Да готвим охлюви заедно (игра) - 5

  • 23 069
  • 574
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 813
01    comein  Flary точки: 17.27   печалба: 8 000.00 

 bowuu

# 511
  • Мнения: 5 173
 01    donpedro  точки: 18.21 печалба: 8000

# 512
  • Мнения: 1 813
Аз се регистрирах преди малко за 5-то ниво предизвикателство ,бях на първо място с временна печалба,сега гледам,че ми се отваря вече и 6-то ниво. Явно съм спечелила 5-то,но още не са ми пратени писмо и черупките.

# 513
  • Мнения: 2 759
Аз се регистрирах преди малко за 5-то ниво предизвикателство ,бях на първо място с временна печалба,сега гледам,че ми се отваря вече и 6-то ниво. Явно съм спечелила 5-то,но още не са ми пратени писмо и черупките.
                    Не искам да те разочаровам, обаче не е задължително да си спечелила... Просто са ти спрели достъпа до 5-то ниво, защото вече не си за него. А че ти се отваря 6-то ниво, ами... то и 7-мо ти се отваря със сигурност... Обаче има и голяма вероятност да си спечелила   bouquet...
                    Аз искам да попитам за платените състезания... Пише, че можеш да се регистрираш колкото искаш... Та въпросът ми е ако три пъти се регистрираш за едно състезание, три пъти ли плащаш или само веднъж  newsm78? Не видях да пише, а не ми се пробва  Blush...

# 514
  • София
  • Мнения: 44 225
Три пъти...всеки път си плащаш по 45000

# 515
  • Мнения: 2 759
Три пъти...всеки път си плащаш по 45000
                     Е-е-е-е, лоши хора  Outta Joint...Ще цъкаме предизвикателства до откат, то е ясно  ooooh!...

# 516
  • Мнения: 1 813
Портокалово момиче ,

06-06-2008 23:29    comein  Flary  18.60  8 000.00 

 bowuu Party

# 517
  • Мнения: 793
Каква е разликата между Първокласен готвач и VIP Първокласен готвач (не че мога да си го позволя)?

# 518
  • Мнения: 1 092
Първокласния готвач може да е с 1, 2 или 3 звезди.Въпрос на късмет!
VIP готвача е със сигурност със три звезди!

Мога ли да направя нещо за да задържа щастието на готвача си на 100%?
С VIP готвач съм и през 2-3 дни щастието му пада на 99.Давам му и бонуси всеки ден. Confused

Вече съм с 8 най - добри развъдника, с последен модел леха за марули и кухня,а сега събирам парички за последен модел хладилник , че предпоследния не ми стига Stop Crazy

# 519
  • Мнения: 793
Благодаря. Аз с много зор успях да попадна на Първокласен с 3 звезди.

# 520
  • София
  • Мнения: 44 225
Първокласния готвач може да е с 1, 2 или 3 звезди.Въпрос на късмет!
VIP готвача е със сигурност със три звезди!

Мога ли да направя нещо за да задържа щастието на готвача си на 100%?
С VIP готвач съм и през 2-3 дни щастието му пада на 99.Давам му и бонуси всеки ден. Confused

Вече съм с 8 най - добри развъдника, с последен модел леха за марули и кухня,а сега събирам парички за последен модел хладилник , че предпоследния не ми стига Stop Crazy

от първия ден на промените съм с вип - давам по 200 черупки на ден бонус - щастието му не е мръднало, все е на 100%
но това не е гаранция ест, че няма да ме напусне в някой хубав ден  Wink

# 521
  • Мнения: 2 759
                      Поздравления   bouquet!

                      Мен пък първокласния готвач ми готви по-добре от ВИП  newsm78.

# 522
  • Мнения: 5 173
Добре, а да попитам. С първокласен съм, готви ми всичко с 3 звезди, обаче в одита показа, че е с 2 звезди... да му търся ли заместник, като знам какво дирене беше докато попадна на него /да ми готви всичко с по 3 звезди/?

# 523
  • Мнения: 1 092
Ами на мен и първокласен готвач с една звезда ми е готвел всичко с три звезди.
Но ако се стремиш за по добро място в състезание, не ти стига този с две звезди.

# 524
  • Мнения: 2 116
Шушулче търси докато попаднеш на такъв с 3*!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт