пак ли съм бременна ???

  • 1 884
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз не мога да гадая. Ама и тест в случая върши работа  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 723
Аз знам- или си бременна, или не си!  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами възможно е....... разбира се! Наистина не виждам защо трябва да чакаш до 7-ми. Бременност може да види всеки гинеколог, не е задължително да е най добрия. Моята гинеколожка записва часове за 3 месеца напред. Добре все пак че не си при нея  tooth

# 18
  • Мнения: 2 825
Според мен не си бременна, но най-добре доктор да ти каже.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ами възможно е да, тогава се забременява лесно, но ако има защо да се съмняваш така, ние просто не бихме могли да ти помогнем.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
   На мен не са ми ясни още нещата с цикъла, но имам двама братовчеди, които са родени в една година, без да са близнаци. Единият - в началото , другият - в края. Значи може !  Crazy

# 21
  • Мнения: 3 804
Ами възможно е да, тогава се забременява лесно, но ако има защо да се съмняваш така, ние просто не бихме могли да ти помогнем.
Peace

# 22
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Няма невъзможни неща!  Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Всичко е възможно - мисля, че не е рано за тест - минали са  8 седмици от раждането и ако е станало нещо ще отчете. Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ами възможно е....... разбира се! Наистина не виждам защо трябва да чакаш до 7-ми. Бременност може да види всеки гинеколог, не е задължително да е най добрия.

 Peace И аз мисля така, отиваай по-скоро на лекар или най-малкото си направи тест.

# 25
  • Мнения: X
Виждам, виждааам search.... ... нищо не виждам  dontknow.............пак ми се е развалила кристалната топка.

# 26
  • Мнения: 1 733
Направи се тест де.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Незнам....направи си тест  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 524
Възможно е. Отиди на лекар.

# 29
  • Мнения: 266
Виждам, виждааам search.... ... нищо не виждам  dontknow.............пак ми се е развалила кристалната топка.

Joyизвинявам се,но това ми хареса Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт