Похвалете се с вашите рекорди

  • 2 070
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
И аз да се разпиша 30 кг през бременността и свалих 15 за 30 дена след това да кажа че днес стават 30 дни така че ще продължавам и ще видя докъде ще стигна

# 16
  • Мнения: 365
ООО, и аз имам рекорди:
1 - преди 3 години свалих 10 кг за месец и половина със спорт и НВХ
2 - за 9 месеца по време на бременността си качих 35 кг (ръста ми е 1,52  #Crazy). От тях ми остават да сваля още 12.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не го считам за хвалба, но ще ви кажа.
Видях какво е да си на 100 кила.
Кошмарно, пък било то и от бременност.
А стартирах от 63-64.
Хормонален дисбаланс. Казаха лекарите.
Сега съм под 68-69 кг. Искам да си върна старите килограми.
Борбата е жестока, мамка му. Но и хормоните си казват своето.

# 18
  • Мнения: 125
Аз рекорд за качване нямам, защото през бременността си качих само 12кг (както е по книга), които свалих за 3 месеца с аеробика вкъщи. Но после пак качих и рекорда за сваляне ми е почти 4кг за 8 дни, без глад, с програмата 804. Сега вече доста време не съм ги върнала.

# 19
за половин година качих 10 килограма
за... 2 месеца свалих 10кг
за 2 седмици свалих 8кг...
всичко без диети, само си наложих режин на ядене и много спорт

# 20
  • Мнения: 288
Сваляла съм за седмица (на кг. не знам точно колко е) дъното на панталона с 4-5 пръста. За 2 седмици 7-10 кг., но това беше преди години. Сега не се получава. Предполагам се получава с годините така.
Качвала съм най-много .. май.. 10 кг за месец .. преспокойно мога да си кача за месец толкова, ако ям без притеснение (мога двойно повече да ям, отколкото сега, а сега не ям малко Simple Smile )..  Но като се замисля. 20 кг качих за 3-4 години мисля. Бях 62-64 през 2002-2004 и за 4 години качих 20-23 някъде кг.... Не знам точно. Иначе съм висока 174-176. Пак е добре. Можеше да е по-лошо при моето плюскане. Поне не ям мн. хляб. Рядко го ям. Иначе досега да съм 150 кг., а и ям предимно вечер - тук-там по обед. В една тема писах, че лесно качвам, трудно смъквам, но май и качването не е чак толкова лесно като се замисля - 3-4 години.  Не знам. Малко объркано звучи.
Та, трябва да смъкна 20-25 кг. Sad , за да съм пак, както преди.

Общи условия

Активация на акаунт