бихте ли станали съучастник

  • 3 241
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Алиса мила, като не можеш да разбереш за какво е темата, недей да пишеш в нея  Peace

Вемби, скъпа  Mr. Green, не ми отговори на въпроса, как очакваш аз да отговоря на твоето мило казусче?

# 16
  • Мнения: 5 228
Веднага убивам мъжа ми, набутвам го в багажника и моля първия труп да ми помогне да се отърва. Обаждам се на Mi6ina за съвет как да не оставя следи.

# 17
  • Мнения: 649
Веднага убивам мъжа ми, набутвам го в багажника и моля първия труп да ми помогне да се отърва. Обаждам се на Mi6ina за съвет как да не оставя следи.

 Joy  Joy  Joy  Joy  hahaha

# 18
  • Мнения: 15 894
Алиса мила, като не можеш да разбереш за какво е темата, недей да пишеш в нея  Peace

Вемби, скъпа  Mr. Green, не ми отговори на въпроса, как очакваш аз да отговоря на твоето мило казусче?


значи обяснявам - темата я пуснах, след като гледах един филм, в който мъжа беше убил човек и искаше от съпругата си да му помогне да се отърве от трупа и да заличат следите. тогава се запитах аз как бих постъпила в такава ситуация. и тъй като не можах да си отговоря, реших да пусна тема.
СЕГА СТАНА ЛИ ТИ ЯСНО ЗА КАКВО Е ТЕМАТА ИЛИ ДА ПОЯСНЯ НАНОВО?

А ако бащата на децата ви е убил нечие дете?
Ей-така, блъснал го и го премазал на пешеходна пътека например, напъхал го е в багажника и сега ви моли да му помогнете да скрие трупчето. А, от него също лъха и на алкохолец...  Whistling
Е, скъпи мами?  Twisted Evil

е в този случай едва ли бих му помогнала  Naughty

# 19
  • Мнения: 2 448
Аз не претендирам да съм съдия и да раздавам правосъдие за всички. Пристрасна съм за моите хора и добри ,лоши съм за тях. Изобщо няма да питам как, защо и т.н. То по тази логика и сина ми утре ще направи нещо лошо и него ли да предам?! newsm78

# 20
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
 rotfImbo
не се стърпях,просто ми стана ужасно смешно,иначе по темата да бих помогнала

# 21
  • Мнения: 516
Мдаа- много филми, малко книги.

# 22
  • Мнения: 152
е в този случай едва ли бих му помогнала  Naughty
а каква е разликата ако е голям човек? newsm78
Не разбирам - честно. То и за това дереджето ни е такова де...
Изобщо не ми побира главата как е възможно да прикриваш убиец...пък който и  да е той!

# 23
  • Мнения: 2 032

СЕГА СТАНА ЛИ ТИ ЯСНО ЗА КАКВО Е ТЕМАТА ИЛИ ДА ПОЯСНЯ НАНОВО?


Не, викни по-силно.

А пък аз гледах един филм, в който един сериен убиец си хапваше черния дроб на жертвите си, и го поливаше с кианти.
Запитах се дали това е добра комбинация за виното, загложди ме съмнението, че бургунско би вървяло по-добре. Дали да не пусна тема, че няма да мога да заспя от съмнения кое вино е правилният избор?

# 24
  • Мнения: 15 894

СЕГА СТАНА ЛИ ТИ ЯСНО ЗА КАКВО Е ТЕМАТА ИЛИ ДА ПОЯСНЯ НАНОВО?


Не, викни по-силно.

А пък аз гледах един филм, в който един сериен убиец си хапваше черния дроб на жертвите си, и го поливаше с кианти.
Запитах се дали това е добра комбинация за виното, загложди ме съмнението, че бургунско би вървяло по-добре. Дали да не пусна тема, че няма да мога да заспя от съмнения кое вино е правилният избор?

не знам, но определено смятам че си сбъркала темата, така че ако обичаш спри да пишеш в нея.

# 25
  • Мнения: 2 032
Ама как, нека да сме подготвени за тази, хм, неминуема житейска ситуация.

Значи, пускам първо тема в ДиС: „Как се премахват петна от кръв?”

После се завъртам из Красива Мама за тема „Коя козметика да използвам за прикриване на синини и отоци? и „Обичате ли да гримирате мъртъвци?”

След което купувам от Продавалника някои чистички, макар и ползвани, дрешки.

Пиша в Здравословния „Помощ! Стресирана съм” и след като разбера как да се взема в ръце, преобличам и гримирам трупа.

Понеже следя темата „Всичко за Египет”, знам как се мумифицира. Прилагам техниката.

Откривам мамите, чиито мъже пътуват (то си има тема), избягвайки тези с мъже- полицаи (за които също си има тема!). Предлагам им моето ново изобретение: чучуло на мъж, слагате го до вас в колата и пътувате спокойно, даже и през нощта/извън града. Настава бясно наддаване, печеля много пари.

Давам ги на селинджър да ми ги инвестира и той ми ги затрива в нЕкви треторазрядни облигации. Усмъртявам го и пак се започва, с нов цикъл теми, пиша: „Как се премахват петна от кръв?” и т.н.

За всичко необходимо си има теми.
Ето, отрепетирахме и тази ситуация.

# 26
  • Мнения: X
Не се знае какво може да му дойде на човек до главата, така че изобщо не знам бих ли, не бих ли. Имало е случаи, в които съм отказвала съучастничество в нещо което не одобрявам, въпреки чувствата си към даден човек, но и може би точно в старанието си да му покажа,че не искам да виждам как съсипва живота си. Съответно по-вероятно е да не стана съучастник на преднамерено, умишлено престъпление....иначе нищо не мога да твърдя със сигурност. Дето се вика, Пази Боже от такива работи Praynig Peace

# 27
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Офффф, настръхнах малко! newsm17 Пу, да чукна на дърво, никога да не изпадам в такава ситуация! Но наложи ли се, звънкам на приятелката ми, има транспортна фирма и ще ми услужи с някое багерче или булдозерче newsm48

# 28
  • Мнения: 25 892

После се завъртам из Красива Мама за тема „Коя козметика да използвам за прикриване на синини и отоци? и „Обичате ли да гримирате мъртъвци?”


Аматьорка!   Crossing Arms
Темите в КМ ще са: "ПОМОЩЩЩЩЩ!!!! Коя марка грим за мъртвец?!?!?!??!!", "Покажете си труповете!!!!", "Препоръчайте ми марка парфюм, която най-подхожда на аромата на тамяна!" и "Конкурс за пролетен грим на труп - 465534".

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Всички обичаме съпрузите си.
Но какво ще стане, ако една вечер, както си стоите вкъщи се прибира мъжа ви и ви съобщи, че е убил човек, сложил го е в багажника на колата и ви помоли да му помогнете да се отърве от трупа?...

Ти да не си гледала наскоро "Адио Рио"? Но той е комедия с лек отенък на сарказъм, а не драма.

Общи условия

Активация на акаунт