Да готвим охлюви заедно (игра) - 5

  • 23 058
  • 574
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 716
Не зная как да го копна. Но гледката е потресающа. Последен модел хладилник, с 90 места, се пръска по шевовете  ooooh! И пак забравих да се регистрирам за състезание  ooooh!

# 556
  • Мнения: 2 100
БЕЗПЛАТНО СЪСТЕЗАНИЕ НА Сряда 11-06-2008.                               БРАВО!!!
В състезанието Gros gris , вие сте на : 11 място. Вашите точки : 18.80
Печелите 500.00 черупки + по-висока репутация сред купувачите.

Eeee, най накрая  Party

# 557
  • Мнения: 95
здравейте всички,
имам един въпрос след колко точки репутация започват да се отварят по добрите оферти сега ми се отварят ресторанти 2 звезди, след колко точки почват хотелите и луксозни ресторанти

# 558
  • Мнения: 5 173
към 100

# 559
  • Мнения: 2 759
                      О, към 200 даже  Peace. Т.е. влезеш ли в 200-та ти се отварят.

# 560
  • Мнения: 1 092
От няколко дни започнах наново да рекламирам.От най евтините реклами.
С всеки изминал ден с реклама от моя страна ,репутацията ми пада с по една точка Mr. Green
Ай' кажете ми,това нормално ли е?


Да се похваля, вече съм и с последния хладилник.
Сега започвам да събирам за място и  за 9 развъдник!

Започнах да "черпя" вип готвача си всеки ден с по 200 точки, и сега е доволен.  chef bowuu

# 561
  • Мнения: 3 971
На мен пък вече взе да ми доскучава тази игра.
Нямам на къде повече да се развивам -нямам за какво да си харча черупките.Готвача ми получава по 1000ч дневно почти не готви.Днес от мързел продадох 7000 дузини на пазар четери сезона LaughingЧудя се дали да не е замразя Thinking

# 562
  • Мнения: 2 759
...Днес от мързел продадох 7000 дузини на пазар четери сезона...
                       Shocked . А аз си мислех, че мен ме мързи  Mr. Green....

# 563
# 564
  • Мнения: 2 716
Орпределено доскучава в един момент.
Аз имам още мегдан. Утре ще купувам 8-ми развъдник и ще го пълня с Боргугнес. Щото от тях нямам.
Предизвикателствата не ми се отдават нещо  newsm78 И пак забравих да се регистрирам за безплатно състезание  Tired

# 565
  • Мнения: 5 173
ми то и утре, и в събота може

# 566
  • Мнения: 2 100
Я ако някой може да ми обясни нещо...
Започнах да сменям вида на охлювите в едната ферма, взех си Bourgognes. Сега ми е първа реколта, но...готвя аз дузинка, тя изчезва-никъде я няма-нито сготвена, нито несготвена...кво става?  newsm78

# 567
  • Мнения: 5 173
Бъг, тичай при мондолиан да оправя бакиите на ония французи

# 568
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Може ли да ми кажете как един ден имам 120 дузини от развъдник Адванс, а на следващия ден са около 60? Защо така рязко са намалили размножаването,след като нищо не съм променила в отглеждането?

# 569
  • Мнения: 5 173
зависи в колко часа си влизала

Общи условия

Активация на акаунт