Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 609
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 10 860
  • Мнения: 6 627
вчеря цял ден обикалях софия с колата, прибрах се много уморена и отскочих до кварталния магазин да напазарувам. чинно съм застанала на тротоара, за да пресичам булеварда и... гледам светофара за колите, светва зелено и с бърза крачка се центрирам по средата на кръстовището под оглушителни свиркания и цветисто изразени сексуални мераци към цялата ми рода.

# 10 861
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 264
вчеря цял ден обикалях софия с колата, прибрах се много уморена и отскочих до кварталния магазин да напазарувам. чинно съм застанала на тротоара, за да пресичам булеварда и... гледам светофара за колите, светва зелено и с бърза крачка се центрирам по средата на кръстовището под оглушителни свиркания и цветисто изразени сексуални мераци към цялата ми рода.

що не размаха ръце да се маскираш като регулировчик?   Whistling
веднага щяха да спрат да уважават родата ти  Sunglasses

# 10 862
  • Мнения: 6 627
най-тъпото е, че вместо да си допресека, се ошашках и се върнах обратно  Mr. Green

# 10 863
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Аз не можах да разбера. Била си пешеходец, а си гледала и си се водила по сигналите на светофара за колите, а не тези за пешеходците. Правилно ли съм разбрала?

# 10 864
  • Мнения: 6 627
да  Embarassed всъщност сега като се замисля най-вероятно съм изчакала да пресека, докато е било зелено за пешеходците и червено за колите.

# 10 865
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
 hahaha
Мани смях, но и аз съм го правила, естествено отнесох псувни до 9-то коляно.

# 10 866
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Че е мунско, мунско е. Ама да се чудиш, че те освиркват, като пресичаш неправилно

# 10 867
  • Мнения: 827
Еее, ти все още си била на режим шофиране. Добре че си се разминала само с вербални критики.

# 10 868
  • Мнения: 6 627
освиркването беше много отрезвяващо - тогава осъзнах, че не съм в кола  Laughing

# 10 869
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
На мен ми се е случвало да си пресичам на зелено за пешеходците, но преди да тръгна да търся с ръка скоростния лост  ooooh!

# 10 870
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
На мен ми се е случвало да си пресичам на зелено за пешеходците, но преди да тръгна да търся с ръка скоростния лост  ooooh!
e нееее  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 10 871
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
 hahaha hahaha
А докато се возите в автобус случвало ли ви се е да натискате спирачката? Sunglasses

# 10 872
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Мани, ами се и чудех къде избяга жълтото, че да се подготвя и да си включа на първа и изведнъж направо зелено.
Натискам спирачки във всичко, в което се возя. Натискала съм ги и возейки се в учебна кола, на мястото на инструктора. Само дето там наистина имаше спирачка и колата намали естествено. Шефа само се обърна към и казва "Айде един по един да караме, че до никъде няма да стигнем така". Май съм го разказвала

# 10 873
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Хихи аз кола нямам и не шофирам, но всеки ден съм на колело. И тъй като в града, в който живея, велосипедистите са спечелили войната срещу шофьорите, си имаме хубави широки велоалеи. И тъй като навика е втора природа, аз се движа по хубавите широки велоалеи винаги - няма значение дали съм с или без колело. Един път ми отне километър и половина да се усетя...  Embarassed

# 10 874
  • Мнения: 1 792
На мен ми се е случвало да си пресичам на зелено за пешеходците, но преди да тръгна да търся с ръка скоростния лост  ooooh!
Joy
Редовно натискам спирачката като се возя при ММ. Но култовото беше, когато след като не се бях качвала при него от няколко месеца, се качих на предна дясна седалка и почнах да си търся колана от шофьорската седалка. Сигурно 2-3 секунди се чудих къде се е дянал  Mr. Green Или пък като се качих да карам колата на майка ми с ръчни скорости, след като година съм карала автоматик само. Превключвах скоростите. Ама съединителя го забравях  Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт