Господари на ефира срещу Шоуто на Слави

  • 6 864
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
леле как съм го изтървала това чудо  newsm78 заинтригувахте ме много  hahaha

http://www.vbox7.com/play:dc0d36fd

# 16
  • Мнения: 1 967
леле как съм го изтървала това чудо  newsm78 заинтригувахте ме много  hahaha

http://www.vbox7.com/play:dc0d36fd

ммдаа  newsm78   #Crazy

ето и това:
http://www.vbox7.com/play:16f3d9ab

конфликт  #Crazy

# 17
  • Мнения: 2 759
...обещаваш в ефир и после, ако някой попита пак в ефир що не си изпълнил обещанието - било уронване на престижа, айде беее...
Не харесвам шоуто на Слави, отдавна не го гледам, ако случайно съм превключила на него, най-много да се загледам в Краси Радков. Ужасно ме подразни Росен Петров с надменността си, толкова ли беше трудно да кажат, така и така, Слави се разболя, отложиха се ангажиментите, съжаляваме, че не сме предупредили и щяха да излязат от положението с гордо вдигнати глави. Ама нееее, кои са те, че да се извиняват на някакви си деца там неизвестни, ще ги съдят! Евала на Магардич за решението, съмнявам се след това да се стигне до съд, ще е голяма излагация за Трифонов и сие, особено ако загубят хипотетичното дело... Сигурно ще потулят случая как добрият Слави се смилил и решил да не ги съди (по-умният ход). Другият вариант да го приемат "на чест" как ще посмее някой "самозабравил се" да каже нещо за тях, ма за тях само хубаво може  Crazy И ще почне Слави всяка вечер да дудне в шоуто против танцьорите и "господарите",  пускайки стандартните тъпи опити за иронизиране  Tired
                    Peace  Искам да има дело, и да спечели този, на чиято страна е правото.

# 18
  • Мнения: 419
Тия са е***** наглеците. #Crazy #Crazy #Crazy Sick Sick Sick Слави и сие наистина са се самозабравили  doh

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Айде не ставайте смешни всички бе.
Господарите размахват разни членове от закона дето са само за прах в очите баламите като вас.
Ей го на:
Цитат
Чл. 369. (Ал. 1, изм. - ДВ, бр. 12 от 1993 г.) Публичното обещание за награда за най-добро извършване на определена работа (конкурс) задължава да се изплати обещаната награда на лицето, чиято работа е спечелила конкурса.

Решението на въпроса, дали представените работи отговарят на посочените в конкурса условия, както и сравнителното оценяване на работата, се извършва по определения в обявлението начин.
Когато бъде признато, че участвуващите в работата лица еднакво заслужават наградата, тя се разделя по равно между тях.
По този член единствено Метин Енимехмедов може да съди Слав и то ако не му беше дал ферарито.

На мен колко работи са ми обещавали политиците ни. Да ме оправят за 800 дни, да живея в Швейцария на Балканите ... еххх да знам да ги съдя ... нали обещанието на политика е публичен договор, да взема да ги погна по ЗЗД  ли Joy Joy Joy Joy

То народа за туй е рекъл, че обещаването не е като даването  Twisted Evil


Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 21:37 от Ян Бибиян

# 20
  • Мнения: 4 435
Абсолютно се присъединявам към мнението на Ян Бибиян .

# 21
  • Мнения: 2 353
  1. В "800-те дни" не става дума за конкурс.
  2. Слави обеща на всички, достигнали последния етап от конкурса, така че няма какво да се измъква и то с глашатай.
  3. Какъв е смисълът от едно обещание, ако то може да се изпълни,но  може и да не се изпълни?
  4. Защо обещаващите имат права, а хората, на които е обещано не?

# 22
  • Мнения: 2 577
АКо няма документ, договор, който да са подписали участниците, че ще снимат клип и че ще участват в турне, нямат право/ чисто юридически/ да си търсят правата.
Друго е моралното им право, ама то в днешно време на голи думи кой вярва... Laughing

# 23
  • Мнения: 2 353
  Т.е. думите нямат никакъв смисъл ако не са правно-юридически обвързани и Слави няма за какво да ги съди, а Росен Петров си размахва членовете, колкото и да са те?

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
  Т.е. думите нямат никакъв смисъл ако не са правно-юридически обвързани и Слави няма за какво да ги съди, а Росен Петров си размахва членовете, колкото и да са те?

Думите имат смисъл, защото бат' Живко е декларирал да спазва условията, които са му зададени от продуцента и сега ги наруши. Затова ще си понесе отговорност, ако съдът прецени. Обещанието на Слав, ако не е документирано черно на бяло и под това да има подпис и печат на 7/8 няма юридическа стойност (поне доколкото съм запозната аз Wink )

  1. В "800-те дни" не става дума за конкурс.

Верно! А изборите какво са? Wink Не са ли вид конкурс с награда кокала на властта, м?

# 25
  • Мнения: 721
  1. В "800-те дни" не става дума за конкурс.

Верно! А изборите какво са? Wink Не са ли вид конкурс с награда кокала на властта, м?


Перфектно казано  smile3501

# 26
  • Мнения: 2 759
...бат' Живко е декларирал да спазва условията, които са му зададени от продуцента и сега ги наруши.
                    Убедена ли си? Как ги наруши точно?

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е....на този първото място и ферарито  не му ли стигнаха......,пази боже ,,сляпо,, да прогледне.....или му е малко славата....!?Като гледам никой не е пожелал да го лансира някъде....

# 28
  • Мнения: 240
k.a.l.i., бъркаш човека...

# 29
  • Мнения: 3 634
Само си представете, точно като по филм влиза Слави с 10 адвокати и Живко, който не си е издухал носа, с 1 лелка-кондукторка. Кой ще спечели?

Аз съм на страната на Шоуто на Слави, а НТВ са п*******чета защото постоянно се плюят едни други. Къде видяхте накой от БТВ в ефир да компрометират умишлено колега?!  Naughty

А и "Господари на ефира" и "Сигнално жълто" са вече на едно ниво.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 08:55 от Dante

Общи условия

Активация на акаунт