не6та за бебка  Peace  няма ни6то стра6но ...

# 62
  • Мнения: 83
В края на пети месец бях когато започнахме с покупките. Преди това бях купила само една блузка.

# 63
  • Мнения: 3 268
Списъкът ми беше готов една седмица, преди да родя, а покупките ги изпълни мъжът ми докато лежах в родилното.
Явно голямо доверие му имаш за тези неща.Аз на моя мъж не мога да поверя такава "отговорна" задача.Трябва да съм с него,иначе ще вземе нещо,дето не трябва. Grinning

# 64
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Влязох в 9-тия месец и си купих всичко !

# 65
  • Мнения: 4 784
В осмия месец започнах с приготовленията. В деветия всичко беше готово, купено, изпрано, сглобено и т.н. Само количката я купихме със закъснение.

# 66
  • Мнения: 576
  и аз така

# 67
  • София
  • Мнения: 1 535
С първото още преди да разбера че съм бременна  Crazy. А докато чаках бебка по малко всеки месец... накрая бях готова с всичко. Само количка ходихме да си купим след като се прибрахме от болницата.

Сега нямам никакво време да ходя по магазини. Само си попълвам списъка и само чакам да изляза в 45-дневния болничен  smile3508

Да пусна сам да пазарува мъж - не благодаря smile3516

# 68
  • Мнения: X
Е аз днес както си се разхождах влязох в един детски магазин и видях една мама да купува шапчица за сън която ми се стори адски сладка.И взех , че и аз си взех една такава шапчица.И съм решила във вторник след 4Д ехографа (като видя как се разива бебчо-надявам се да е добре де Praynig)съм решила да купя някое друго бодинце Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 478
С първото още в 6та седица направих сефтето.

# 70
  • Мнения: 34
Да си призная част от дрехите ги имах още в 6-тия, бяха даже изпрани. Останалите неща през 7-мия. Въобще не робувам на суеверия, а и основно исках да съм подготвена с всичко, за да може като родя да съм максимално спокойна. Прави така както ти идва отвътре, ако ти е кеф пазарувай Peace

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Два дена преди да родя накупихме всичко необходимо и честно казано съжалих, че не го направихме по-рано, а трябваше да слушам свеки и накрая да си скъсам нервите от бързане. И аз като Блонди ще кажа, че не робувам на суеверия. Изпрах си всички дрешки, изгладих ги, подготвихме всичко за посрещането на бебчо вкъщи. В този момент беше такава суматоха, че не ми се мисли, ако трябваше тепърва да пазаруваме. Това си е пълна лудост, нито майката е в състояние след раждането да пазарува, нито бащата ще се справи добре.

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 17:42 от riri_tol

# 72
  • Мнения: 1 146
Към 9 месец започнах малко по малко с покупките.
По-голяма част взехме след раждането.

# 73
  • Мнения: 3 743
Аз още не съм почнала да купувам за бебка. Не от суеверия, просто нямам време Tired. От тази седмица съм в болничен за майчинство и мисля следващата седмица да започна с най-необходимото - списъка за родилното и това, което е необходимо за след изписването. Определено със списък в ръка и без това ми е трудно да се ориентирам в цялото разнообразие в бебешките магазини Peace.

Успех  Hug!

# 74
  • Мнения: 6 713
Към 7-ми месец започнах с покупките.
Купи си всичко необходимо предварително, защото аз някои неща ги бях пропуснала  Embarassed Embarassed и се налагаше мъжа ми да ходи да ДОпазарува, да не ти казвам, че едвам се беше оправил - хем точно му диктувах по мобилния какво да купува! Става дума за мазила за бебка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт