Черноморец

  • 16 318
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 719
Искам да питам момичетата, които са били в х-л Роза и с две деца.
Какъв тип стая наемате, двойни разширени ли, апартаменти??
А цените на апартаментите какви са, не се ориентирам от сайта?

# 46
  • Мнения: 2 631
Били сме два пъти там.
Единият път бяхме в стая със спалня, на която спахме с дъщеря ни, а синът ни беше в отделна стая на самостоятелно легло.
Втория път двете деца бяха на разтегнати фотьойли, и четиримата в една стая.
Не сме правили уговорки, стая или апартамент искаме - така ни настаниха.
Спалните им са много големи, но с малко разстояние м/у двата матрака, т.е. ако детето спи там - трябва да попълвате с одеало.

За цените апартамент - стая - не знам. Питайте агенцията.

Много сме доволни от "Роза".  Peace Върнахме се преди 5 дни от там.

От самия Черноморец не съм очарована, но не съм и очаквала повече. За 7-дневния ни престой само веднъж сме били на разходка из селото. През останалото време - в х-ла, на плажа на Градина и веднъж в Созопол.

Приятни морски почивки на тези, на които все още им предстоят! Party

# 47
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте момичета,
снощи си върнахме от хотел "Роза"-Черноморец
и ето отзиви
-хотела отговаря на звездите си/според мен/
-храната беше на добро ниво/като изключим обяда/
-в целия комплекс се подържа добра чистота
-в последния ден се развали бусчето което ходи до Градина,но веднага намериха други 2 и ни извозиха.
За тези пари условията бяха добри.Това е от мен,весело изкарване на всички почиващи! Peace

# 48
  • Мнения: 2 126
Върнахме се от Черноморец преди 3 дни и повече НИКОГА мой крак там няма да стъпи.Сега като си помисля за там единствените думи които напират в мен са простотия,селяния,мърсотия.......................и още много ама спирам Sick Единственото добро нещо беше вилата в която спахме Peace

# 49
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ние пък се върнахме в събота от Черноморец. Естествено, като всеки път, отново ми хареса. Тихо и спокойно е. Вечер може да се наспиш без да чуваш от различни места музика, викове или крясъци.
Единствено имахме проблем с хотела, който бяхме резервирали - хотел "Невен". Не ни хареса апартамента, в който искаха да ни настанят. В едната стая имаше малка спалня, а в другата 2 разтегателни фотьойла и това цялото за 60 лева на вечер. След около 1 час и половина търсене си намерихме по-голям апартамент от този със спалня и 2 легла за 55 лева.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Върнахме се от Черноморец преди 3 дни и повече НИКОГА мой крак там няма да стъпи.Сега като си помисля за там единствените думи които напират в мен са простотия,селяния,мърсотия.......................и още много ама спирам Sick Единственото добро нещо беше вилата в която спахме Peace
Съчувствам ти за плажа, който сте избрали (от снимките в подписа го видях), това наистина е най-ужасния плаж Sad Ние почиваме в Черноморец, но НИКОГА не ходим на централния плаж  Sick Ходим на плажа на къмпинг "Градина", който е страхотен  Peace А вечер - в Созопол, който е на 7 минути от Черноморец  Peace
За почивка е добре в Черноморец, но плажа е кофти много, а развлечения няма. На друг плаж през деня и в Созопол вечер  Sunglasses

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Почивахме в Черноморец. Плажът е ужасен наистина. За пръв път почивам там и не съм очарована. Хареса ми само вилата в която бяхме отседнала-Ниция. На плаж ходихме на Градина или на Каваците. Отначало 2 дни бяхме на Вромус, но е страхотна мръсотия и ни хвана епидемия дори.
Селцето е малко  а имаше доста туристи. Претъпкано беше навсякъде. Не бих почивала отново там.

# 52
  • Мнения: 332
Миналата седмица бяхме на Черноморец в.с. СВ.Никола. Самият комплекс е страхотен, но плажа е отврат, супер мръсен, а във водата има огромни медузи. Та ние ходихме на плаж в Созопол и използвахме главно басеините в комплекса. Ето малко фото:
http://media.snimka.bg/0456/007167978-big.jpg
http://media.snimka.bg/0456/007167943-big.jpg
http://media.snimka.bg/0456/007167918-big.jpg

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е, че то като ще се използват басейните само защо трябва да се  ходи чак до морето на почивка. А на Созопол плажа е добър наистина.

Общи условия

Активация на акаунт