Номинации за най-голяма муня

  • 3 514 034
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 11 010
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
.....
След три дни летя към България. Да видим ще успея ли и аз да забравя нещо във влака... Thinking


Ако на влака му поникнат криле, може и да успееш  Mr. Green

# 11 011
  • Германия
  • Мнения: 1 072
.....
След три дни летя към България. Да видим ще успея ли и аз да забравя нещо във влака... Thinking


Ако на влака му поникнат криле, може и да успееш  Mr. Green

Ахахахаха.  hahaha
Не се усетих как звучи отстрани. Изпуснала съм малката подробност, че пътувам с влак до летището.

# 11 012
  • Мнения: 2 760
- Дъще, косата ти е ужасна, мазна, не разбирам как я миеш, че стои такава!!! Слагай повече шампоан, разпенвай го добре!
- ...Ми, мамо, той не се пени хубаво!
- Я ела в банята и ми покажи с кой шампоан се миеш???
- С този оранжевия...
 (CONDICIONER пише с огромни букви и с по-малки - балсам за коса  Laughing) Ама кой да чете???


 ooooh! иначе послушно слагала двойна доза "шампоан"  ooooh!

# 11 013
  • София
  • Мнения: 5 289
Хаха душицата тя.. Laughing Начи повече няма да се ядосвам, като на всяко миене на косата сина ми се провиква:"Мамооо с кой шампоан да се мияяяяя?" #Cussing out Laughing

# 11 014
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Честит Свети Тарзан, момичета. Едно оплитане на езици преди години, споделено във форума, ми е хит и до сега за поздрав в този ден.

Скрит текст:
Денят е 14-ти февруари а главното действащо лице е  моя милост някъде в 9-ти или 10-ти клас бързаща да влиза в час  ,  тичам за да не закъснея и по коридора  виждам 2- ма сладури от съседния клас , гаджета хванали се за ръце и се гледат толкова влюбено , че ако ще и целия ден -не час да пропуснат все им е едно . Grinning
И аз решавам да им честитя Свети Валентин ., както и Трифон Зарезан и обявявам забързано : Честит Свети Тарзан !
Много ми се подиграваха , ама то си е за смях де  Embarassed Laughing

# 11 015
  • Мнения: X
Свети Тарзан! Joy Аз, за да уважа и двата празника, съм кръстила днешния ден Валентин Зарезан, ама за свети Тарзан не ми беше идвало на ум. Laughing

# 11 016
  • Sofia
  • Мнения: 4 605
Свети Тарзан!!!
Това си е хит направо! Както казват едни по-русички от мен: "крада гооооо"

# 11 017
  • Мнения: 807
Айде да се похваля и аз с поредните си глупости. Този месец стават точно 14 години откакто имам цикъл и за първи път разбирам каква е цялата дандания около ПМС. Все си мислех, че е някакво абсурдно преувеличение. Е... мен като ме хвана в събота....... Моето мило сладко момченце.....побърках го. То не беше забравен котлон, докато аз си пазарувам ядосано в близкия супермаркет. То не беше - изгоряло пиле с ориз/ невъзможно за консумация/ - последвано - "край! вече сам ще си готвиш! неблагодарна свиня!/
след 5 минути му се бях увиснала на врата с друг тип желания...;
оставен багаж пред вратата; сополи и злоба за най-елементарното изказване.... и т.н , твърде много изцепки, но можете да се досетите Simple Smile
Милият гледаше като гръмнат 3 дни Wink
Сега вече ми мина и го чака печено /НЕпрегоряло/ пиле във фурната Simple Smile
Моля се на боговете това да не се повтаря всеки месец..... Simple Smile

# 11 018
  • Мнения: 958
Този месец стават точно 14 години откакто имам цикъл
Честито! Ще отбележите ли повода с нещо специално?

# 11 019
  • Мнения: 14 394
И аз да се пофаля...

Карам шофьорски курс, което за виден заплес като мен се оказа приключение (за инструктора ми двойно по-голямо). Понеже се знам каква съм полагам огромни усилия да слушам и запаметявам инструкциите много внимателно. Та:

Карам си днес аз градско, инструкторът ми вече тежко ми е набил в главата да си гледам огледалата. И аз си гледам. Вземаме друга дама, която кара след мен. Сменяме се. Аз сядам от зад, по средата, да мога да гледам пътя и да слушам какво и говори. И се улавям (сигурно на десетата минута), как жената си кара, а аз ще си счупя врата да се обръщам назад и да си гледам през рамото... Поглеждам, гледам пътя, поглеждам... От задната седалка... Изкуфяла история... Joy

# 11 020
  • Мнения: 807
жив и здрав да си педерал, с удачно име в удачен форум  Hug

# 11 021
  • Мнения: 5 892
И аз да се пофаля...

Карам шофьорски курс, което за виден заплес като мен се оказа приключение (за инструктора ми двойно по-голямо). Понеже се знам каква съм полагам огромни усилия да слушам и запаметявам инструкциите много внимателно. Та:

Карам си днес аз градско, инструкторът ми вече тежко ми е набил в главата да си гледам огледалата. И аз си гледам. Вземаме друга дама, която кара след мен. Сменяме се. Аз сядам от зад, по средата, да мога да гледам пътя и да слушам какво и говори. И се улавям (сигурно на десетата минута), как жената си кара, а аз ще си счупя врата да се обръщам назад и да си гледам през рамото... Поглеждам, гледам пътя, поглеждам... От задната седалка... Изкуфяла история... Joy
Чакай да почнеш да караш активно и да те вози друг, а ти да натискаш спирачката инстиктивно...

# 11 022
  • Мнения: 556
И аз да се пофаля...

Карам шофьорски курс, което за виден заплес като мен се оказа приключение (за инструктора ми двойно по-голямо). Понеже се знам каква съм полагам огромни усилия да слушам и запаметявам инструкциите много внимателно. Та:

Карам си днес аз градско, инструкторът ми вече тежко ми е набил в главата да си гледам огледалата. И аз си гледам. Вземаме друга дама, която кара след мен. Сменяме се. Аз сядам от зад, по средата, да мога да гледам пътя и да слушам какво и говори. И се улавям (сигурно на десетата минута), как жената си кара, а аз ще си счупя врата да се обръщам назад и да си гледам през рамото... Поглеждам, гледам пътя, поглеждам... От задната седалка... Изкуфяла история... Joy
Чакай да почнеш да караш активно и да те вози друг, а ти да натискаш спирачката инстиктивно...

Ох, аз от 18 години съм активен шофьор, но когато карам аз и возя мъжа ми, той горкия все търси някакви педали пред неговата седлака  Blush
Пък аз уж карама добре, пък  tooth

# 11 023
  • Мнения: 2 099
Вчера си боядисвах косата.Обикновено ходя на фризьор ,ама викам леко в корените е пораснала,чакай да я вапцам.Речено-сторено.Стана време да се мия и влизам в банята,гледам,че батерията на душа се е позацапала и взех от тия белите магически гъби да я измия като се къпя.Мия си аз, косата,ама  челото и отстрани на слепоочията бая омазано,ушите и те.Откъде ми дойде наум да мина и тях с гъбата и досега се чудя.Боята се отмива веднага с гъбата,ама съм си и остъргала кожата на слепоочията и от двете страни.Сутринта са вече две симетрични ожулени петна.Поомазах ги с фондьотен ама няма голям ефект.Инак гъбата сваля боя за коса безупречно-препоръчвам!

# 11 024
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Като написах в Гугъл "магически гъби", ми излезе "Халюциногенна гъба"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт