Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 114
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 12 870
  • Мнения: 5 008
В Метро чак ми е съмнително, че не се я предупредили на касата. Пазарувам редовно там, много пъти ми се е случвало да казват касиерките, и на мен и на хора преди мен. Олиото специално там винаги е било на стек.

# 12 871
  • Мнения: 9 785
И аз пазарувам от Метро и това ми е един от магазините, в които гледам много внимателно за какво плащам.

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 13:36 от Windekind

# 12 872
  • София
  • Мнения: 39 821
Пускам пералня вчера. Ще се пробвам отново да спасявам дрехите на дребният с Меглио (обезмаслител). Хванала съм ММ да държи анцуга. Грабвам бутилката и започвам. Бре, ама тоз Меглио започнал да мирише приятно. Е как няма да мирише приятно като съм грабнала бутилката с препарат за стъкло. Поправих се, но не знам дали всички мастилени петна са се изчистили.
А се раздадох с тоз препарат за стъкла... Simple Smile

# 12 873
  • Мнения: 29 761
В Метро чак ми е съмнително, че не се я предупредили на касата. Пазарувам редовно там, много пъти ми се е случвало да казват касиерките, и на мен и на хора преди мен. Олиото специално там винаги е било на стек.

Не вярвям да ме е излъгала, няма защо да го прави. На теб може да не ти се е случвало, не си попаднала на намръщена касиерка.... Peace

# 12 874
  • Мнения: X
Е, що рива? За тез 80 лв си купила разни неща, не е само за хартийките.
Ей затова, защото са ми широки пръстите.

# 12 875
  • Мнения: 4 717
Като казахте Метро.. мен онзи ден ми се случи в Лидл една дебелана на касата да ми маркира 2 опаковки профитеролки, вместо една. Бях взела куп неща, как не се обърка да маркира 2х веро или багета, примерно, ами точно  в профитеролите се обърка... Усетих се на излизане, та бързо се върнах и тя сторнира.

# 12 876
  • Мнения: 11 572
За грешното маркиране- бърка се наистина. Работих на каса няколко дни в най- големия супермаркет тук, голям стрес. Апогея беше като маркирах 100 гр. насипни бирени фъстъци за 31 лв. Добре че жената си прегледа касовата бележка.

# 12 877
  • Мнения: 9 451
Аз също съм работила преди много години в хранителен магазин, където всеки артикул си имаше код. Пазарува един дядо обичайните неща-хляб, мая, сол, захар, ориз.... На един от артикулите кода е например 543, обаче аз в бързината съм маркирала 534. Да, ама то дамски превръзки. Човека беше решил, че му се подигравам и такъв скандал спретна, че чак шефа ми извика да дойде. Случват се такива неща. Само този, който не работи не бърка.

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 12:34 от Кристал

# 12 878
  • Мнения: 4 717
Съгласна съм с вас, стреса е голям, сега по празниците още повече Simple Smile
Просто трябва да сме внимателни всички.

# 12 879
  • София
  • Мнения: 9 626
Докато пазарувам в кварталния супермаркет редовно се случва да стана свидетел на скандал. Често клиентите не поглеждат внимателно етикета и после вдигат скандал на касиерките. И когато се докаже (с отиване на място до реда със стоката да се прповери реално какво пише на етикета), че клиента е сгрешил, продължават да мрънкат на касиерките.Това много ме дразни. Всеки може да сгреши, човешко е, но после трябва да може и да се извини.
Иначе се случва наистина и касиерките да сгрешат, но винаги ги чувам да се извиняват.

В тази връзка преди 2-3 дни за малко да свърша поредната муньовщина. Пазарувах във въпросния скупермаркет. Баща ми би трябвало да е на работа в този момент и то на другия край на града, но аз го виждам не къде да е, а на реда с месата (които са му забранени по здравословни причини). Изхилих се идиотски насреща му, но още бях далеко. Той ме погледна, но пак се обърна към мръвките и тъкмо да го попитам злорадо защо нарушава диетата и кръшка от работа, все пак осъзнах, че този много прилича на баща ми, но е с друго яке и когато доближих съвсем видях, че не е той.

# 12 880
  • Мнения: 4 717
На мен ми се случи веднъж да пазарувам набързо и в няколко пликчета бях вързала багета, кроасан и още нещо, че бях влязла без кошница. Отивам да плащам, касиерката ме пита " - Това всичко ли е?" , аз отговарям " Да" , плащам и излизам. Чак при колата се усетих, че на китката си нося завързаните закуски. Върнах се да й се извиня и да си заплатя, така се бях изчервила от притеснение...
Тя жената си призна, че ме е видяла с овързаните торбички, но понеже не съм й казала, не ги калкулирала...

# 12 881
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Много рядко имам изцепки, но току що минах себе си!
Във Варна нямаме вода от вчера наобяд. Ставам преди малко припкам към банята, пробвам чешмата, още няма. Идва мажът ми и той пробва и при него не пуска нищо. Почвам да обикалям апартамента като преяла, не мога да измия чиниите, не мога да се изкъпя, седнах. След 5 секунди ме осени великата идея докато чакам да дойде водата да пусна една пералня. Почвам да сортирам дрехи, тези ми трябват,тези могат да почакат и бум в пералнята. Слагам прах, омекотител, кърпичка все пак ще пера. Затварям пералнята, нагласям програма и секунда преди да натисна старт се сещам, ама аз НЯМАМ ВОДА БЕ. Сега пия мляко с нес и си се подхилквам на себе си...

# 12 882
  • София
  • Мнения: 9 626
Отивам вчера в пощата и купувам картички за инициативата за пращане на деца от домовете. Идеята е, че всички картички се пъхат в един плик, адресиран до съответния дом. Т.е. трябва ми една марка (в последствие реших да са препоръчани, но това е друг въпрос ). Аз обаче не купих само една марка, а се отнесох и купих по една марка за всяка картичка. Не стига това, ами купих марки и за две картички, които ще пращам пъхнати в колет към подаръци за мои близки. Сега вкъщи ми стоят 7 марки ей така да си имам...

# 12 883
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Вчера ще правя вечеря. Решавам да пробвам рецепта за т.нар. Flammkuchen (нещо подобно на много тънка пица), която опитах при една позната. Тъй като е хубаво ястието да се яде топло, нарязвам всичко необходимо и чакам приятелят ми да се прибере. Идеята ми е да наредя всичко на тестото за 2-3 минути и да го бухна във фурната. И наистина - разстилам тестото, подреждам продуктите естетически, разпръсквам орехите артистично и решавам да направя снимка, за да я покажа на сестра ми "преди" и "след" изпичането. И в този момент се усещам, че съм забравила да намажа тестото със сметана за готвене, което е основата на всичко (както доматения сос при пиците). И хайде отначало - събрах всичко на един куп, даже и орехите, и обмазах тестото. Сега обаче не ми остана време да се занимавам с естетиката, защото приятелят ми приръмжаваше вече от глад.
В крайна сметка се получи добре, изядохме я без остатък. Но оттук нататък ще гледам да си подготвя наистина всички продукти предварително, че иначе все забравям нещо.

# 12 884
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Като казахте Метро.. мен онзи ден ми се случи в Лидл една дебелана на касата да ми маркира 2 опаковки профитеролки, вместо една. Бях взела куп неща, как не се обърка да маркира 2х веро или багета, примерно, ами точно  в профитеролите се обърка... Усетих се на излизане, та бързо се върнах и тя сторнира.

И на мен в Лидл ли маркираха 4 пак. луканкови пръчици вместо 1, колкото бях взела. Но видях чак в къщи, докато гледах защо ми е толкова голяма сметката. Не съм се връщала, нямаше смисъл, как да докажа че съм взела 1 пакет само...Но се чудя как пък се обърка с 4, а не с две поне.

Общи условия

Активация на акаунт