Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 247
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 13 200
  • Мнения: 7 690



Ей туй нещо за четвърти път днес го чета като “12-те сополи на Шуслер.” и за четвърти път за част от секундата изпадам в луда чуденка кой е Шуслер, защо му рекламират сополите и кой си е играл да ги брои...

# 13 201
  • Мнения: 13 082
Ти пък сополи, аз чета всеки път козметичната марка Shu uemura като ще умра. Първият път даже се замислих кой пък ще кръсти червило Ще умра. 😆😆😆

# 13 202
  • Мнения: 14 490
Не е смешно да ви стане лошо, друго е да разбереш на подобна атракция какво значи да се напикаеш от страх... Joy
Ама, това натюрлих ли ?  Laughing

Миии ...една капка натюрлих Joy

# 13 203
  • Мнения: X
 Joy О, Боже! Добре де, можеше и по-страшно да е. Вместо напикаване от страх, да стане още по-страшната работа.  hahaha

# 13 204
  • Мнения: 2 718
Joy О, Боже! Добре де, можеше и по-страшно да е. Вместо напикаване от страх, да стане още по-страшната работа.  hahaha
И после да питаш в бг-мама как се чисти адреналин от седалките.

# 13 205
  • Мнения: 9 877
на мен тая реклама ми е непонятна даже тъпа
Уж си показваме лицата, аз виждам само питанки
НЗ, може да е изтънчена нещо

# 13 206
  • Мнения: 6 003
Днес съм с две изпълнения до момента.
Кафемашината се развали и два дни правим кафе в кубинка ( туристическа с котлонче ) тази сутрин слагам  кафето,  и се опитвам да я пъхна на мястото на чашата на кафемашината.
Разпечатвам едни задачи и за по- малко листи ги правя по два на страница ,  зададох броя  и не оправих мащаба да са по две страници  на лист , редовно ги правя тези грешки.

# 13 207
  • Мнения: 9 706
Валя напоително цял следобед. С мъжа ми ще ходим до един магазин в мол. Намерихме си място за паркиране на улицата, но за да стигнем до сградата, трябваше да преодолеем една кална просека. Мъжът ми я прескочи без никакъв проблем и се обърна да ми подаде ръка, но аз му подадох чантата си. В желанието си да го впечатля, реших да преодолея препятствието с красив балетен скок. Засилих се, отскочих и се приземих.. на цели 20 см преди целта. За миг си помислих, че ще запазя равновесие, но гравитацията надделя. Пльоснах се с цялата си прелест в калта. А, мъжът ми, директно ми заяви, че аз в колата няма да се кача...

# 13 208
  • София
  • Мнения: 4 303
Валя напоително цял следобед. С мъжа ми ще ходим до един магазин в мол. Намерихме си място за паркиране на улицата, но за да стигнем до сградата, трябваше да преодолеем една кална просека. Мъжът ми я прескочи без никакъв проблем и се обърна да ми подаде ръка, но аз му подадох чантата си. В желанието си да го впечатля, реших да преодолея препятствието с красив балетен скок. Засилих се, отскочих и се приземих.. на цели 20 см преди целта. За миг си помислих, че ще запазя равновесие, но гравитацията надделя. Пльоснах се с цялата си прелест в калта. А, мъжът ми, директно ми заяви, че аз в колата няма да се кача...

Просто си го представих. Извинявай, но не мога да спра да се смея! Grinning

# 13 209
  • Мнения: 29 390
Хаххаха, готино! Ти си се опитала да направиш някакъв вид лечение с кални бани!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13 210
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
И как се прибра?
И аз се посмях на твой гръб, така колоритно си го разказала.

# 13 211
  • Мнения: 9 706
Мъжът ми го досрамя в крайна сметка, заключи, че и такси няма да ме вземе така. И с мъка на сърцето, защото за пръв път от много време бяхме измили колата и се наслаждавахме на истинския цвят на мокета, след много кандърми, в крайна сметка се съгласи да ме пусне, ако увием протектора за багажник около седалката.
п.п. Още докато го купувах този протектор бях сигурна, че много полезна вещ.

# 13 212
  • Мнения: 1 961
Ще сипвам фреш от портокал от бутилка в чаша. Хващам го и го разклащам с всичка сила, а капачката била развита....направо не ми се вярваше как се окъпах, кухненския плот, пода..всичко в портокал

# 13 213
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Вчера успях да захвана цял кичур от косата си с епилатора. С гордост обаче мога да заявя, че в крайна сметка малко косми (от главата ми) паднаха жертва на моята мунщина.

# 13 214
  • Мнения: 9 441
Валя напоително цял следобед. С мъжа ми ще ходим до един магазин в мол. Намерихме си място за паркиране на улицата, но за да стигнем до сградата, трябваше да преодолеем една кална просека. Мъжът ми я прескочи без никакъв проблем и се обърна да ми подаде ръка, но аз му подадох чантата си. В желанието си да го впечатля, реших да преодолея препятствието с красив балетен скок. Засилих се, отскочих и се приземих.. на цели 20 см преди целта. За миг си помислих, че ще запазя равновесие, но гравитацията надделя. Пльоснах се с цялата си прелест в калта. А, мъжът ми, директно ми заяви, че аз в колата няма да се кача...

Просто си го представих. Извинявай, но не мога да спра да се смея! Grinning

И аз Grinning

Общи условия

Активация на акаунт