Отглеждам си прасенце,а не детенце.

  • 3 321
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 467
Hakiba, мерси за пояснението    bouquet
Няма кой да си види грешките  ooooh!
Хич и не съм разбрала за що иде реч  Embarassed
 Hug

# 61
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 До някъде се успокоих,че не само моето е такова,ама това не ми помага никаааааааак.
 arrows,от градината не се оплаквам.Госпожите често ми се извиняват,че се е окаляла и са я преобличали.Че аз съм само с нея и кака и,и пак не мога да я опазя,та те ли ще опазят 20 деца. ooooh!
 За носене на дрехи,нося.Ноооооо...,не я преобличам,защото след няма и 10 мин. резултата ще е същият.Доволно ухилено циганче-цялото омърляно,с черно лице и блестящи от гордост очи,че е намерила поредния огромен бръмбър.Каката изпада в потрес и ужас като я види да се доближава до нея с някое насекомо в ръка.Търчи с писъци,пък малката казв,че бръмбарите са и приятели/и мравките,и червеите и охльовите  ooooh!/ и всеки намерен го кръщава.И в джобовете можеш да намериш такива.

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 17:24 от Фантичка

# 62
  • Мнения: 7 430
....ох, все едно описваш малкия ми син ooooh!
Той постоянно е в някой дупка, взима червеи, буболучки и всякакви твари дето се разхождат из градината, започва да ги показва, смачква ги...Излизаме от в къщи, той бяга, пада и веднага е омацотен...ами какво да го правя, пак да го преобличам ли ooooh!
Като яде все иска да го бърша, а много се мацоти  Tired Преди се изнервях, но сега вече не се ядосвам... Wink

Да са ни здрави, а другото не го мисли Peace
Ще поотрасне и ще видим, че ще започне да се пази Hug

# 63
  • Мнения: 2 829
Фантичка, разбира се, че няма смисъл постоянно да преобличаш. Аз се старая да купивам шарени дрехи, в сивкаво кафеникави цветове, със щампи и състарен вид. По тях по-малко личат петната Grinning Като изсъхне калта (сладоледа, шоколада, банана или неизвестната субстанция с която се е омърлял) по дрехите-изтупвам  Grinning Когато му мия лицето и ръцете с мокра ръка позабърсвам най-ясно виждащите се мръсотии. След ставане от сън винаги обличам нов комплект дрехи (същите гащи, но нова блуза, панталони, чорапи...)
Повече се вглеждам в блесналите очи и когато го чувам как весело се кикоти мръсотията по дрехите някакси избледнява Hug Аз си го харесвам такъв-любопитен, жизнерадостен, свободен от грижи... Не искам отсега да му насаждам предразсъдъци (тук не се сяда, това не се пипа и т.н.). Нека изследва света и опознава всички мръсни работи, нека е безгрижен и спокоен, че мама няма да му се кара за глупости. Има много неща на които държа (да не удря хората, да не пипа в контактите, да не прави напук, да не се тръшка и реве, да поздравява и казва "моля" и "мерси" и т.н.), но да се пази чист не е сред приоритетит ми. Сигурна съм, че мръсно дете, което се държи възпитано и любезно ще направи много по-добро впечатление от блеснало от чистота, което се държи невъзпитано. Та не се притеснявам как изглежда в очите на хората.

# 64
  • Мнения: 730
Не се ядосвай, почти всички са така. Сега се сетих за сестра ми като беше на ясла, всеки ден като отивахме да я вземем все беше преоблечена с друго, защото като и остане нещо от яденето и тя си го слагаше в джобовете за в къщи. Е, таратора и супата също се беше опитала да ги сложи в джобовете. Да не говорим, че по улиците обираше де що види- фасове, камъни, всевъзможни боклуци и си представи до в къщи на какво прилича. Майка ми переше нон стоп.

# 65
  • Мнения: 2 448
Ами като по малък се цапаше в рамките на нормалното за всяко дете, сега е по скоро чистник. Което само може да ме радва. Единствено обича да кара колелото през локвите, но за щастие калниците спасяват положението.

Общи условия

Активация на акаунт