Как се справяте с храненето когато сте на почивка /хотел/?

  • 1 856
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 854
Абе и аз така си мислех, да си набавя бурканчета, ама тя сигурно ще изяжда по 3 на ден (зеленчуково, плодово, каша) та за 10 дни 30 бурканчета поне трябва да взема  Shocked
Но явно така ще трябва да правим Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Купи за всеки случай пюрета. Като беше малка навсякъде разнасяхме с нас пюретата й  Crazy

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Живеем в Сл.Бряг и нямам никакъв проблем с отглеждането на детето ми.
Пюрета, каши, сокове, млека има във всеки хранителен магазин (големите).
Ако не в магазин, ще ги намериш в аптека.
Не е нужно да мъкнеш от вкъщи.
Приятна почивка Laughing

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кашонче с пюрета, АМ и каши. Ако изпаднеше нещо подходящо на място - давах, ако не - бурканчето и готово.
Peace

бих добавила и пасатор  Wink

# 19
  • Мнения: 6 442
За Аптамила си е вярно-мноооого трудно може да се намери в малък град.Има го понякога в аптеките,но много рядко.Същото се отнася и за пюрета на Хи,Сънвал,Бебевита,Гербер..

# 20
  • Мнения: X
Аз бих си взела всичко - ако има, ок, но ако няма?
Пък и с дете на тази възраст е по-лесно, взимаш всичко готово и така, а с по-голямо или трябва да му готвиш или разчиташ на заведенията....даам.....тази година ходихме с дъщеря ми, точно на три - всичко яде, каквото и ние, никакъв проблем....а най-лесно е с бебе, което е само на мляко или само с едно заместено хранене.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
До сега сме носили всичко необходимо от къщи. от пюретата, кашите, АМ, сухари, грис и т.н....чак до стола за хранене...предпочитам ад се наслаждавам на почивката вместо да се чудя къде да търся храни, че да са му и любимите....и да си късам нервите...по-добре всичко в торбата, в багажника и това е....

# 22
  • София
  • Мнения: 932
И ние ще сме на море тази година, точно когато дъщеря ми ще е на годинка и месец. Мисля да й взема пюренца от тук, макар че мисля че ХИПП ще има и на морето , но не знам с каква цена  Laughing. Иначе, когато преценя че може и е подходящо и за нея, ще й давам и от нашата храна. А и аз още я кърмя  и лятото мисля да не спирам та и всичко да ми откаже , поне знам 100% , че това никога не ми го отказва  Grinning

# 23
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Първата година, когато малката беше на 1год. и 2мес. носех само детска кухня. Последната седмица преди да заминем взимах двойна доза, слагах всичко във фризера и като тръгнагме всичките манджи в един плик, а плика в жабката (тя беше хладилна, другият вариант е в хладилна чанта). Манджорляците стигнаха безпроблемно до хладилника на апартамента, който бяхме наели за почивката и така си реших проблема. Всичко останало - каши, памперси, плодови пюрета и т.н от морето - все пак и там хора живеят, осеен това не сме ходили на някое затънтено място, именно заради детето и затова не виждам смисъл да влача всичко от вкъщи.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Миналата година когато ходихме на море малката беше на 5 месеца-носех АМ,пюрета,каши,стирлизатор,бързозавираща кана....абе много работи,но всички ми бяха необходими  Peace

# 25
  • Мнения: 610
Ходихме на море когато Ванса беше на 10мес.Бяхме купили готови пюрета и всичко беше ОК.Почивката беше страхотна и не съм съжалявала дори за миг. Peace

# 26
  • Мнения: 625
вземи пюрета.аз обаче ако бях бих помъкнала пасатори и ....моето диване не яде готовите зеленчукови пюрета Mr. Green

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Носех пюрета, каша и електрическа кана.

# 28
  • Мнения: X
Миналата година ходихме два пъти на море и още няколко пъти сме спали на хотел с малкия...не съм изпитвала затруднение с харенето му,по простата причина,че винаги предварително си парвя меню-пюрета,каши/инстантни/,сокове,дори овесените ядки и сухара си ги правех предварително в купички/пластмасови с капак/ на дозички-само да добавя водата и сиренцето и закуската е готова....Вярно е,че където и да идете-все хора живеят и има магазини,но аз рпредпочитах да съм си готова/а и оттук си купувах каквото той по-принцип си ядеше и харесваше/,също и пампите и кърпите оттук си влачех,но като сме с кола-все успявахме и тях да набутаме в нея.Единственото нещо коетобих ти препоръчала е да си вземеш е електрическа кана-освен за кашите и чайчетата с нея ще имаш винаги преварена вода,ще можеш да я ползваш и за притопляне/на водна баня/,с врялата вода можеш да стерилизираш биберони и шишета.........,на нас в единия хотел ни се случи да няма вода-та и топлехме минерална и пак го измих бебока.

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 23:12 от Анонимен

# 29
  • Мнения: 199
И ние ще ходим на море,бебка ще е  на 10 месеца и вече съм решила, че ще си взема всичко от тук - пюрета,каши,мляко + каната, разбира се  Grinning

Обаче ме тормози един друг въпрос и за да не отварям друга тема ще попитам тук:

Момичета, споделете как процедирахте с плажа - по кое време на деня и по колко е подходящо за толкова малко дете???

Общи условия

Активация на акаунт