Споделете 61

  • 24 432
  • 1 118
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 4 586

Темата стана за издевателстване на родители на синове над родители на дъщери.
А за обръсването на топките - не мога да си го представя.
Такива неравни повърности - все едно да боядисваш чугунени радиатори.

# 1 066
  • Мнения: 2 070
О, абе мен не ме е страх от ходенето по мъже. Пропушване, наркотици, побоища, изнасилвания - от тези няколко неща ме е страх, понеже на тях съм била свидтел с години наред. Иначе нека се събира детето по купони и гаджета да има. Майка ми за да е по-спокойна ми казваше да ги каня вкъщи - приятели, приятелки, гаджета... И аз бих била по-спокойна така, стига детето да няма нищо против.

# 1 067
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ех, Флор, а аз дори нямам спомен кога съм я чула и научила. Някога много отдавна ще да е било. Обичам такива песни.
Вълчо, на "Заблеяло ми агънце" рева. Щях да сложа и нея, ма си викам айде, да не кахъря народа.
А има една песен "Хаджи Минчо от Търново". Не мога да я намеря. Пее я Олга ... не помня фамилията. Ако я намеря някой ден и нея ще си сложа. А да, пловдивчанки чували ли са "Нанка Търпанка"? И нея издирвам.

# 1 068
  • Мнения: 3 423
Всичко рано съм свършила. И първата цигара, и първите космИ, и първия секс, и първото напиване, и сватба, и деца. На моята възраст някои едва почват да се осъзнават, а аз съм със сецнат кръст. Сигурно ще пукясам на 40.

Като лелка ли звуча?

Кво ти пука, бре, важното е как изглеждаш. Simple Smile
След всичко това.
Впрочем, ако станеш баба на 40, криво ли ще ти е?

# 1 069
  • Мнения: 1 072
Дядо ми съм го виждала да плаче единствено на тази песен.

# 1 070
  • Мнения: 4 586
Важното е, че ти е било хубаво.
Едно кораво момче от нашту селу се оженило за мома гражданка.
Първата брачна нощ тъщата се ослушвала покрай вратата
и като заблъскала Пристата по панелката, тъщата се уплашила за
принцеската си и задумкала по вратата и викнала:
 -Какво прави тоз дивак с тебе ма дъщееее, ще те убиеее!
Пък пирнцеската отвърнала:
 - Хууууубаво ми е ма мааамоооо!

# 1 071
  • Мнения: 6 029

Кво ти пука, бре, важното е как изглеждаш. Simple Smile
След всичко това.
Впрочем, ако станеш баба на 40, криво ли ще ти е?

Да, и това е важно, питай в КМ Grinning
Не, на мен не ми е криво. В моята прибързаност намирам и предимства  Grinning
Баба на 40, това ще значи дъщеря ми да се е омъжила на 22. Рано ще й е, май.

# 1 072
  • Мнения: 3 459
Споделям, че имам 5 изпита преди сесията и направо не знам откъде да я започна. Имам чувството, че главата ми ще се пръсне всеки момент.

# 1 073
  • Мнения: 3 423
Една моя съученичка роди в 10 клас
първото си дете. Днес то е на 22 и
тази ми съученичка като нищо може
вече да е баба. На ученик, примерно.
Ако е последвало примера на майка си.
Чудя се кое е по-добре, ранна майка и
баба, или късна майка. Нямам отговор.

Джей, не се коркай, бе, все ще минат.
Има и септемврийска сесия все пак, ако
пък толкова му стане напечено на човек.
Пий по едно и ще ти стане друг светът.
Или по две. А защо не и три. Четири. Наздраве!

# 1 074
  • Мнения: 3 459
Има и септемврийска сесия все пак, ако
пък толкова му стане напечено на човек.
Лиске, верно има, ама аз вече съм успешно абонирана с 2 изпита от първия семестър. Но, нека за урок да ми е!
Яд ме е, че съм толкоз мързелива.
А, относно пиенето с най-голям кеф, ама не стааа, щото и тоя ми кеф е възпрепятстван поради вземането на лекарства.
Тъпа работа!

# 1 075
  • Мнения: 2 891
Днес обиколихме панчаревското езеро. Малчо водеше колоната на бегом. Как не мъцна това дете, че е уморено не знам. Още щъка без да е спало следобед. След малко ще го бухна под душа и ще го паркирам в кревата.

# 1 076
  • Мнения: 606
  Споделям, че една колежка си запретна ръкавите, че и се наложи да пренесе нещо (какъФ Ужас) и периферното ми зрение долови нещо което ми шамароса съзнанието....  Ръцете и бяха сиви. Сиви от косми. Козина даже. Като на див мъж. Това предизвика дилема в мен. Стори ми се толкова отблъскващо, че направо ме отврати. Това си е ген и не е за подигравка в никой случай, но дали не е по-естетично да се махат някак???

# 1 077
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че днес реших да легна с малчо наобед ... твърде неуспешен опит за следобедна дрямка. Първо звънна мобилния, успях да заспя отново и диването се събуди. Сега ми е ужасно свинско и ме боли глава.

# 1 078
  • Мнения: 984
Джей, животът продължава и след сесията, пък и висшето образУвание не е за всеки, все пак. Има хиляди други перспективни занимания, които носят удовлетворение.

# 1 079
  • Мнения: 7 006
А на колко години е нормално мамите да стават баби? Баба ми е станала баба на 44, другата баба -  на 47. Все прекрасна възраст. Само дето са работили и не са могли да търчат след мен.
На майка ми май не и се става баба. Все ми вика да не бързам  Laughing Ама ако трябва да я чакам да стане млада пенсионерка, за да ми го гледа, ще трябва да родя на 40  Shocked Но до тогава евентуално може да съм завършила, даже и магистратура, че и да съм решила какво ми се работи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт