Черноморец

  • 16 311
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
За мен Черноморец е едно спокойно селце, където можеш наистина да си починеш. Вече 4 години ходим на море там. Тази година пак ще отидем.

# 16
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте, тази година решихме да ходим на море в синеморец във вила зеленика,но докато се наканим да направим резервация всичко вече е заето.Сега търсим подходяща къща или вила в черноморец.За 3 семейства, с 4 деца.Да има двор и изобщо да е подходяща за децата.Ще съм много благодарна на тези които споделят мнение.

# 17
  • софия
  • Мнения: 181
Това е хотела http://www.alexandriatravel.bg/02/923-95-09/hotels/view.html?hid=6550 Храната е на блок маса,но нямам представа дали е вкусна.Именно за това събирам мнения тъй като и миналата година хотелът е работил при същите условия.Опасявам се да не би да има някакви скрити такси,доста евтино ми се струва.Дори за малкото селце Черноморец.А за квартира и дума не искам да чуя.Преди години ходихме в Поморие и случихме отвратителна хазяйка.Докато наехме квартирата беше божикравичка,а после направо ни съсипа почивката.Постоянно имаше претенций към децата да пазят тишина,тъй като зет и работел нощна смяна и трябвало да почива през деня.Кошмар.От тогава предпочитам да спя на палатка,но не и в частна квартира.
Миналата година бяхме там за 1 седмица,за това лято също вече съм платила .Няма никакви скрити такси,храната е достатъчно и по всяко време-не можеш да останеш гладен.Като приключи обяда,започват да правят палачинки до вечерята,сладолед на топки,различни закуски ,пици  и плодове.Бълг.алкохол на бара е безплатен,наливна бира колкото искаш,през ден идваха 2-3 момичета и организират игри за децата/между 14-18 часа/ в района на басейните.Аз лично, въпреки че съм с 2 деца,мога да кажа ,че си починах както трябва.

# 18
  • Мнения: 1 175
За съжаление аз не успях да резервирам за Роза.Единствената свободна дата е 06.07,а моето желание беше за следващата седмица.Сега се чудя за хотел Спика,но нямат басейн.Иначе отзивите за това хотелче са само положителни.Всички почивали при тях са възхитени от чистотата и милите собственици.

# 19
  • Мнения: 188
Хотела е супер, миналата година бяхме там, сега пак отиваме всичко е така както го пише и няма никакви скрити такси, учудваме само факта че няма свободни места, защото ние отиваме от 18.06. и ни казаха че няма много резервации.

# 20
  • Мнения: 1 175
За 13.07 със сигурност всичко е пълно,така ми отговориха.А от 20.07.работят на по-високи цени.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
За съжаление аз не успях да резервирам за Роза.Единствената свободна дата е 06.07,а моето желание беше за следващата седмица.Сега се чудя за хотел Спика,но нямат басейн.Иначе отзивите за това хотелче са само положителни.Всички почивали при тях са възхитени от чистотата и милите собственици.
То и в Спика може да няма места.Там още от зимата резервираме само хора,който сме почивали минали години Laughing.Аз до скоро незнаех кога ще съм отпуска и едвам се вредих за стая.Така че ако решиш побързай Wink

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Черноморец е ужасно място. Сергияджийско, чалгаджийско, мръсен и малък плаж, скукааааа

Ако искате спокойно и красиво място, което си заслужава- продължете 3 км след Черноморец, за Червенка става въпрос.

# 23
  • София
  • Мнения: 581
Има ли върнали се от хотел Роза тази година да споделят впечатления.Ние от миналата година сме много доволни и тази пак сме там през юли. Grinning

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 336
Черноморец вече не е спокойно селце без чалга и цигания. Може би си заслужава само в началото на сезона - юни месец. 3 години ходих там във вила Мутафчийски, но след миналото лято няма повече да стъпя. Хазяйката беше перфектна, но до там. Храната в заведенията е ужасна, обстановката им не се промени дори с една боя за това време. Ние  предпочитахме да си приготвяме храна на барбекюто в градината на вилата. Пълно е със сергийки с китайски боклучета. Плажа и водата са меко казано мръсни след толкова народ и няма достатъчно свободно място от чадъри.
Ако този хотел Роза е в новата част и се храните там и ходите на плаж на Градина, може би е добър избор. Но в самото село и на централния плаж не ви препоръчвам да ходите.

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 02:13 от Nusha

# 25
  • Мнения: 188
Върнахме се вчера от х-л Роза, същото си е като миналата година  Peace

# 26
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Върнахме се вчера от х-л Роза, същото си е като миналата година  Peace
Франческа,  вие в стая ли бяхте или в апартамент? Гледам, че сте 4 човека, и ние сме така.Казаха ми, че няма свободни апартаменти, а в стая ще ни бъде много тясно. Така ли е?

# 27
  • София
  • Мнения: 581
Върнахме се вчера от х-л Роза, същото си е като миналата година  Peace
.
 Peace

# 28
  • Мнения: 694
А хотел "Роза" не е ли твърде далеч от плажа? Като четох за него пише, че се ходело  750 м до градския плаж, а този, който е по-близо е неохраняем.споделете - на мен офертата ми се струва примамлива.А стаите ка са??

# 29
  • София
  • Мнения: 2 181
А хотел "Роза" не е ли твърде далеч от плажа? Като четох за него пише, че се ходело  750 м до градския плаж, а този, който е по-близо е неохраняем.споделете - на мен офертата ми се струва примамлива.А стаите ка са??
Да,центалния плаж е далече,но той и без това не става за плажуване,този който е не охраняем също не става.Почти всички ходят на къпмпинг Градина Peace

Общи условия

Активация на акаунт