Да готвим охлюви заедно (игра) - 5

  • 23 054
  • 574
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 496
Добре, а да попитам. С първокласен съм, готви ми всичко с 3 звезди, обаче в одита показа, че е с 2 звезди... да му търся ли заместник, като знам какво дирене беше докато попадна на него /да ми готви всичко с по 3 звезди/?

За добро класиране в състезанията е важно какво показва одита. На мен Първокласен с 0 качество по одит ми готвеше всичко с три звезди и в състезанията бях зле. Две седмици дебнах докато си намеря с три звезди по одит.  Сега си го глезя.  Mr. GreenFlutter

# 526
  • Мнения: 5 173
мис арк, а като готвиш, с колко звезди ти пише?

# 527
  • Мнения: 4 496
С три. bouquet

# 528
  • Мнения: 2 759
                       Да попитам за най-добрия хладилник... Пада ли ви качеството на продуктите за една нощ? Т.е. днес берете, утре готвите - запазва ли се качеството или не? А на охлювите? Ще пробвам, обачве реших, че някой може да е опитал вече... Иначе мисля, че знам отговора, ама дали е така...

# 529
  • Мнения: 227
 мисля си,че не се променя качеството,аз съм пробвала с продукти за готвене,запасявам се когато са по евтини в магазина,пуста икономия в кръвта ми е  Grinning

# 530
  • Мнения: 5 173
Мис арк, уволних го, назначих др, поръчах одит и ми показа, че е с 1* и току-що го шитнах. Сега назначих друг и пак поръчах одит, дано тоя да е свестен.

# 531
  • Мнения: 4 496
Запаси се с търпение. За всеки случай. И да споделя още нещо. Когато търсех тризвезден по одит, имаше две оферти за ПЪрвокласен , готвещ Бургунд. Избрах този с по-ниската заплата, водена от това, което бях чела в тамошния форум- че заплатата не определя звездите по одит. И той взе, че излезе тризвезден/по одит/. Blush

Портокалово момиче, аз съм с предпоследния хладилник и за един ден не ми пада качеството нито на охлювите, нито на продуктите.

# 532
  • Мнения: 2 759
...Портокалово момиче, ..
                     Супер, мерси на всички   bouquet!

# 533
  • Мнения: 6 029
Фермата на patenceto е банната?

# 534
  • Мнения: 5 173
коя е патенцето

# 535
  • Мнения: 1 092
явно е банната newsm78

# 536
  • Мнения: 6 029
Ми не знам, в групата е. Питам, за да знам дали да я махна от там. Защото тя имаше победа, а сега вече я няма?

# 537
  • Мнения: 812
Джулс, има ли място във вашата група? Ако има да закрия втората и да се присъединявам  Peace

# 538
  • София
  • Мнения: 44 121
Ми не знам, в групата е. Питам, за да знам дали да я махна от там. Защото тя имаше победа, а сега вече я няма?

Да не би просто да е замразила фермата????

# 539
  • Мнения: 6 029
Лебедуна, има, пристигай.
Angel_Dust, ами не знам, няма никаква репутация и са й отнети победите. Това при замразяване случва ли се?

Общи условия

Активация на акаунт