Колко са ''достатъчно''?

  • 3 888
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 885
Да, по-добре мъжете да не знаят, че има жени, които не харчат по много.

# 76
  • Мнения: 2 492
Парите никога не са достатъчно .
Преди мечтаех за 10 бона , сега ги правя ... но има една миниатюрна подробност , не в България .  Joy
А 10 бона тук са нищо . Crossing Arms
Та просто не съм си задала правилно искането . Wink
И не става само с мечтаене , трябва и да се направи нещо по въпроса .

# 77
  • Мнения: 1 447
Колкото и да имам никога не ми стигат,но се нагласям според парите.Човек знае 2,знае и 200

# 78
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защо "достатъчно" е в кавички? Как трябва да го разбирам?

Някой по-напред каза, че "пари" и "достатъчно" са несъвместими понятия. И аз съм на това мнение.

# 79
  • Мнения: 67
Никога не са достатъчно.Човек винаги иска все по-вече и по-вече...

# 80
  • Мнения: 2 829
Достатъчно пари са толкова, колкото да не се налага да мисля за тях.



да,съгласна съм с този отговор Peace Peace

# 81
  • Мнения: 502
  Четох,четох,не мога да ви разбера шегувате ли се,какво ли?Значи,петдестте лева детски на месец,плюс двестата и малко отгоре майчинство са си ми напълно достатъчни,даже ми остават.Заплатата на мъжа ми слагаме в касичка-събираме за околосветско пътешествие с яхта!

# 82
  • София
  • Мнения: 3 885
Е, ти си жената-мечта тогава!

# 83
  • Мнения: 234
  Четох,четох,не мога да ви разбера шегувате ли се,какво ли?Значи,петдестте лева детски на месец,плюс двестата и малко отгоре майчинство са си ми напълно достатъчни,даже ми остават.Заплатата на мъжа ми слагаме в касичка-събираме за околосветско пътешествие с яхта!
Shocked Сигурно се шегуваш newsm78

# 84
  • Мнения: 502
   Не се шегувам,какви сте такива прахосници значи! Mr. Green

# 85
  • Мнения: 234
Малии  ooooh! И как успявате с тези няма и 300 лева. щом взимаш 50 лв детски значи си и с две деца. Сигурно сте от някой малък град, където разходите са по-малки  newsm78

# 86
  • Мнения: 502
  От село сме.Имаме си кокошчици,овчици,козици,прасенце...Нивички си гледаме със зеленчук,чудно е! Grinning

# 87
  • Мнения: 234
Браво на вас  Hug

# 88
  • Мнения: 2 849
Човешкото око е ненаситно .Живяла съм с малко и с много .Сега се справяме ,но искам още и още ....

# 89
  • Мнения: 5 370
Да, по-добре мъжете да не знаят, че има жени, които не харчат по много.
Знаят, знаят......и още кааааак. Mr. Green Mr. Green
Защото се блъскат като грешни дяволи за тях. И защото мрънкат, че....могат да изкарват и още, и още. Имам предвид жени в случая.
Абе ще почнат да захитряват мъжете, немой се кОси. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт