Прави ми впечатление...

  • 3 616
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Ами аз съм на работа на всеки четири дни по веднъж. През нощта тук няма почти никой, та затова тях не ги броя. Работя си най-отговорно, когато съм на работа, а през останалото време си пиша тук спокойно.

# 16
  • Мнения: 3 268
Борисе,а ти какво работиш?Забелязала съм,че се дразниш от хора с пари.Може би и ти ще имаш повече,ако не висиш толкова време във форума.Ама това си е твой проблем де,не че ми пука....

# 17
  • Мнения: 5 370
Борисе,а ти какво работиш?Забелязала съм,че се дразниш от хора с пари.Може би и ти ще имаш повече,ако не висиш толкова време във форума.Ама това си е твой проблем де,не че ми пука....
Държавен служител е, слънце. Mr. Green. От тези, дето като отидеш да си извадиш някоя бумага, ти вгорчават деня.
Сега разбирам защо ми се цупят служителките по бюра и гишета. Щото тъкмо са започнали да пишат дълбокообмислен отговор-и някоя наглярка им разваля рахатеца. Whistling

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Правилно ти прави впечатоление.  Laughing
Когато ми се натрупа много работа, и аз изчезвам.
С по-малко работа (и с по-кротко бебе) мога да работя и да форумствам едновременно. Аз съм като един Наполеон.
П.П.Не, аз съм като два наполеона, златни.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 212
Нормално го намирам ... като започне работа човек, едва ли ще има толкова свободно време за форум  Peace
Поне важи с пълна сила за мен  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 8 348
еееееее, значи и аз съм от клатещите си краката офисно
ма пиша и в два други форума, та се разтроявам леко
не мога да разбера, защо някой хора като нямат работа се преструват на заети, а когато имат се преструват, че я вършат
та гат имам време, си го губя тук
ако ми го намери някой - моля, върнете ми го непокътнато

# 21
  • Мнения: 1 120
Когато нямам клиенти в офиса , спокойно си чета и пиша във форума  Grinning
Хайде и аз в отбора на клатещите си краката Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 405
Ти естествено не си. Аз казах "някои" а не всички

Браво! Похвалвам те!  Grinning

# 23
  • Мнения: 620

Е сега това как да го разбираме. Че тук във форума сме се събрали само безделници и хора които няма какво да правим по цял ден и се шляем и си губим времето из форума. Хора без работа и ангажименти.
И такива на държавна работа също Simple Smile
Направо няма какво повече да добавя Laughing
Аз клатя краката по цял ден, търкам бюрото ,че и пари ми дават Joy

и аз се присъединявам Laughing, с малкото допълнение,че и работата ми е винаги сработена bowuu Whistling

# 24
  • Мнения: 212
Борисе,а ти какво работиш?Забелязала съм,че се дразниш от хора с пари.Може би и ти ще имаш повече,ако не висиш толкова време във форума.Ама това си е твой проблем де,не че ми пука....

Не че ти пука ама да си го кажеш нали така. Иначе не ти пука, знам.
Естествено че ме дразнят хората които имат повече пари от мен. Теб да не би да те радва че някоя твоя приятелка има повече пари от теб. Сега да не се изкараш ангел небесен.

# 25
  • Мнения: 3 268
Борисе,а ти какво работиш?Забелязала съм,че се дразниш от хора с пари.Може би и ти ще имаш повече,ако не висиш толкова време във форума.Ама това си е твой проблем де,не че ми пука....

Не че ти пука ама да си го кажеш нали така. Иначе не ти пука, знам.
Естествено че ме дразнят хората които имат повече пари от мен. Теб да не би да те радва че някоя твоя приятелка има повече пари от теб. Сега да не се изкараш ангел небесен.
Борисе,няма как да ми пука,защото не те познавам,не за друго.А и да,имам приятелки с повече пари от мен,не много повече,но повече и пак са ми приятелки.Не съм искала да те обиждам,но определено ми е направило впечатление това ти качество,че не харесваш хора с пари и ми е любопитно защо.Ами изкарвай и ти повече бе,Борисе!

# 26
  • Мнения: 700
Във форуми си губя само работното време, свободното време гледам да не го губя, че и без това трудно го намирам..

# 27
  • Мнения: 4 555
И мен ме изумява как някои хора намират време да го прекарват тук в такива големи количества. И то хората, за които съм се чудела най-много, си ходят на работа, явно губят работното си време. Не знам за какви професии става дума, но ми е интересно  Thinking

# 28
  • Мнения: 123
Присъединявам се към безработните, нищо не правещите ,безделниците и тем подобните .За това има един лав "Да работят маймуните ,да стават хора ".Не слагам общ знаменател.

# 29
  • Мнения: 2 386
И аз съм нищоправеща в момента.
Форумът ми е любимо виртуално хоби, когато нямам друго по-интересно нещо в реалния живот. Появи ли се - изчезвам на мига. Затова и влизам за по час-два вече само - намирам си занимания. Не разбирам хората, които живеят тук и това им харесва.

Общи условия

Активация на акаунт