Каква козметика за новородено?

  • 23 415
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Аз ползвам на Мустела 2в1, 500мл е и е супер икономично,към 17-18лв е,но ще забравиш кога си го купила.Това ни е вече 3та туба и сега като свърши,мисля да взема от Бюбхен,та да видя защо толкова го хвалят Wink Hug
За мазане-с какви ли не марки-Нивеа,Джонсън,Чико,Мустела и да... Нивеата никак не е лоша,но като ни изписаха около месец го мажех с преварен на водна баня зехтин и бебо беше един такъв мазен  Laughing След това,незнам кой дявол ме накара да го намажа с мас и така жестоко се изби....аз лично не я препоръчвам.
А за подсичане ми изпратиха от Англ някакъв,но в последствие си купих Здраве и от него съм най-доволна.
Леко раждане и много,много късмет Peace  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 900
В началото бях купила Бюбхен, после пробвах Клоран, но най-доволна съм от Мустела. Дори я ползвам и за себе си. Peace

# 17
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Започнах с Нивеа,но педиатърката ме посъветва да мина на Бюбхен-доволна съм,също съм чувала,че Клоран е хубава марка,но са скъпи продуктите

# 18
  • Мнения: 196
Имам приятелка,която ме предупреди да не купувам НИВЕА в никакъв случай,защото нейното бебе много се изрива от нея,а и не само нейното,а на всичките й познати мами.Нещо като алергия.Затова аз лично за себе си съм решила да не купувам НИВЕА.

# 19
  • Мнения: 1 335
Ползвам козметика на Мустела от първия ден у дома и съм много доволна.

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Себа мед и пенатен крем за дупето

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Аз използвах Джонсън и Нивеа Peace

# 22
  • Мнения: 4 753
Различни - мустела, чико, хип... според както дойде....

# 23
  • Мнения: 8 917
Мустела и Бюбхен. Нивея също не е толкова зле.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 222
Аз ползвам на МУСТЕЛА.По скъпа е,но е много хубава
Peace Вече 9 месеца я ползвам и не съм имала абсолютно никакви проблеми с нея.

# 25
  • Мнения: 33
Клоран за дупето,а иначе на Нивея за тялото дори и сапунчето.Пробвах на Бибхен сапун,но му изсуши кожата.

# 26
  • Мнения: 994
Аз харесвам Мустела.

# 27
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Никаква. В началото къпех само с вода. Сега вече ползвам шампоан Джонсън веднъж в седмицата. Не мажа с нищо след баня. Имам един Пенатен за подсечено дупе, който ползвах само когато  наистина бе подсечено. Откакто смених памперсите, които правеха проблем, вече и него не ползвам.

# 28
  • Мнения: 991
Никаква. В началото къпех само с вода. Сега вече ползвам шампоан Джонсън веднъж в седмицата. Не мажа с нищо след баня. Имам един Пенатен за подсечено дупе, който ползвах само когато  наистина бе подсечено. Откакто смених памперсите, които правеха проблем, вече и него не ползвам.
Аз също смятам, че трябва да се ползва възможно най-малко козметика за бебета.

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ползвала съм Нивеа не е имало проблем.Сега съм взела Бюбхен измиващ гел и тоалетно мяко.Доволна съм. Peace

Общи условия

Активация на акаунт