Хайде, време не остава - в испанско среща се задава!!!

  • 13 671
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Честит празник,момичета   bouquet

# 241
  • Мнения: 13
честит празник на всички мами! дано вси4ки сме здрави, щастливи и късметлийки!

чета ви с интерес, на нас ни остава около месец и ще започваме да се захранваме. живо ме интересува. обаче от сега да кажа, че като дойде момента и аз ще питам. така че ще повторим темата по някое време  Laughing

говореше се за Синеморец преди. пратете снимки да го видим, че само сме чували за него.

за пръв и последен път ще направя "лирично отклонение" защото лекичко май ме засяга един от коментарите по- горе. относно критики, обиди и злъчни подмятания аз  ще съм гроб (нито ще коментирам, нито ще обръщам внимание). независимо дали са отправени към мен или към някой друг. аз не влизам в тази категория. като видя и най- малки заченки на обида или драчене, просто ще прескачам поста. и ще правя това така, защото се чувствам много добре във форума, сигурна съм, че ако имам някакъв въпрос ще намеря отговор и защото срещнах тук много и ценни хора. и понеже искам това да продължава да е така yo paso (за тези които не разбират български). и ако не е станало ясно това е за пръв и последен път.

кога ще се появи габи...... Cry

# 242
  • Мнения: 52
наистина кога ще се появи Габи липсваш ни Cry
Вес много хубава булка си  Peace
Днеска моят син ми подари шоколадови бонбони Lindt в кутия във формата на сърце Такава изненада ми направи много се зарадвах  Grinning
честит празник на всички мами

# 243
# 244
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
FELIZ DIA DE LA MADRE
хайде пак станах повод за спор с моите захранвания
елдата не я харесваме имаме си една каша на хип от елда и дума да не става да я погледнем то е едно цупене един рев, а иначе кашата особено плодовата ни е любима, за кисела вече казах ще пробвам утре, надявам се да се хареса (кисела е вид крем, но без яйца, не можах да го обясня май много добре), ето това е кисел http://www.bioset-bg.com/pudingphp_evl_bg.php
за броколите в много голяма част от пюретата на хип има броколи и се препоръчват за бебета на 6 мес, опитахме ги, не ни допаднаха много, но нямахме проблеми с коремчето, за ориза и аз мисля като гери, та нали първото с което се захранва е оризовата каша, какво е това да не се дава, в 90% от пюретата се съдържа
за купената бойерия и за тази от пастелериите ако някои ми каже каква е разликата?????? няма такава, нали това работих последно по заместване, бойерията идва замразена, оставя се цяла нощ да втаса и се пече на сутринта, не знам какво толкова и е по различно, ама щом сте казали
днес моя син отново се самозахрани, естествено по идея на баща му, бяхме на барбекю в холандците и моя синковец докопа едно пилешко шишче намазано с фъсътцено сладко кисел индонезийски сос, така сладко си го смучеше, като му го взех така писна, че ядохме ситно накълцано пилешко (добре че поне беше бяло месо) на барбекю, не мога да разбера защо яде все не това което трябва
алест и ние не се разделяме с кашата и АМ, лъжицата не я поглеждаме, ако му смеся пюрето с АМ си изяжда всичко, само тиквичката не му хареса, ако му давам обаче само с лъжица, няма шанс да яде, най много 2 лъжици и то това е цяло постижение

# 245
  • Мнения: 1 271
Честит ден на майката, с мнооого голямо закъснение.Извинете, че днес се включих без да честитя, обаче бързах да довърша една поръчка, малката се разболя(не сериозно) и всички си искаха внимание.Направо превъртях.Току що сложих къщата в ред и сядам пак за малко.
bgangeleyes, съгласна съм.Ще я пробвам по нататък.За момента сме на Данон примеро-еми не иска да го яде това.С голям зор изяжда две лъжички.Иначе плодовите на Данон си ги хапва-половината бурканче отива.Искаше ми се (вече нямам почти нокаква кърма-ако има то е само през нощтта и то много малко), да започнем вечер на мляко, защото сега, без кърмата яде изключително малко мляко.А пък адаптираното не го иска-дърпа се, на моменти даже пищи от него.А какви ли не марки не сменихме.  ooooh!
parabol , много си права-аз и друг път съм го писала-"Кучето си лае-кервана си върви!"... Как е малкия Сава?Ей, ама двамата с Алекс са големи сладури.  Heart Eyes Най-накрая така ще ме заразите, че ще се пробвам пак за момче.  Rolling Eyes
И на мен вече ми липсват габи, Мимиии, дано скоро да си оправят нещата, че да се включват.
герито, много си права за ориза-и ние го ядем натурал почти от 6 месечна възраст.
Мацки, пожелавам ви лека нощ и от утре успешна седмица.  Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 96
Добро утро момичета!
Как сте? Започнаха жегите и май не се свъртаме вече много,много...А дано това да означава и че всички сме добре Hug
Силрай,това с поръчката от вчера да разбирам ли че е за торта newsm78?Ох,така ми се яде и на мене ама пусто много си ми далече.
А да ти кажа и аз отначало купувах Ми пример Даноне и не мога да кажа, че не го яде, но  установих че на Нестле ги яде Много по-добре!Все пак имай в предвид че твойто момиченце е по-голямо от моето и имаш много по широк диапазон.
А че не иска АМ и аз бях малко притеснена че нали и Андреа ми е кърмено бебе (отбихме се преди 15 дни) и не му е фенка та ходих да питам педито.Според него ако детето изяжда 3 млекца на ден няма защо да се притесняваш за млечната дажба.


за купената бойерия и за тази от пастелериите ако някои ми каже каква е разликата??????

Ами разликата е тази че в индустриалната има Консерванти!На мен ми е достатъчна пречка...Все пак всичко е въпрос на лично виждане.

Алест,ти ме хвърли в жесток размисъл с това за пържените храни в градината ooooh! ooooh! Аз ще давам Андреа през септември (когато стане на 1 годинка) и вече взехме място в една частна градина.Те са с катеринг и хората говорят много добре,но виж тази подробност не я знам...май тия дни ще ходя да чета под лупа менюто!

Лек ден на всички,аз изчазвам да си подготвям нещата че после сме на плуване с моята енана!

# 247
  • Ispania
  • Мнения: 4 485
4естит празник моми4ета  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet.НЕка са ни живи и здрави най_ве4е децата и после ние  bouquet  bouquet  bouquet.
НА Мен Алекс от у4илиЩето ми донесе подарьк ,който е направил сам,една торби4а с неговите рь4и4ки заомазани в боя Laughing и залепени отгоре....голям кеф Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Стопли се и ве4е няма никой....ЛЯТО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

# 248
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Стопли се и ве4е няма никой....ЛЯТО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Здравейте и от мен!  Hug

Вярно, че е лято, снощи за първи път тази година спахме на отворен прозорец Crazy Laughing, ами то в 10 вечерта беше 20 градуса Crazy

# 249
  • Мнения: 409
4ЕСТИТ ПРАЗНИК МАИ4ЕТА!Закаснях с поздрава,но и аз като Сирлаи нямам време около моя дивак,а и в4ера вадих летни дрехи,4е наистина си е лято.Мисля тази седмица да посетя и моренцето Sunglasses,малкия много му се рава.Асто браво 4е малката се оправила Peace.Анет аз този кисел го пробвах ,но не го иска.И мояе капризен много на тема храна,но като седне ба6та му си хапва.кар4ита и ние бяхме така на6ите изникнаха наведнаж и 4етирите.Днеска ходих да му махат кон4ето,малко се е за4ервило но е добре.

# 250
  • Мнения: 1 271
Айдеееее, Асто пак е ляла помии.... Joy Момичета, абе не може ли една тема да изпишем като хората?  newsm78 Явно не става.  Sick
Асто, лично към теб се обръщам.Имам въпрос.След като не познаваш почти никой от тук пишещите, с какъв акъл започваш да обиждаш, за щяло и нещяло?И друго не мога да разбера, не че ме интересува особенно, ама...пусто любопитство.След толкова обиди, които си сипала по адрес на Марица, ако тя се навие за среща с теб, как ще я погледнеш тази жена в очите?

А само за протокола-вече не съм нито руса, нито къдрава  hahaha така , че някой хора са в много информационно затъмнение, ама то май е както винаги  hahaha

Bec , много топло при вас.Ние все още спим с одеалата-много духа при нас сега.Иначе през деня плажовете вече са пълни.


bgangeleyes, да- правилно си разбрала.

Хайде до скоро, че започна Мюзик айдъл   bouquet

# 251
  • Мнения: 52
Здравеите момичета Grinning
 Днес имам рожденик моя син става на 16 години да ви почерпа


# 252
  • Мнения: 52
ето и тортата

# 253
  • Мнения: 1 271
amiga , Честит ти рожденник!Много късмет и любов му желаем!
Ама тия шишчета.....леле, не съм от пощеливите, ама как ми се приядохаааааааа.   chef

bgangeleyes , забравих да пиша в предния ми пост, хубаво е това за млякото, по 3 на ден, ама моето като не иска да изяде дори и едно цяло  newsm78 Абе вече се ошашках с това ядене, я да си яде какво му душа сака.  Laughing

Амига, нещо не се вижда тортичката  newsm78

# 254

Общи условия

Активация на акаунт