Как се справяте с храненето когато сте на почивка /хотел/?

  • 1 867
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 634
Момичета, споделете как процедирахте с плажа - по кое време на деня и по колко е подходящо за толкова малко дете???

Ние ще стоим предимно на басейна в хотела. При тази мърсотия по плажовете не ми се иска пясъка да е в устата. Закусваме в 8 и в 11 ще се прибираме в хотела. После от 17 до 22, че тогава се къпеме и си лягаме.

# 31
  • Мнения: X
Момичета, споделете как процедирахте с плажа - по кое време на деня и по колко е подходящо за толкова малко дете???

Ние ще стоим предимно на басейна в хотела. При тази мърсотия по плажовете не ми се иска пясъка да е в устата. Закусваме в 8 и в 11 ще се прибираме в хотела. После от 17 до 22, че тогава се къпеме и си лягаме.
Наистина сутрин до 11 и следобед от 17 нататък е подходящо....ако има детски басейн в хотела-идеално,но и тук мога да дам един съвет-вземете си надуваем басейн/малък/ и си го пълнете с вода-да не е в общата,че е мръсна/......или има едни надуваеми лодки-наш Иво откарваше в тях повечето време-особенно в лодката-който и да влизаше във водата-получаваше лодката с въженцето и Иво в комплект.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Аз купувам и си нося всичко, което ми трябва за храненето. Същото правя и с лекарствата - нося за всякакви болежки.  А ма то май и за дрехите и играчките се отнася същото. ooooh! Ние често пътуваме  и мъжът ми се шегува, че е по-лесно да направя списък на нещата, които няма да вземаме - ще е по-кратък hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 2 296
Купи пюрета, че там няма голям асортимент, не знам къде ще бъдете, де, но ще ти е по-спокойно. Ние тая година ще сме на по-обща храна, ама сигурно ще взема и бурканчета за всеки случай.
И аз така мисля да направя.
Миналата година беше лесно-на почти 4 м. беше,само на кърма.
Ще наблегна на бурканчетата.

А преди 2 години в Созопол имаше детска кухня,наши познати от там взимаха за детето,
докато бяха на море.Ако някой ще ходи там,за информация.
Сега не знам дали има още. Peace

# 34
  • Мнения: 502
е момичета и ние сме на море това лято. много ползени ми бяха вашите отговори. и аз като повечето от вас се притеснявам и ще помъкна всичко необходимо. надявам се всичко да е наред, че мойто зверче е много капризно Laughing, но и на мен ми се ходи на почивка! смятам и пюрета, каши, памперси да си набавя предварително, че и кошарата може да вземем даже. само се чудя как ще се събере в колата но нали съм си изобретателна мисля всичко да натъпча. иначе другия месец ще ходим на почивка в арбанаси и за там вече съм си обмислила менюто. разчитам че в търново ще има всичко необходимо, така че няма да мъкна бурканчета. със сигурност в пикадилито в мола и трябва да е добре заредено за бебета.

# 35
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
elisinia   по принцип в хотелите им кошарки и столчета за хранене, просто като решите предварителни се обадете и кажете, че искате Peace

# 36
  • Мнения: 756
а къде ги храните -преди не съм се заглеждала , но няма столчета за хранене ....и това ли да нося

# 37
  • Мнения: 3 634
а къде ги храните -преди не съм се заглеждала , но няма столчета за хранене ....и това ли да нося

Имам впечатления само за хотелите и там има столчета в ресторанта.

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
но няма столчета за хранене ....и това ли да нося
има, има Peace

# 39
  • Мнения: 700
Миналата година на морето (Несебър) ми направи впечетление, че е пълно с детски магазини. Всякакви млека, каши, пюрета, пампи.
Първото ни море беше на 1,8 години - хапвахме си супи, месце, салатки, абе хранеше се с нас. Лятната количка ми вършеше чудесна работа, сядахме на открито и я храних в нея.

# 40
  • Мнения: 239
Водих детето когато бе6е на 1г.1м бях си взела всичко предварителна.
Носих и ел.кана и какво ли още не.

По-добре се застраховай за всеки случай

# 41
  • Мнения: 1 671
Миналата година пратих детето на море с майка ми и баща ми и бях купила готови пюрета, каши и какво ли още не. Майка ми носеше ел. кана да преварява водичка. Детето беше на 8-9 месеца.
Когато беше на 6 месеца го водихме в Родопите с мъжа ми - носехме само леглото и пюрета (още кърмех). За къпането не взехме ваничка - аз го държах, а мъжа ми го изкъпа, а го хранех в столчето за кола.

# 42
  • Мнения: 489
С готови пюрета.

# 43
  • Мнения: 1 049
И аз си носих готови пюрета и АМ. Храних я в количката  Wink за какво ти е столче за хранене, нали все пак не сте за дьлго.  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 44 226
И аз си носих готови пюрета и АМ. Храних я в количката  Wink за какво ти е столче за хранене, нали все пак не сте за дьлго.  Hug

ух, то май само ние мъкнем столче...за дълго, за кратко, на първото море не го бяхме взели и детето почти не яде..., свикнало си е в стола и да гледа филмче, та втория път го взехме стола + лаптоп и си яде нормално....нещо не ме кефи и без това слабичкото ми дете да не яде по 1 седмица...та за това си го носихме....

Общи условия

Активация на акаунт