тест за бременност

  • 2 376
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Честито  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 247
ЧЕСТИТО МИЛО  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 085
Честито и лека бременност.  bouquet

# 19
  • Мнения: 352
И аз съм в същото положение. Положителен тест, но на ехограф от вчера-нищо.Пък нашия тати се похвали вече на роднините...

# 20
  • Мнения: 93
И аз съм в същото положение. Положителен тест, но на ехограф от вчера-нищо.Пък нашия тати се похвали вече на роднините...
Явно е рано за ехограф, кой ден ти е от закьснението? изчакай седмица и тогава на доктор

# 21
  • Мнения: 1 447
Честито и от мен пожелавам ти лека бременност  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 447
И аз съм в същото положение. Положителен тест, но на ехограф от вчера-нищо.Пък нашия тати се похвали вече на роднините...
Не се притеснявай това не значи,че не си на ехограф може още да е рано да се види.
Изчакай седмица,две и отиди пак надявам се да си бременна и всичко да е на ред

# 23
  • Мнения: 1 085
И аз ти пожелавам това което искаш.То и за това не е хубаво да се казва на никой докато не си сигурна, но дано всичко е ок като отидеш следващия път.Стискам палци Praynig

# 24
  • Мнения: 93
Момичета много се чудя дали да си направя тест..миналия месец ми доиде по рано 4 дни,на 26 ден.Сега би трябвало ако е както другите пьти трябва на 30.04 да ми доиде,днес ми е 28 ден ,мисьлта ми е ако си направя днес тестче дали ще отчете??? или да чакам до 30?
Ох незнам.... newsm78

# 25
  • Мнения: 1 447
Момичета много се чудя дали да си направя тест..миналия месец ми доиде по рано 4 дни,на 26 ден.Сега би трябвало ако е както другите пьти трябва на 30.04 да ми доиде,днес ми е 28 ден ,мисьлта ми е ако си направя днес тестче дали ще отчете??? или да чакам до 30?
Ох незнам.... newsm78
За по сигорно изчакай и дано се похвалиш с две черти успех

# 26
  • Мнения: 3 092
Не може да ефалшива тревога !
Честито !   bouquet
anjela801 , изчакай и дано се похвалиш  Grinning

# 27
  • Мнения: 8
И аз съм в същото положение. Положителен тест, но на ехограф от вчера-нищо.Пък нашия тати се похвали вече на роднините...

Какво ти каза док, аз съм в същата ситуация-много полож тестове Praynig Praynig , но днес на ехогарафа нищо

# 28
  • Мнения: 93


 За по сигорно изчакай и дано се похвалиш с две черти успех
[/quote]

anjela801 , изчакай и дано се похвалиш  Grinning
Момичета нямаше нужда да чакам,за голямо мое сьжаление преди малко ме посети вече лелката newsm45, а толкоз се надявах, идеми да си поплача малко  newsm45
Успех на другите Praynig

# 29
  • Мнения: 3 092
anjela801 съжалявам миличка !  Cry
Успех и от мен на всички момичета !

Общи условия

Активация на акаунт