Великденски яйца дузина след дузина боядисва Дюканската дружина - 99 тема

  • 40 227
  • 941
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 118
Здравейте, момичета!
За вас съм нова, но за мен вие сте приятелки - следя ви и много, много ви харесвам! Дойде време да се обърна за съвет към вас - особено към трето и четвъртофазничките. От няколко дни съм в трета фаза - ето и проблема: апетитът ми се увеличи ужасно!
Това въобще не беше характерно за първа и втора фаза. Дюкан казва, че е нормално - организмът се борел, ама мен това ме притеснява. Дали мога да ям колкото ми се иска и в трета фаза, както досега (разбира се режимни храни)? А в протеиновия ми ден в четвърта фаза?
(между другото за пръв път пиша във форум и за трети път се опитвам да кача това - ако има проблем извинете!)

# 871
  • Мнения: 197
Орелияот Фантастико в Надежда2.На мен много ми харесва.

# 872
  • Мнения: 1 417
still,колкото искаш можеш да ядеш от старите храни,но от новити по една порция ,без да си сипваш допълнително.2 дни имаш по една гала ,2 дни по една порция нишестени,2дни ПЗ и 1П ден +малко кашкавал всеки ден около 30гр. +1плод и 2 филии пълнозърнест хляб

# 873
  • Мнения: 37
ЕЙ МАЦКИ,КАКВИ СА ТИЯ МЛАДЕЖИ, newsm53МНООООООГОООО СА ДОБИ,ОПА МЪЖА МИ Е ТУК newsm17 newsm53 smile3521

# 874
  • Мнения: 35
Момичета,препоръчайте ми какво рибено масло да си взема.Благодаря предварително!

# 875
  • Мнения: 118
 
still,колкото искаш можеш да ядеш от старите храни,но от новити по една порция ,без да си сипваш допълнително.2 дни имаш по една гала ,2 дни по една порция нишестени,2дни ПЗ и 1П ден +малко кашкавал всеки ден около 30гр. +1плод и 2 филии пълнозърнест хляб

Perlata, благодаря за бързия отговор. Определено ме успокои - че то един апетит ме е нападнал, имам чувството че ще изям света, а преди даже се насилвах да хапвам, нали е задължително.
Сигурно е нормално да съм гладна, но... да живее Дюкан, надявам се, че е помислил за всичко!

# 876
  • Мнения: 831

 Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 21:46 от rivela

# 877
  • Мнения: 37
Абе моми4ета щях да ви питам къде си качвате снимки и аз да ви сложа някоя друга да ме видите.Приятна ве4ер на вси4ки  newsm03

# 878
  • София
  • Мнения: 5 319
Благодаря на всички, които казаха добра дума за моя мини дневник - опасявам се дали не беше прекалено дълъг и лиричен, но исках да покажа, че с малко воля (и тук-там повишаване на тона, де: "Нали се разбрахме вече? Не значи НЕ  #Crazy ") всичко е възможно  Peace
Текуща сводка: инвестирам здраво, каквото сабя покаже. На килограмите, на които съм в момента, съм била доста време, сигурно е от това. Запазила съм самообладание и с Дюкан напред

Зеленкоооооу,не може да бъде! Shocked На теб ти е станало студено. hahaha

То и аз  #Crazy , ама 'ладно си беше, де  Shocked Да видим сега как ще е по тези "празници".

За палачинките който питаше, я да порови ей тука: http://dukanskirecepti.wordpress.com

За изварата: може ВСЯКАКВА. На горния сайт прочетете, Свидничка тъй хубаво го е написала!!!

nevdjin, който прегреши, яде бой ей тъй   341uu  , после smile3554 , после отива в ъгъла да се срамува и накрая решава, че прегрешението не си струва, обърсва сополите и сълзите и продължава напред. След това не пита защо задържа, защото знае защо.

 spam2
Днеска петък, пЪзетИ сЪ (разбъркано): Sun, krikri, zazu1, pilito, slave, Орелия, perlata, foli, svidni4кa, amerie,  Hug   bouquet  Hug

slave, а за менИ Идно доктУрчИ... ей сИга шА ми станИ лошичкУ

# 879
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 433
 Лени, тез младежи аз ша ги взема, ако са били нарочени за друг, съжалявам, който свари-изпревари, пък и съм с предимство щото съм без мъж.
което автоматично означава, че прибирам всичко което ми харесва Mr. Green

И за да няма сърдити ето, избирайте си:

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 21:47 от Не съм

# 880
  • Мнения: 1 875
AIODIS, аз пия Олисалвин. Исках да го сменя скоро за разнообразие и да си взема Ескимо-3, но нямаше в близката аптека.

Орелияот Фантастико в Надежда2.На мен много ми харесва.
Благодаря, ще я пробвам, аз дори живея наблизо.

# 881
  • Мнения: 663
Хей девойки ....смъкнахте килцата...и фантазиите ви се развихриха ... я какви мъжки тела гледам на последните страници ........ МОМИЧЕТА ... всяко такова "парче " ...го подавайте тук на кака си Цоци ...да го пробвам ( вие да не се прецакате с нещо нережимно) ..и после давам кратка сводка ставали или не става .........
АЗ съм готова САМООТВЕРЖЕНО ДА СЕ ЖЕРТВАМ .... за благото на групата ...

# 882
  • Мнения: 197
Орелия само не знам тия другите неща където ги пише на опаковката какво означават,но мисля,че в случая трябва да гледаме калорийте.

# 883
  • Мнения: 831
Цоци Laughing ненаситна хубавице ето ти ощИ и подарък държи за теб Joy Joy

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 23:02 от rivela

# 884
  • Мнения: 354
Ей, момичета, я как сте се равихрили  ooooh! Успокойте топката бре!
Да споделя: аз почти никаква кърма нямам, затова се решавам да почна третия олекотен режим. Просто се чувствам ужасно и мисля, че това по-зле влияе на бебто ми от диетата.
Ети, дано те приемат, можем да си правим срещички. Ти задочно ли?

Общи условия

Активация на акаунт