Да готвим охлюви заедно (игра) - 5

  • 23 055
  • 574
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 44 121
наскоро четох това в една тема

Цитат на: mondolian
Цитат на: alexpetkov
Тези дни се появиха разни играчи в класирането по победи, тези които на мен ми направиха впчеатление са khalia-theo и DonDiego. Имам спомен, че преди време изчезнаха доста хора по този начин. Но тогава пак нямаше обяснение. Въпроса ми е... какво става? И като се има впредвид, че и khalia-theo взе да изкарва шампионски резултати.

Когато един играч спре да бъде активен някакъв период от време той автоматично се скрива от класациите докато не заиграе отново.

Колкото до резултатите на khalia-theo гледам че последните няколко дни се е активизирал и си е наел ВИП готвач.

Поздрави,
Мондолиан

Та не знам съдейки по това изречение, май и този вариант е възможен..... Thinking

# 541
  • Мнения: 6 029
Ще взема да пиша едно ЛС на Мондолиан.

# 542
  • София
  • Мнения: 44 121
Да може би така ще е най-добре Simple Smile

# 543
  • Мнения: 6 029
Отговори ми, замразен бил от доста време.
Ще го махна от групата, няма смисъл сега да го държа. Като се активизира - пак ще го приемем:)

# 544
  • Мнения: 5 173
ужас, реклами от 1800 вече не ми вършат работа, бутат ми репутацията, а на ден печеля по 7000-8000 черупки. Днес пуснах реклама от 7500, обаче не знам дали ще си я избия. Идеи какво да правя?

# 545
  • Мнения: 6 029
Спри малко с рекламата, направи още развъдници и като почнеш да печелиш по 15тина хиляди почни пак да рекламираш.

# 546
  • Мнения: 5 173
ама няма ли да ми изчезнат офертите от 11 черупки, че точно ми ги отвориха?

# 547
  • Мнения: 6 029
съмнявам се.

# 548
  • Мнения: 5 173
Добре, тогава така ще направя. Благодаря

# 549
  • Мнения: 793
Днес готвачът ми ме напусна, а толкова време го бях търсила  Sad Като има паразит колко време е намалена продукцията?

# 550
# 551
  • Мнения: 2 116
Днес готвачът ми ме напусна.............

И моя така.................. ooooh! Явно днес не им е ден!  Wink

# 552
  • Мнения: 5 173
Хм, в одита ми пише, че готвачът е доволен и няма желание да напуска, но няма нито 1*, пише ми "0" това значи ли, че ще се уволняваме?

# 553
  • София
  • Мнения: 44 121
щом няма ни една звезда, няма защо да го държиш....

# 554
  • Мнения: 5 173
пращам го да си ходи, благодаря

Общи условия

Активация на акаунт