А какво ви е отношението към Американския народ и държава?

  • 4 345
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 395


 Joy Joy Joy В много щати е забранено пушенето. Бях забравила какво е мириз на цигари на обществено място докато не видях "стаичките" на летището в Мюнхен.

Цитонамазка + преглед е $ 60-$ 70 (заплатата, която посочваш ти е около 110/ден). За по- сериозни заболявания може наистина да си цял живот длъжник на болницата.



Niki1  сумата от 2500$ за гинекологичен преглед и цитонамазка е сумата,която беше поискана на моя прителка с която бях по време на самия преглед- тя не беше осигурена и това беше крайната цена на болницата( не е било в частна клиника, а нормална болница).

# 32
  • Мнения: 2 563


 Joy Joy Joy В много щати е забранено пушенето. Бях забравила какво е мириз на цигари на обществено място докато не видях "стаичките" на летището в Мюнхен.

Цитонамазка + преглед е $ 60-$ 70 (заплатата, която посочваш ти е около 110/ден). За по- сериозни заболявания може наистина да си цял живот длъжник на болницата.



Niki1  сумата от 2500$ за гинекологичен преглед и цитонамазка е сумата,която беше поискана на моя прителка с която бях по време на самия преглед- тя не беше осигурена и това беше крайната цена на болницата( не е било в частна клиника, а нормална болница).

$180 миналия декември за същите услуги. После горенето на раничката беше $300. Има всякакви цени, няма горна граница при скъпарските лекари (все едно дали са в частна практика и някаква друга услуга).

# 33
  • Мнения: 2 381
Значи са вдигнали цените  Laughing (нямах застраховка 2002), но $ 2500 за цитонамазка просто не мога да повярвам (каквато и да е болница). Дори център на Чикаго или Ню Йорк. Богатите може да имат пари, но не са глупави чак толкова.

Сега се сетих и друго - може и да е имало такава сметка, ако е имало неплатени сметки от преди това т.е. това де е бил баланса до момента.

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 19:10 от Niki1

# 34
  • Мнения: 2 032
Малий. Цената на цитонамазка е определяща за отношението към цял народ, пък и към държавата.

На мен пък кафето в Старбъкс не ми харесва и скъпо ми се чини, дали да не взема да намразя целия хамерикански народ.

Холограма. Ти прочете ли и въпроса към нея, и отговора на Хилъри, преди да цитираш избирателно.

# 35
  • Мнения: 1 072
Холограма. Ти прочете ли и въпроса към нея, и отговора на Хилъри, преди да цитираш избирателно.

Хехе, Алиса, днес си във форма.  Grinning   afwitch
А ти прочете ли поста на девойката, споменала първоначално цитонамазката, преди да й вмениш "отношение" към цял народ?  Grinning

# 36
  • Мнения: 2 032
Плетяща девойко, не разводнявай смислената тема. Която иска от нас да изразим отношение към цял народ. А и държавата, дето са си спретнали.

(А какво е твоето отношение към бутанския народ и държава, а.  Twisted Evil)

# 37
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636

И аз така пък, после ще се изкажа! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 072
Уважавам ги и ги ценя точно заради отношението им към бутаниката и държавната политика в тази област. Може да е слаборазвита, но важното е, че се чувстват щастливи.  Grinning Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 386
Никога не съм била в Америка. Запис, интересно инфо! Hug Hug
Само знам, че Американски и Американец се пишат като български и българин - с малки букви. Подробности!  Hug  Hug

С нетърпение чакам мнението на кръци. В русофилската тема научих много и от нея.  Hug


 Hug Hug Whistling Whistling

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 21:21 от Evanescent

# 40
  • София
  • Мнения: 2 623
Уважавам амеркиканците и Америка,
затова, че страна с 200 годишна история
е сила номер 1 в света  Naughty
Много неща ми харесват, както и много
не харесвам.
Ако трябва да избирам между България
и САЩ бих избрала САЩ  Naughty

# 41
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Кумовете ни са американци. Уважавам ги, много.
Но това не означава, че са ми на сърце американският народ и държава.
Същото важи за всеки един народ и държава.
Не обичам генерализирането и обобщението.

Много ми е интересно какви отговори ще има по тема от сорта "Какво ви е отношението към българския народ и държава" Laughing

# 42
  • Мнения: 7 002
Имам негативно отношение към държавата САЩ заради външната и политика.
Хората не ги познавам, за да имам мнение.

# 43
  • Мнения: 5 370
Имам негативно отношение към държавата САЩ заради външната и политика.
Хората не ги познавам, за да имам мнение.
И аз като Еовинова мисля.

# 44
  • Мнения: 8 163
Следя с любопитство  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт