Хайде, време не остава - в испанско среща се задава!!!

  • 13 550
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет моми4ета
 тази седмица от много гледане на сериали  Embarassed все време не ми остава да вляза да попиша и по4ета .
 и ние в4ера със Деси (парабол ) боядисахме яйца . някои (тя ) Simple Smile боядисваха други само цъкаха и държаха бебе Сава Simple Smile . Гери беше на върха на щастието си - цяла година ме пита кога ще боядисва яйца . Рали децата бързо забравят ..дано няма никакви последици -  Hug .важното е 4е е щастлива Ния след бодисването .
 Силрай ние българите сме завистливо племе . важното е 4е ти си решила 4е ставаш за това и продължаваш да се у4иш и усъвършенстваш . съвършенството идва с опита , всяка следваща тотра която правиш ще е по - добра и по-добра и един ден тази персона няма да има какво да каже . така 4е не обръщаи внимание на  хората - всеки си има вкус -  и продължавай да си упорита . а ти няма ли дани открехнеш все пак с какво ще ни занимаваш ? ако трябва пособия някакви да си носим Simple Smile
 моми4ета нямам ни столове , ни маси - така 4е ако някои има пове4е сгъваеми да вземе моля ви .
ве4е на дневен ред ми е срещата и мисля за покупки и приготовления
 
Честит рожден ден на Пейо ! много успехи в у4ението и  вси4ко, с което се захваща да му спори  !    bouquet
4ао момета отивам да поработя след обед и пак съм на линия ве4ерта
да ме прощават тези,  които не съм споменала , на нали знаете 4е вси4ки ви много си ви оби4ам
цевуки  Hug Mr. Green Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 818
Да си почина докато Гого бие тестото в масата /дано не се уплаши съседът / Mr. Green

Силрай,ми аз не откривам никакви разлики  Joy

Вес,Саби...да не си забравите банските...в събота ще имате време да се поплискате в Морето...и времето обещава да е горещо!

ЛаАда,представям си какви яйчица сте спретнали щом толкова дълго чага да ги боядисва Гери....а ти кои сериали гледаш...моите са луди по доктор Хаус....всичките му серии са дръпнати  ooooh!

Аз ще взема сгъваемите столове от къщи...лекички са и ще свършат работа/4 бр/...и маса ще взема...ще трябват още обаче...Приключих с покупките...и рибката взех...

Говорих с Анет-сигурни са...и Гери ми се обади...разбрали сме се....всички ще идват у дома и после ще поемаме към Планината  Hug





Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 15:22 от gaby_s

# 47
  • Мнения: 409
Ето ни и нас!4РД МА АДРИАНА,МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ![4РД НА СИН4ЕТО ТИ МАРИПОСА/color]Рали много гадно мила Hug дано забрави малката слу4ката.Вал много се смях с твоята история Joy.За Макдоналс ние сме ходили на рождени дни на де4ица и е хубаво.Вси4ко е за два 4аса рисуват ги,има игри,балони.За 10 деца е 50евро+тортата,която е малка.И аз тази година 6те го празнувам там на малкия,4е то си е негов рожден ден само де4ица.Ние боядисахме яцата в4ера,голяма радост не спира да ги показва и да им се радва.Само това говори на ба6та си Joy.Хаеде да ставам да правя кифли4ки ,утре кузонаци.Целувки от нас  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 271
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287691.0  Ето да прочетете предпразнично, как се оправя нашата държава.Ей, ама много се издразних.Мисля, че докато има такива хора с мислене като на тези, момичета, който дават тези подкупи-няма да се оправи България.

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287691.0  Ето да прочетете предпразнично, как се оправя нашата държава.Ей, ама много се издразних.Мисля, че докато има такива хора с мислене като на тези, момичета, който дават тези подкупи-няма да се оправи България.


Силрай, за съжаление времената на 90-те години на това научиха хората - да искат и да дават подкупи.  Confused И не само това. Скоро имаше друга тема, за нелоялен наемател. Изтекъл договора, наемателят не плаща, не се изнася. Момичето искаше съвет какви законови мерки да предприеме, за да го изгони от собствеността си. Най-честите съвети бяха - не се занимавай със закони, щото не само са бавни, ами и скъпо ти излиза делото, че и не е сигурно какво ще стане накрая; я си плати на 2-3 здрави мутри и те да го изгонят.  Tired
Въпрос на морал и принципи.

# 50
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
h4естит рожден ден на Пейо на Марипоса!  party023 Tada

Силрай,много хубава торти4ка,децата сигурно много са се радвали. Heart Eyes

Рали,много неприятно ама пак добре,4е се е разминало с малко.Дано да не се е уплашила много Ния.

Габи,с тези помощници няма да имаш нужда от машина за хляб,пък и каквито са ти яки мом4етата представям си какви козунаци ще станат Flutter.Майка ми все казва,4е в биенето е тънкостта на козунака,най-малко 100 пъти Grinning

Вал,4естито за изпита,аз също го изкарах от първия път и си спомням,4е бях много щастлива.Сега гледай да запо4неш веднага с практиките,преди да са дошли големите жеги,4е е голям мор Tired

И моите яйца са ве4е готови,сега ще ходя да купувам това което ми остава и да приготвям багажа.Малко съм притеснена,4е днес Йоана повърна и има разтройство,ама дано не е нещо сериозно,4е да ни развали плановете.

Аз пак да питам,4е с тая моята глава последно време,в Габи за към 11-12h.ли се разбираме последно newsm78.Ох,дано да не забравя нещо,4е много съм разсеяна Blush

# 51
  • Мнения: 1 271
саби, може да е нещо вирсче или пък да е моментно.Ние сме имали такива ситуации-минава от самосебе си, дори няма време да отидем на лекар-за ден и толкова.Дона не е нещо сериозно.

Вес, да за съжаление е така.Направо не ми се мисли как ще се оправи тая държава...няма да я подхващам темата, защото все пак идват светли български празници.  Grinning

ЛаАда, само едно нещо ще кажа.Изненадите ще бъдат за всички.Надявам се да си вземете и настроението за игри от вкъщи.  Wink

# 52
  • Мнения: 409
Сирлаи много се вазмутих ,е затова се ядсовам 4е в Бг вси4ко става с пари.Моя ако бе6е на мястото на тази маика 6те6е да ги навре ...Няма да се оправим скоро #2gunfire.Саби някав вирос е лепнала дано не ства сериозно Praynig.Даваи оризова вода или питаи за не6то в аптеката.Аз правих кифли4ки и предния пат кузонака го бих в центруфугата,стана тестото гладко и хубаво Peace

# 53
  • ES
  • Мнения: 2 172
Хей, здравейте и в новата темичка. Ние нямахме нет няколко дни и не съм влизала, ни съм чела, ни съм писала. А и вече нямам толкова време.

И нас ни пишете. Ще долетим с Марипоса. Ще носим кайма за кюфтета, млечна салата, зелена салата.Козунаци ще правя, дано станат, да не ги редя и аз като Силрайката само за снимка.  hahaha Майтап Силрайче, радвай се, че има такива хора с такива приказки. Камъни се хвърлят по плодните дръвчета, по яловите ко да хвърляш.   Crossing Arms Ако имам сили и време може и питка да направя. Вино.
МАрица, вие няма ли да се навиете да дойдете?
Наистина ще е голяма веселба.

Честит празник на Адри на Асто. Модераторите май тоя път здраво са залостили портата към форума за нея. Жалко, имаше моменти, в които пишеше интересни неща.

Честит рожден ден и на Пейко! Да е все така умно и добро момче, гордостта на мама и тати!
Хайде до

# 54
  • ES
  • Мнения: 2 172
Сега допрочетох старата тема.

Саби, честита втора бременност. Тя винаги идва малко неочаквано, даже и да сме я очаквали, но после е голяма радост. Ще се справиш с бебенцата, като имаш силно мъжко рамо до теб. Няма да се усетиш как ще ги избуташ, дето се вика.
И в нашия офис е плъзнала една зараза от бременни, вече две колежки чакат бебета. Другата колежка е възрастна, но мен ме подкачат, че е мой ред да ме пега. Малеее, сега хич не ми е до това, но няма нищо по-хубаво от една такава вест. Колежката ми на всички казваше с такава радост, все едно е спечелила от лотарията. Не е по нашия адет, да не казваме "до де не прочуе".

Хайде на ора буена!

Кой ли ще е следващия?! ЛаАда вие май бяхте мераклии?  Flutter

# 55
  • Мнения: 200
Здравейте и от мен,
Гери ние с теб ще се преследваме днес, ама какво да се прави, като мой те мъже не ме оставят спокойно на компа. То не е само днес, аз да се оплача в последно време май доста често ми се случва сядам да пиша и някой ме вдигне по спешност.... и не мога да се докопам до компа. Трябва да търся някакво сериозно решение на проблема ми. ooooh!

Благодаря на всички Ви за поздравленията. Нашия батко е на "ноче де пихамас", определено се пречупва досегашния стереотип с рожденните дни. То с всичко останало маи е така... навлизаме в пубертети и по някого е доста горещо!

Специални поздрави на патерици на всички празнуващи досега, рожденни дни, именни дни, годишнини на сватби, нови бременности раждания и т.н.!! Всички Ви прегръщам и ви пожелавам от сърце много здраве, щастие и късмет!!

Габи на срещата ще сме 2+1 баткото не идва.

Хаиде като ме допуснат пак моите мъже до компа ще драсна някой ред! Heart Eyes

Поздрави на всички!!


Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 01:22 от mariposa

# 56
  • Мнения: 3 098
Здравейте!
Имам страхотна новина,ходихме в Сантандер и това бяха най_щастливите ми дни от много време насам.Дъщеря ми спира лекарствата,а валенсианските доктори са за съд,така казаха хората там.По_подробно ще ви разказвам и показвам след празниците.

Искам да 4еститя на вси4ки рожденници тези дни.Нека бъдат много здрави,щастливи и късмета да не ги изоставя!

Рали,разбира се 4е ще ти помогна за Валенсия. Ако искаш,даже на ли4ни,да не пълним темата излишно.

Гери,няма да идваме,защото преди малко се прибрахме от Кантабрия,нямам време да се приготвя,а и колата аварира,утре ще я вкарваме в тайер.

За подкупите и аз да се изкажа_ .Не разбирам защо много хора в Бг отказват да се борят,след като ще постигнат много.Преди време помогнах със съвети на мои приятели,отделни семейства в гадни ситуации да се обърнат към адвокати.Те ми казаха,4е закони нямало,а то4но обратното е,има,но не ги знаят и не си търсят правата.Накрая хубаво ме послушаха,хванаха адвокати,отвориха им се о4ите и с малка сума се оправиха нещата и не бяха унизени.

За яслите специално_навремето затваряха ясли и градини,разрушкаха нещо много добре направено поради липса на деца.Сега колят и бесят,тъй като раждаемоста се повиши и има недостиг на такива заведения.Но и това ще отмине,само да пооправят(а то е тръгнало) нормите за 4астни детски заведения и конкуренцията ще си каже думата.
 

# 57
  • Мнения: 1 271
Ааа, личи си, че всички се готвят за утре.  Party
Аз малко да побутна темата...

# 58
  • Мнения: 1 461
Честит рожден ден на малкия пораснал мъж , с най добри пожелания

Момичета пожелавам ви весело изкарване, с нетърпение ще чакаме снимки  Hug

# 59
  • Мнения: 773
Силрай, видях тортата страшна работа си БРАВО
Утре ще си прекарате страхотно знам, затова няма да ви го пожелавам, ами направете повече снимки

Общи условия

Активация на акаунт