Споделете 61

  • 24 425
  • 1 118
  •   1
Отговори
# 1 080
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък си вземам сама решението кога да родя дете и на този етап нямам такова желание, въпреки че съм най подготвена за това от всичките си бременни и вече родили връстнички. Не мисля, че най великото нещо което мога да направя на 21 е да родя. Не изключвам чуждия избор, разбира се. Майка ми няма да ми гледа детето, ако ще да е безработна и да живее в съседния апартамент, когато и да имам, живот и здраве, нейната пенсия (още повече, тя ще работи докато може, да е жива и здрава и тя) няма нищо общо с моите деца. Simple Smile Има тук някои момичета, дето да им се чудиш защо са родили, та само се оплакват, че майка им е заета и не може да гледа детето. Потрисам се, като го чета това.

# 1 081
  • Мнения: 17 410
Мърморано, много си категорична Mr. Green

# 1 082
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Дребните на любимия се епилират отдавна (тренират плуване и водна топка), но и без това в скобите нищо лошо не намирам във факта.
И аз имам рожден ден, утре, много телец във форума, много нещо Wink

# 1 083
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми имам си мнение. Майка ми няма никаква възможност да си изостави работата, защото веднъж остави ли я, повече няма връщане назад, за да дойде до София да гледа моето дете. Тя ме е отгледала сама и сестра ми е отгледала сама, що пък аз да не мога?

# 1 084
  • Мнения: 3 423
Разписах се в 12 теми на първа
страница в ДиС и се поуморих.
Така е, защото взимам присърце
всеки стон и всяка немощна сълза.

# 1 085
  • Мнения: 7 002
Я познайте кой стана в 6, за да иде на работа в неделя, в 4тия от 7 почивни дни!
Още не мога да повярвам, че съм в тая фирма. Laughing
Ама като не ме иска никой друг Rolling Eyes

# 1 086
  • Мнения: 2 070
Ооо, Ео, баси.
И аз станах в 6:30, но за да пратя детето с един брой баба и един брой дядо на екскурзия. Не е истина в какви филми се вкарах снощи като заспа тя, скъсах се да рева, но ще си спестя да разкажа какво ми мина през главата.

Лиске, по ТВ Европа напоследък дават за някакви извратеняци все в Австрия и Германия. Кво му става на тоз народ, кажи ти, че си им наблизо, наблюдения имаш. Бахти и изтрещелите европейци. Извинявай, че се сетих за теб като гледах сутринта подобни информации. Аз теб мноо та уважавам, знаеш.

# 1 087
  • Мнения: 1 072
Добро утро.  Grinning
Видяхте ли днешното синьо на небето?
Е, т'ва е любимия ми цвят.
Доволна съм, но няма да кажа от какво, че да не предизвиквам вечните песимисти към титанически умозаключения.
С лулу! направихме бърз шопинг в Пазарджик. Доволна съм от попаденията. Най-накрая открих панталон тип "Цигара", който е направен точно за моята фигура.
Монтирах, почти, новата фотосесия на сайта. Измислих "оригиналното" заглавие "Фръцли в пролетно настроение", което чисто и просто си е изнасилен опит за хумор.  Grinning Чакам с нетърпение ваканцията на дъщеря ми. Планувам.

Липсвахте ми.  Hug

# 1 088
  • Мнения: 2 070
Краво, доста често звучиш така, сякаш повече ще ти отива да кажеш "мечтая", отколкото "планувам". На всичкото отгоре си и летяща.
Планувай си де, не ти се бъркам, радваш ме.

# 1 089
  • Мнения: 3 459
Споделям гадно кафе, мноо гадно, поради липса на 3 в 1 или просто поради мързел да ида до магазина.
Добро утро  smile3507

# 1 090
  • Мнения: 3 423
ДеЩо, надявам се, че не ме държиш
отговорна за всичко, което става из
Австрия и Германия. От друга страна
пък се чувствам прекрасно, че не съм
родена през 1920, щото кой знае как
трябваше да се срамувам за какво ли не.

# 1 091
  • Мнения: 6 029
ДеЩо, искам някой да ми заведе децата на екскурзия. Няма да плача никак.

# 1 092
  • Мнения: 1 072
И плануването и мечтането са с идентично естество. Едното е действие на "едро" обаче.  Wink
Дещо, нали няма да се скапеш от бременността? Малко са свежите и енергични хора във форума.
В този ред на мисли да споделя, че с Джейн в повечето случаи не съм съгласна, но пък какъв заряд има в постовете и!!!!  Grinning Трябва да я прослушам и на живо.

# 1 093
  • Мнения: 2 070
Аз на Джейн това и го казах отдавна на лични. Винаги много ме освежава импулсивността и непосредствеността в постингите и. Също и как се връзва и приема нещата присърце. И съм сигурна, че не иска да обиди никого, просто каквото и е на устата го казва без да се замисли.

Лисо, как да те държа отговорна бе жена, даже се извиних, че ми стана неудобно, че за теб  се сетих, а ти нямаш връзка с тия неща. Първосигнална асоциация - Германия-Лиска - виж даже си изместила старите ми приятелки, които са там. Като чуя вече нещо за там и  си помислям - трябва да питам Лиска така ли е, не е ли така, да сподели лични наблюдения, вътрешна информация. 

Краво и аз съм човек, позволете ми да се сдухвам отвреме на време, иначе няма да е естествено. Нямам за мисия да забавлявам форума.  Laughing На шопинг се отдавам днес и аз.

# 1 094
  • Мнения: 7 002
Наработих се.  Laughing
Сега ще взема да си намеря упражнения по италиански, руски и фински newsm78 да запълня следващите 10 часа.
Да не съм луда да чета лекции по френска литература на 20ти век, я  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт